Dodaj do ulubionych

ZABUDOWA BALKONU- WARSZAWA

19.05.11, 15:05
Chciałabym zabudować balkon- zabudowa bezramowa. Szukam jakiejś sprawdzonej firmy z dobrymi cenami na terenie Warszawy. Ktoś może coś polecić? Wiem, że podobne tematy już były, ale dawno, więc sporo mogło się od tego czasu zmienić.
Edytor zaawansowany
  • 26.08.11, 14:08
    mi zabudowe robiła firma, któa ma siedzibę na ul. LASEK BRZOZOWY.... tak zapamietałam
  • 31.08.11, 11:59
    mogę polecić firmę Balumet , która ma przedstawiciela na ul.Marsa.

• 25.03.12, 13:03
    A ja firmy nie pamiętam za to mam num na zabudowie...502-735-821 ; 502-735-727 i z czystym sumieniem moge polecić bo zrobili mi solidnie... a i mam zabudowe Copal-a więc jedną z najlepszych a cenę miałem dużo lepszą niż u innych jak sprawdzałem + raty 0%
  • 01.04.12, 20:24
    Jeżeli zamierzasz korzystać z balkonu również podczas spotkań ze znajomymi, przy robieniu przyjęć to myślę, że powinnaś zakupić stół cateringowy:
    allegro.pl/listing/user.php?us_id=23191981
    Jest on bardzo ustawny, a przy okazji składany, więc po przyjęciu możesz go złożyć i ustawić w kącie, więc nie będzie Ci zabierał miejsca na balkonie.
  • 05.04.12, 10:05
    Korzystałem z firmy Budmal (adres na ul. Synów Pułku) i nie polecam, firma mało rzetelna, co kilka miesięcy mam jakieś usterki, o których naprawę muszę się prosić tygodniami - umawiają się na konkretny termin i nie przychodzą i tak za każdym razem. Zabudowa jest jeszcze na gwarancji i nie chcę myśleć co będzie później.
  • 20.04.12, 19:12
    A ja polecam firmę Cover Glass. Firma ta weszła z nowym produktem, więc się BARDZO starają smile Widać, że zabudowa jest naprawdę bardzo dobrej jakości, a co najważniejsze jest w przystępnej cenie porównując z konkurencją.
  • 10.04.14, 13:18
    Nie polecam firmy o nazwie Ur-bud Leszek Urbanek z Wiązownej. Jakość wykonania prawie żadna, trudno się z człowiekiem umówić, bo ciągle przesuwa terminy a po wykonaniu pracy nie odbiera telefonów i nie uwzględnia tym samym reklamacji.
    Porażka! Utopiona kasa i trzeba brać kolejnego do poprawy zabudowy balkonu
  • 22.05.14, 08:58
    Polecam firmę Widex Aluminium z Warszawy, wykonują zabudowy ramowe i bezramowe Copal, są rzetelną i terminową firmową, tel. 537 182 183, podaję również link widexaluminium.pl/zabudowy-balkon%C3%B3w-i-ogrody-zimowe

Pozdrawiam
  • 06.06.12, 13:29
    Myślę że balkony Copal są najbardziej godne polecenia. Mam ramową od 3 lat i zero problemów.
    Można w każdej chwili zadzwonić, wytłumaczą, polecą swoje pomysły. Bardzo miło mi się tam rozmawiało. Widziałem na ich stronie internetowej że otworzyli filię w Warszawie dla klientów indywidualnych. Wcześniej robili głównie duże budowle co zreszta widać po ich zdjeciach na stronie.
  • 07.08.12, 20:04
    A jakie są przybliżone koszty takiej zabudowy? Mam taras w bloku i nie bardzo z niego korzystam.
  • 22.08.12, 21:21
    kriigo napisał:

> Myślę że balkony Copal są najbardziej godne polecenia. Mam ramową od 3 lat i ze
    > ro problemów.
    > Można w każdej chwili zadzwonić, wytłumaczą, polecą swoje pomysły. Bardzo miło
    > mi się tam rozmawiało. Widziałem na ich stronie internetowej że otworzyli filię
    > w Warszawie dla klientów indywidualnych. Wcześniej robili głównie duże budowle
    > co zreszta widać po ich zdjeciach na stronie.

Myślę, że powyższa opinia o firmie copal została wystawiona przez samego właściciela firmy, byli u mnie wykonac pomiar balkonu i wcale nie jestem zadowolona. Pracownik był niemiły, jakby znudzony moimi pytaniami, na większość z nich nie uzyskalam odpowiedzi, albo odpowiedź była zbywająca "na odwal się głupia babo". A cena.... tu dopiero pokazali jak wysoko się cenią- cena z kosmosu. I za co? Odnośnie tekstu "Można w każdej chwili zadzwonić, wytłumaczą, polecą swoje pomysły. Bardzo miło
    > mi się tam rozmawiało." Jak zadzwoniłam pod podany na stronie numer to pan chyba nie bardzo mial czas ze mną rozmawiac, tylko wcisnął mi pomiar i załatwione.
    Ostatecznie zabudowałam balkon u innej firmy. Nie pamiętam nazwy,ale numer tel 226713535. Pan Piotr naprawdę zna się na rzeczy i jest mega cierpliwy dla dociekliwych klientów.

