Dodaj do ulubionych

Jakiej marki halę magazynową kupić?

03.04.15, 10:32
Witam,
Czy znacie jakiegoś godnego polecenia producenta hal magazynowych? Nie chcę stawiać hali murowanej, bo to zbyt długo trwa. Zależy mi na kimś, kto wykona lekką i tanią konstrukcję, żeby można było ją przenieść w razie potrzeby w inne miejsce. Słyszałem o jakiejś norweskiej firmie, ale teraz nie mogę jej nigdzie znaleźć? Słyszeliście o nich? Bardzo proszę o pomoc!
Edytor zaawansowany
  • 05.05.15, 09:11
    Ja polecam producentem hal namiotowych, firmę Tent Project, która robi naprawdę solidne konstrukcje do hal: www.tentproject.pl - naprawdę są porządnym producentem hal.
  • 26.06.15, 11:59
    Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.