21.11.16, 10:10
Nowy robot pod nazwą Masterbot Pro 9000 zrobił na mnie ogromne wrażenie. To niesamowite w którą stronę idzie przyszłość. Teraz Masterbot umożliwia samoczynne sprzątanie domu podczas nieobecności domowników i w dodatku monitoruje obiekt. Szkoda, że nie potrafi jeździć po schodach, muszę sobie kupić drugi :-)
Edytor zaawansowany
  • 15.03.17, 11:10
    wreszcie mam czas dla siebie i dzieci, robot wyręcza mnie z uciążliwego sprzątania kurzu na podłogach :)
    jestem bardzo zaskoczona, że Masterbot potrafi dotrzeć nawet pod moje łóżko :) rewelacja ! polecam gorąco
  • 16.06.17, 10:33
    Mam Masterbota od 2 tygodni jedyne co można mu zarzucić to, że nie przejeżdża przez próg (4cm) ale chyba nie ma takiego urządzenia na rynku, który potrafi przechodzić przez progi :) polecam z czystym sumieniem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.