Dodaj do ulubionych

Meble z litego drewna

18.09.17, 13:40
Szukam ciekawych mebli z litego drewna, solidnych i oryginalnych. Trafiłem na fajne stoły, stoliki kawowe i konsole na www.table4u.pl . Ma ktoś jakieś doświadczenia z tą firmą? Myślicie, że warto?

Pozdrawiam
Roman
Edytor zaawansowany
  • 26.09.17, 09:34
    Niestety nie znam tej firmy, pod Częstochową są różne magazyny, gdzie można kupić piękne meble, niestety teraz żadna nazwa nie przychodzi mi do głowy. Świetnie, że ktoś jeszcze takie kupuje, a nie takie zimne z katalogów.
  • 05.10.17, 13:33
    Nie znam tej firmy, ale miałam okazję zamawiać w firmie www.homesteelandwood.com bardzo polecam! Mają ciekawą własną ofertę, natomiast ja zamówiłam stół z litego dębu według mojej "wizji". Wykonali zlecenie rewelacyjnie, bardzo jestem zadowolona, piękne wykonanie, materiał najwyższej jakości. Polecam!
  • 17.10.17, 07:39
    Jak dla mnie jeśli chodzi o meble drewniane, to wszystkie twoje wymagania spełniają meble z pimpit.pl, ewentualnie jesli masz coś starego, jakiś mebel z pięknego drewna, który wymaga naprawy, to oni się też tym zajmują.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.