Dodaj do ulubionych

co myslicie o tych domach?

06.05.11, 15:27
www.amtech.com.pl/
Firma zachwala te domy ,ze się szybko buduje,ze sa wyjątkowo cieple,ale nigdzie jak na razie nie mogę znaleśc opini użytkowników.
Cena na dzień dzisiejszy to 2000-2300 za metr kw.w zależności od materiału.
Do zrobienia i kupienia jest pogłoga, biały montaż i płytki.
Edytor zaawansowany
  • turnesolka 06.05.11, 21:08
    To jest chyba taki system jak większość domów w USA? Jeśli tak to oni mają głównie problemy z pożarami (ale może przy nowych materiałach to rozwiązali) i robactwem (może to też jest kwestia klimatu). Aha i jeszcze jak jest tornado to może cały taki dom porwać, dlatego zawsze trzeba się chować w piwnicy (słynny amerykański basement) ale do Polski chyba tornada nie docierają ;-)
  • joanka-r 06.05.11, 21:15
    wiesz to takie drewniano-katronowe domki. Większy wiatr i zostajesz bez dachu nad głową. w Pl anomalie pogodowe ostatnio na topie, trąby powietrzne przechodzą ostatnio co rok.
    --
    ''No właśnie Wy wydajecie się nie wiedzieć o czym mowa''
    by Zia 86.
  • skomroch1 06.05.11, 21:17
    Jakieś takie się wydają zimne. Biuro czy sklep ok, ale dom -nie. Może przez ten metal, bo np. technologia kanadyjska, gdzie szkielet stanowi drewno nie wzbudza już we mnie takich uczuć.
    --
    zzyciamatkirzezbiarki.blogspot.com/
  • si_zu 13.05.11, 21:19
    Moi rodzice mieszkają w kanadyjczyku od 15 lat, ja właśnie zbudowałam szkieleciaka i od roku mieszkam, więc mogę się podzielić odczuciami.
    Wg mnie to, moim zdaniem, najcieplejsze i najprzytulniejsze z domów. Ciepłe ściany (jak noga spod kołdry wyjdzie w nocy, to nie budzi zimno ;>), naturalnie regulowana wilgotność powietrza (zasługa kartongipsów). U mnie, przy największych mrozach tej zimy było 23 stopnie (dzieć mi się urodził, więc wyższa niż normalnie toleruję). Przy ścianach zewnętrznych 26cm. Ogrzewanie elektryczne + kominek z DGP. Rachunki za prąd ok 100zł / miesiąc, drewno ok 1500zł. Powierzchnia 100m2. Dodam, że wszystko mam na prąd (własna studnia i brak gazu).
    I tak naprawdę chyba nie ma znaczenia z czego ten szkielet jest, ale ja wolę drewno.
    Dachu też nie urwało, mimo że u mnie wiatry mają się gdzie rozpędzić.
    W razie co zapraszam na priv, mogę polecić firmę która mi budowała, bo jestem bardzo zadowolona, i z jakości i z kosztów.
    Pozdrawiam.
  • maggu 30.09.14, 19:11
    Witam,
    przymierzam się do budowy domu szkieletowego. Szukam sprawdzonej firmy. Czy może mi Pani podać namiar na swoją?
    Będę wdzięczna za kontakt: maggu@op.pl
  • dagmara.mikolajczyk 26.10.18, 11:14
    Domy szkieletowe czy drewniane mają swój urok są energooszczędne i mają dużo zalet. Znajomi swój dom budowali z wood-house.net.pl o ile się nie mylę. Wiem że ta firma znajduje się w Czaplinku. Po ich pracy i wykonaniu widać że jest to solidna firma znająca się na tym co robi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.