Dodaj do ulubionych

Meble z litego drewna

18.09.17, 13:40
Szukam ciekawych mebli z litego drewna, solidnych i oryginalnych. Trafiłem na fajne stoły, stoliki kawowe i konsole na www.table4u.pl . Ma ktoś jakieś doświadczenia z tą firmą? Myślicie, że warto?

Pozdrawiam
Roman
Edytor zaawansowany
  • efkamzu 26.09.17, 09:34
    Niestety nie znam tej firmy, pod Częstochową są różne magazyny, gdzie można kupić piękne meble, niestety teraz żadna nazwa nie przychodzi mi do głowy. Świetnie, że ktoś jeszcze takie kupuje, a nie takie zimne z katalogów.
  • patryczonmod 17.10.17, 07:39
    Jak dla mnie jeśli chodzi o meble drewniane, to wszystkie twoje wymagania spełniają meble z pimpit.pl, ewentualnie jesli masz coś starego, jakiś mebel z pięknego drewna, który wymaga naprawy, to oni się też tym zajmują.
  • niusia369 14.12.17, 09:44
    Ja kupiłam meble w firmie DREWBETEX z litego drewna orzechowego są pięknie wykonane i nie z żadnej okleiny tylko drewno.Najlepiej kontaktować się z firmą telefonicznie wtedy robi fajne rabaty :)
  • instalodesign 30.12.17, 08:30
    A może coś handmade?
    www.facebook.com/Instalo.design/
  • instalodesign 30.12.17, 08:31
    albo tu:
    instalodesign.blogspot.com/2017/12/dla-domu-z-dusza-pracownia-instalo.html#more
  • anetka_dziwosz 27.03.18, 11:10
    Tego sklepu nie znam. Swoje meble drewniane kupowałam ze sklepu meblezkrakowa.pl. Zamawiałam łóżko do sypialni i komodę - prezentują się super.
  • boguslawadzika 28.03.18, 16:27
    Takie meble kojarzą mi się z domami bogatych prawników lub lekarzy. Trzeba mieć odpowiedni styl wnętrza, żeby się na takie zdecydować, ale na pewno są one solidne i trwałe. Ja ogólnie wolę jednak bardziej minimalistyczne i designerskie modele.
  • meble.gratka 31.03.18, 17:03
    Firmy nie znam, ale zdecydowanie polecam meble wykonane z litego drewna. Meble z litego drewna nie tylko dodają wnętrzu tego wyjątkowego, ciepłego klimatu ale też odznaczają się zdecydowanie większą trwałością. Moja firma zajmuje się sprzedażą kuchni używanych. Sprowadzamy kuchnie z Holandii, Niemiec. www.meblegratka.com
    Są to kuchnie kilkuletnie. Te z frontami z litego drewna zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Dlaczego? Bo takie fronty są po prostu trwałe, pomimo kilku lat wciąż świetnie wyglądają. Można je też poddać renowacji, nie koniecznie kosztownej. Drewno można wyszlifować, polakierować, zawsze będzie wyglądać jak nowe. Tak samo blaty kuchenne. Lepsze lub poruwnywalne z drewnem mogą być chyba tylko granitowe lub z konglomeatu - zdecydowanie są lepszej jakości jak wszelkie płyty meblowe pokrywane okleiną.
  • marecki2458 14.06.18, 15:54
    Ostatnio właśnie szukałem jakiegoś stołu i krzeseł do mojego salonu, ale akurat na tej stronie, którą podałeś mnie nie było. Ostatecznie zamówiłem na kalwariameble.eu/ i jestem bardzo zadowolony. Elegancko i solidnie wykonane meble.
  • anna_rys 30.07.18, 19:29
    Polecam zobaczyć www.nalata-meble.pl/
    Bardzo ładne i dobrze wykonane meble z litego drewna.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.