Dodaj do ulubionych

Dekoracyjne umywalki

22.11.12, 10:41
Kochane, wiem, że to może trochę infantylne, ale zakochałam się w tych dekoracyjnych umywalkach, wiem, że są droższe od tych zwykłych, ale no nie mogę się oprzeć żeby sobie takiej nie kupić

dekordia.pl/produkty/kategoria-ceramika-unikalna/strona-0/?acc=ceramika_unikalna&searchadv=off
Którą wybrać? Łazienkę mam w kolorach ecru i białym
Edytor zaawansowany
  • 22.11.12, 11:29
    strasznie niewygodnie wyglądają .
    Doradzić Ci nic nie można bo ecru i biały to za mało ale dziękujemy za reklamę
  • 24.11.12, 19:12
    galianka00 napisała:

Wcale nie są droższe od np. Willery&Bosch, raczej zdecydowanie tańsze a śliczne.

--
    Bóg zadba o moje miejsce na parkingu.
  • 01.12.12, 11:13
    Jeśli już to Villeroy&Boch
  • 20.07.15, 14:09
    Dokładnie! To w końcu jest rękodzieło, więc nie może to kosztować tyle co najtańsze umywalki tłuczone z automatu. Poza tym to są umywalki z Kolorów Meksyku, gdzie można znaleźć ich znacznie więcej: Kolorowe Umywalki
  • 24.11.12, 22:55
    Ciekawie wygląda...

A nie masz jakiegoś koloru poza białym i ecri ? Coś co się fajnie skomponuje z tymi które masz ale będzie się rzucało w oczy - żeby się nie zlało wszystko ze sobą
  • 01.12.12, 11:11
    Jak dla mnie mało funkcjonalne, drogie i niezbyt ładne. Nie lubię naćkanych wzorkow. Ale jak Ci się podobają to sobie kup. Co za problem.
  • 04.10.13, 23:43
    Umywalka już na pewno Qpiona, ale może jaszcze ktoś lubi i będzie chciał mieć, to ja proponuję siebie. Nie w roli umywalki, chociaż bardzo dekoracyjny jestem, ale jako twórcę-wytwórcę. Umywalki bardziej niż dekoracyjne. Mogę też dorzucić wannę równie dekoracyjną, a może bardziej?
  • 07.10.13, 16:18
    Ładne te umywalki. Jak ceny?
    --
    Symulator układania płytek
  • 03.02.14, 18:14
    Znaczna część designerskich umywalek jest niestety niepraktyczna. O wadach i zaletach różnych materiałów (umywalki kompozytowe, umywalki ceramiczne, umywalki szklane, umywalki kamienne etc.) przeczytasz tu: umywalki
  • 17.04.14, 15:48
    To ja umywalka mozaika, czuję się pominięta w wykazie umywalek NIEPRAKTYCZNYCH! A przecież ja, mozaika umywalka, jestem najbardziej niepraktyczna z nich wszystkich. Może jakaś dobra rada na mój temat? Może jakiś obrazek? Nie? No to się wklejam tutaj :)
    www.mozaya.republika.pl/wanna42.gif
    podpisano
    Najniepraktyczniejszaumywalkanacaluśkimświecie
  • 17.04.14, 15:07
    Moi drodzy, dostałam list od Pana Rafała Łukawskiego z firmy Luxum.
    Wklejam go Wam w całości, potraktujcie je jako sprostowanie. Pana Rafała zachęcam do założenia konta i pisania bezpośrednio na forum - z zastrzeżeniem, że reklamy będą wycinane.
    --
    Dzień dobry
    W związku z zamieszczonym postem forum.gazeta.pl/forum/w,43732,140644820,141914681,Re_Dekoracyjne_umywalki_od_Luxum.html
    nasza firma ponosi wymierne straty.
    Autorka postu podnosi kwestie niskiej jakości umywalek produkowanych z mas.
    W tym kontekście użyła nazwy naszej firmy. Zaznaczając, że informacje te nabyła od rzekomych znajomych.
    Co ciekawe, nasza firma nigdy nie produkowała i nie produkuje umywalek z mas, które istotnie mają opisywane wady.
    Wiązanie naszej firmy z produktami niskiej jakości jest w tym przypadku raczej celowe i wysoce szkodliwe dla uczciwego obrotu gospodarczego.
    Wnoszę o usunięcie szkalującego postu.
    Z poważaniem
    Rafał Łukawski

