Dodaj do ulubionych

filtry do wody.

23.10.17, 09:35
mam okropną wodę.rdza osadza się wszędzie,ale najbardziej dokucza w łazience a ściśle rzecz ujmując w dolnopłuku.ciągle zapycha się mechanizm regulujący odpływ i nabór wody znajdujący się w dolnopłuku.ostatnio usłyszałam o możliwości zamontowania filtra przed dolnopłukiem.czy ktoś z was instalował u siebie i jak się sprawdza?jakiego rodzaju filtra użyć?czy te ,które są w leroy merlin do pralek i zmywarek zdają egzamin?oczywiście do tych sprzętów.pozdrawiam wszystkich z forum KBB.
Edytor zaawansowany
  • 07.11.17, 11:03
    Podobny problem był u moich rodziców i pomogła instalacja filtra odwróconej osmozy, który usuwa większość zanieczyszczeń oraz poprawia smak i zapach wody. To było co prawda nie dawno, bo jakieś pół roku temu, ale póki co filtr się spisuje, więc może warto spróbować? Sprawdź na stronie sklepu Pureventfilters, tam jest duży wybór i z pewnością znajdziesz rozwiązanie odpowiednie dla siebie, a w razie czego można zadzwonić, pracownicy z pewnością coś doradzą :)
  • 09.11.17, 07:51
    dziękuję

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.