Dodaj do ulubionych

Czy to MUSI BYĆ napartnica?

25.08.17, 17:35
Może ktoś mi pomoże:

fotoforum.gazeta.pl/72,2,638,164540607.html
Edytor zaawansowany
  • 25.08.17, 17:50
    Ale digitalis jest właśnie rośliną dwuletnią. W pierwszym roku po wysianiu będą rozety liści, w drugim kwitnie i się wysiewa, po czym zamiera. Przy czym nie jestem pewna, że to, co jest na zdjęciu, to naparstnica. Trudno mi ocenić tylko z wyglądu liści.
  • 25.08.17, 19:00
    A na opakowaniu co napisane? Naparstnicę jak się wysieje w rządek to będzie w rządku nie tu to tam, jak w przypadku samosiewu.Podobne liście ma dziewanna fioletowa, i w pierwszym roku nie kwitnie, ale rozkładają się bardziej płasko, choć to tez od ilości światła zależy.
  • 26.08.17, 16:50
    Rzecz w tym, że zawsze szybko wyrzucam opakowania po nasionach:) Ale jestem na 100% pewna, że nie kupowałam naparstnicy ani dziewanny i zastanawiające jest to właśnie jakby celowe miejscowe wysianie nie przypadkowe. Może jednak ktoś wie co to może być?
  • 01.09.17, 18:50
    Napisz jakie nasiona miałaś, to może coś dopasujemy
  • 08.09.17, 10:53
    Patrząc na liście to jest naparstnica. Jeżeli wysiałaś ją w tym roku, to w kolejnym powinna zakwitnąć. Teraz jest dobry czas na rozsadzenie jej na docelowe miejsce. Będziesz zadowolona :)

--
    Może się zainspirujesz? pisanekwiatami.wordpress.com/
  • 13.09.17, 13:20
    Raczej

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.