--
    pozdrawiam serdecznie,
    woda
    --
    chustka.
  • 30.08.14, 23:37
    Świetne umywalki ma marka Massi. Każdy ich produkt jest naprawdę oryginalny i znakomicie wygląda w każdej łazienki. Specjalizują się w umywalkach nablatowych. Moim ulubionym produktem jest Massi Twinse.
  • 12.10.15, 15:32
    Duzo wiecej meksykańskich umywalek jest na Kolorach Meksyku : www.kolorymeksyku.pl/ i na Kolorach Maroka: www.kolorymaroka.pl/category/marokanskie-umywalki-nablatowe

Same cudeńka :)
  • 21.12.15, 12:39
    A mnie sie podobaja umywalki Roca. Jest wiele modeli które mogą zachwycić. Cała seria Urban czy seria Urbi.
  • 11.09.17, 13:09
    Sprawdź sobie Homedome. Często w tym sklepie mają różne ciekawe i wymyślne dekoracje. Myślę że znalazłabyś coś tam dla siebie. Zamawiałem tam takie fikuśne doniczki, które teraz fajnie zdobią okno ;)
  • 20.09.17, 11:46
    Do dekoracyjnej umywalki na pewno będzie pasował jakiś fikuśny prysznic. Tak żeby całość była utrzymana w tym stylu. Tutaj jest trochę nie typowych i wyróżniających się modeli avglass.pl/kabiny-prysznicowe/. Myślę że coś dopasowałabyś do umywalki ;)
  • 20.09.17, 12:47
    Ciekawe dekoracje mają też na bella-decor.pl/ . Często tam coś zamawiałam w okresie po remontowym, dodatków mają tam tyle że sama nie wiedziałam czasami co wybrać. Dekoracje do łazienki też mają to pewnie coś dopasujesz. :)
  • 21.09.17, 11:59
    Zajrzyj na Wcbidet, mieli tam kiedyś totalnie pokręcone, wymyślne umywalki. Pewnie nadal mają to znajdziesz coś do swojej łazienki. Inne dekoracje też mają to może nie tylko na umywalce poprzestaniesz ;)
  • 25.09.17, 12:05
    Zobacz sobie czy na wccomplex.pl/ nie mają czegoś ciekawego. Z tego co pamiętam kiedyś tam mieli ciekawe umywalki. Może tam coś dopasujesz pod swój gust ;)
  • 29.09.17, 09:43
    Jak ja wymieniałem meble do kuchni gorzów to kupiłem zlew kuchenny granitowy czarny, bardzo ładny lecz z 3 razy droższy od zwykłego lecz jego wygląd i wykonanie jest super, a po za tym bardzo pasuje do mojej kuchni
  • 03.10.17, 13:13
    Ja sama uwielbiam wrzucać nowe rzeczy do mieszkania, a jak szykuje mi się większy remont to jestem w siódmym niebie, ostatnio zamawialiśmy rzeczy z elazienki.pl/producent/paradyz/ mąż nie był za bardzo zadowolony z rachunku ale dobrałam super łazienke, a mąż jak to mąż zawsze bedzie niezadowolony :D
  • 23.10.17, 21:59
    Jeśli szukasz fajnych produktów do łazienki to zajrzyj tutaj: www.rojalplus.pl/
    Jest spory wybór fajnych akcesoriów, więc na pewno coś dla siebie wybierzesz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.