Dodaj do ulubionych

Masterbot opinie

21.11.16, 10:07
Prezentował nam wczoraj wieczorem Pan robota Masterbot Pro 9000. Jest to nowocześniejsza wersja iRobota i posiada kamerę którą można monitorować dom podczas nieobecności. Czy ktoś z was posiada taki sprzęt, jak się sprawuje? Opinie o Masterbot mile widziane.
Edytor zaawansowany
  • 23.12.16, 12:43
    Technologiczna rewelacja. Miałem wczoraj pokaz. Jakby mi ktoś powiedział, że będę mógł podglądać co się dzieje w domu i jeszcze jeździć kamerą to bym nie uwierzył. Polecam.
  • 28.12.16, 10:06
    Nie było męża podczas pokazu dlatego udało mi się kupić mu rewelacyjny prezent na święta. Teraz on przejął domowe obowiązki związane z utrzymaniem w czystości powierzchni płaskich :-)
  • 29.12.16, 12:49
    Świetny prezenter pokazał mi tego robota. Mam w domu dwa sierściuchy które zostawiają wszędzie swoje kłaki. Teraz mam urzędzenie przyszłości i wreszcie czysto na podłogach.
  • 10.02.17, 15:25
    powiem szczerze rewelacja, mam w domu bardzo ciemne panele, robot raz przejedzie i kurzu niema!
    co mnie zdziwiło to to, że ma kamerę, którą można robić zdjęcia poza tym nowoczesny wygląd robi swoje :)
    Polecam gorąco! :)
  • 15.03.17, 11:45
    Posiadam Masterbota od 2 tygodni, ma on ustawienie czasu sprzątania co pozwala mi go programować na cały tydzień i robot sprząta wtedy kiedy jestem w pracy, po powrocie opróżniam tylko pojemnik. Robot sprząta bardzo dobrze, jest prosty w obsłudze, produkt na prawdę wart polecenia.
  • 22.06.17, 11:45
    Jaka cena takiego robota ?

--
    www.lexagit.pl/porady-prawne-on-line
  • 11.07.17, 08:55
    Z tego co pamiętam jak go kupowałem to ok. 2300zł.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.