11.06.16, 14:24
Pierwszy raz w życiu widziałam białą lawendę :) Zawsze myślałam ,że występuję w kolorze fioletowego błękitu lub różu :)
Edytor zaawansowany
  • 11.06.16, 17:09
    Wydaje mi się, że rośliny kwitnące na niebiesko lub różowo mają zwykle również odmianę albinotyczną. Znam takich gatunków naprawdę dużo, więc lawenda nie powinna być wyjątkiem.
  • 11.06.16, 22:09
    Mam lawendę o liściach w żółte paski, kwiaty lila.
  • 08.09.17, 12:25
    nie widziałam jeszcze białej :)
  • 08.09.17, 13:34
    a stosowaliście może suszoną lawendę w woreczkach jako zapach do szafy?
  • 08.09.17, 16:33
    Jak przycinam lawendę to zawsze ją suszę [oczywiście tę część uciętą], pakuję do woreczków
    i rozmieszczam w różnych miejscach w szafie ubraniowej.
  • 08.09.17, 16:42
    Ja swoją suszę, pakuję w woreczki lniane i stosuję na kilka sposobów: wrzucam do szuflady z bielizną, do szafy z bielizną pościelową, wkładam w poszewkę poduszki, na której śpię (często też pryskam hydrolatem lawendowym tuż przed pójściem spać) i wrzucam do suszarki do ubrań (starcza na kilka cykli suszenia).
  • 11.09.17, 11:23
    Dzięki za inspiracje. Spróbuje Twoich sposobów.
  • 26.09.17, 09:51
    Naprawdę są białe? Myślałam, że tylko fioletowe. Gdzie można takie kupić?
  • 03.10.17, 21:54
    NO ja jakoś jestem zwolenniczką takiego fioletu. Elegancja zapach niesamowity. Ale masz rację na naszym rynku odmian jest coraz więcej.
  • 05.10.17, 07:37
    Bez problemu kupisz:
    allegro.pl/lawenda-edelweiss-biala-sadzonka-i6893848718.html

--
    Nie religia/katecheza tylko najpierw MATEMATYKA, FIZYKA, CHEMIA!
    Sam sobie jestem Bogiem, czyli, mój Bóg to Ja!
  • 12.10.17, 08:41
    Nigdy nie widziałam lawendy w białym kolorze. Prezentuje się równie pięknie jak tradycyjna? :)
  • 13.10.17, 07:55
    Załączony wcześniej przeze mnie link. I wujek google "biała lawenda" -> grafika ;-)

--
    Nie religia/katecheza tylko najpierw MATEMATYKA, FIZYKA, CHEMIA!
    I stworzył człowiek boga. Na obraz i podobieństwo swoje.
    Więc sam sobie jestem bogiem. Mój bóg to Ja!
  • 13.10.17, 16:59
    Ładnie wygląda pomieszana z tradycyjną, tu biały krzaczek, tam biały krzaczek. Wtedy naprawdę ją widać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.