zadowolona klienka z bemowa
  • 22.05.14, 09:30
    polecam firmę Widex Aluminium z Warszawy, wykonują zabudowy balkonów, tarasów, loggi, ramowe i bezramowe w systemie Copal, wykonują również dachy i ogrody zimowe, są rzetelną i terminową firmową, tel. 537 182 183, podaję również link www.widexaluminium.pl
  • 08.07.14, 17:15
    ppodgor napisał(a):

> polecam firmę Widex Aluminium z Warszawy, wykonują zabudowy balkonów, tarasów,
    > loggi, ramowe i bezramowe w systemie Copal, wykonują również dachy i ogrody zim
    > owe, są rzetelną i terminową firmową, tel. 537 182 183, podaję również link www
    > .widexaluminium.pl

Ja również korzystałem z usług firmy Widex Aluminium i jestem bardzo zadowolony z zabudowy balkonusmile Wszystko konkretnie i w terminie. Wykonują także dachy, ogrody zimowe.
    www.widexaluminium.pl/
  • 11.04.15, 22:13
    Żona skorzystała z firmy Cover Glass.
    Pojawił się problem z ... wymogami postawionymi przez nieodwołalny póki co zarząd wspólnoty mieszkaniowej, który zasugerował nawet firmę jaka może wykonywać zabudowy na osiedlu, a wymogi techniczne, wszystkie atesty były pod wskazaną firmę. Ekipa poradziła sobie wyśmienicie i jest to najlepsza zabudowa na osiedlu.
    Aktualny kontakt można znaleźć na stronie zabudowa-balkonow.warszawa.pl

Jak ktoś chce obejrzeć to zapraszam. Mogę się umówić tel. 22 371 87 21 w godzinach pracy i np. w okolicach 18-19 w tygodniu jak zwykle jestem w domu będzie można zobaczyć.
    --
    Andrzej Wilczak

• 20.06.15, 20:04
    Witam,
    śmiało mogę polecić firmę Widex Aluminium. Wykonują zabudowy ramowe i bez ramowe firmy Copal. Są firmą bardzo profesjonalną i rzetelną. Kontakt można znaleźć na ich stronie internetowej www.widexaluminium.pl
  • 11.10.12, 13:12
    502-735-821 to num do chłopaków z których usług korzystaliśmy... poradzili sobie z naszym krzywym balkonem i konstrukcja Copala...tyle że konstrukcje zamawiałem ramową i cenę miałem b.dobrą nie wiem jak bezramówka bo ona jest dużo droższa i nie interesowała mnie...
  • 14.11.13, 14:07
    Ja z kolei mam pytanie - moze ktoś podpowie jak to jest teraz z wymaganymi dokumentami. Chcę zabudować balkon, ale dzielnica wymaga projektu od architekta! - już z jednym rozmawiałam i jest to praktycznie koszt zabudowy - 1700 zł. Czy macie namiary na firmę która robi projekt architektoniczn we własnym zakresie?
  • 19.05.14, 09:50
    ajelonek
    czy udało ci się znależć architekta ? Bo sam chce wykonać na tarasie podobną konstrukcję ale legalnie ze zgodą administracji. ALe musze mieć projekt architekta bo chciałbym zrobić ogród zimowy ale całoroczny

ajelonek_ak napisała:

> Ja z kolei mam pytanie - moze ktoś podpowie jak to jest teraz z wymaganymi doku
    > mentami. Chcę zabudować balkon, ale dzielnica wymaga projektu od architekta! -
    > już z jednym rozmawiałam i jest to praktycznie koszt zabudowy - 1700 zł. Czy ma
    > cie namiary na firmę która robi projekt architektoniczn we własnym zakresie?
  • 22.05.14, 14:14
    P.U. BUD-REM Stanisław Wojciechowska
    (+48) 606-251-775
    stasiekwoj@wp.pl

Z tego co sprawdzałem gość montuje zabudowy balkonów marki Copal.
    www.copal.com.pl/zabudowybalkonow-realizacje.html
    Ale kogo byśnie znalazł to polecam pierw zadzwonić do producenta systemu np do Copal i zapytać się czy ta osoba sprzedaje oryginalne systemy. Dużo firm kłamie i sprzedaje chińszczyznę podpierając się nie swoimi aprobatami.
  • 23.05.14, 10:26
    sprawdzona firma, bo robili moim teściom zabudowę sporych rozmiarów balkonu, i wyszło nieźle i się trzyma – alkon plus. byłem tam, jak montowali, bo żona prosiła, żeby przypilnować. pogadałem z panem mirkiem, rzeczowy gość. nie trzeba było ich pilnować, zrobili by jak trzeba i bez mojego nadzoru, więc spokojnie mogę polecić alkon. w razie czego podrzucam stronkę: alkonplus.com.pl.
  • 11.04.15, 23:29
    Witam,
    proszę zerknąć na firmę Widex Aluminium z Warszawy - www.widexaluminium.pl
  • 10.01.18, 13:41
    Jeżeli ktoś szuka sprawdzonego wykonawcy do zabudowy balkonu lub tarasu w Warszawie - Białołęka, Tarchomin dekoracje-okien.com/oferta/zabudowa-balkonu-warszawa/ to ta firma na 100% zrobi to dobrze i bez poprawek. Polecam szczególnie nowoczesną bezramową zabudowę balkonu, idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają w swojej okolicy dużo hałasu – profesjonalnie wykonana bardzo dobrze wycisza i jednocześnie jest funkcjonalna, można ją dowolnie dostosowywać na bieżące potrzeby lub zmiany pogody.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.