Dodaj do ulubionych

Remont mieszkania 74m2 z Polecenia i Bez !!! W-wa

17.01.18, 13:46
Witam,Ostatnio miałem taką niemiłą sytuację remontową, chciałem zaoszczędzić i znalazłem na szybko - Ekipę remontową TANIO SZYBKO SOLIDNIE, już po kilku dniach było okropnie panowie pili, przychodzili kiedy chcieli, na robocie bardzo słabo się znali, ciągle potrzebowali zaliczek, a z dnia na dzień było coraz gorzej.Aż pewnego dnia czar prysł, fachowcy się zwinęli, z moim materiałem i narzędziami, mój plan o oszczędnościach spalił na panewce. Straciłem łącznie dwa tygodnie i 2300zł a zostałem z rozbabranym mieszkaniem, i bez materiałów.Znajomy polecił mi wtedy ekipę remontową która sprawdziła się u niego w mieszkaniu.Rzeczywiście w porównaniu do poprzedniej ekipa Pana Radka to niebo a ziemia, wszystko na czas, znajomość branży budowlanej na bardzo wysokim poziomie.Nie wciska kitu tylko pracuje, generalny remont mojego mieszkania 74m2 zajął mu tylko 4 tyg.Jestem człowiekiem bardzo skrupulatnym ale nie miałem do czego się przyczepić, wszystko wykonał bardzo starannie, i w ustalonym terminie Cena może nie była najmniejsza ale święty spokój i brak stresu bezcenne, spokojnie zostawiałem go samego i nie bałem się że wywinie mi nr Polecam Pana Radka 882772715 bo uratował mnie i moje mieszkanie
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.