Dodaj do ulubionych

dom opieki dla ojca...?

04.06.17, 12:37
napiszcie proszę, bo mam moralne dylematy...tata jest chory, wymaga stałej opieki. Ja mam trójkę dzieci, prace i trudno mi pogodzic życie z opieką nad nim. Dodam ze mieszkamy w bloku w 2-pokojowym mieszkaniu wiec dla taty nie jestem tu w stanie wygospodarować miejsca, spokoju, odpowiednich warunków przez co opieka sprowadza sie do dojazdów codziennych, nie ma mnie tam na stałe, wynajmuje opiekunke na kilkanaście godzin dziennie, ale...podsunięto mi pomysł na dom opieki www.domopiekigeravita.pl/dom-opieki.html. Pielegniarki, lekarz na stałe w razie potzreby, ciągła opieka, nie tak jak moja, łatana...ale wiadomo...cieżko mi decyzje podjać mimo ze ośrodek wygląda super, ma fajne opinie...pomóżcie w podjęciu decyzji, doradxcie, moze macie doświadczenia podobne, co zrobiłyscie wtedy...?
Edytor zaawansowany
  • 23.10.17, 22:15
    Moim zdaniem najlepszy wyborem mógłby być w takiej sytuacji jakiś dobry dom opieki. Nie piszesz skąd jesteś ale wydaje mi się że prawdopodobnie możesz być z okolic Warszawy. W takiej wytuacji poleciłbym Ci wybór tego domu opieki domrodzinny.pl . Można tam dostać miejsce zarówno na NFZ (wtedy miesięczny koszt to 70% renty lub emerytury) lub prywatnie - pokój 2-3 osobowy kosztuje 2700 zł. To nie jest aż tak dużo, a Twój tata miałby opiekę 24 godziny na dobę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.