Dodaj do ulubionych

Firma/ obróbka stali

27.04.18, 13:06
Mój tato potrzebuję pomocy jeśli chodzi o konstrukcję stalową, która chce wykorzystać w swoim ogrodzie. Doradziłam mu by skontaktował się z firmą, która w swej ofercie prowadzi kompleksowe usługi związane z obróbką stali, cięcia itp. Myślę, że to znacznie ułatwi mu sprawę. Jak myślicie to dobry pomysł?
Edytor zaawansowany
  • klara440 07.05.18, 11:31
    Udało mi się uzyskać pomoc u www.laser.fabryka4x4.pl , którzy na pewno doradzą mu najlepiej.
  • cedar83 30.10.18, 12:50
    Oczywiście, że to dobry pomysł. Kto doradzi Ci lepiej, jak nie taka firma, która zajmuje się tym profesjonalnie :) Akurat firm specjalizujących się w temacie jest sporo. Ja mogę polecić Ci tę, z której usług korzystałam prometobrabiarki.pl/uslugi-obrobki-skrawaniem/ - tylko nie wiem czy to akurat blisko Ciebie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.