Dodaj do ulubionych

Indeco - polecacie czy nie?

21.08.17, 14:34
Czy wszystkie salony oferują tę samą jakość? Czy mogą sobie budować z czego chcą? Bo zauważyłem, że mają różne strony i różne ceny, a przecież w nazwie to samo. Bo chciałem sobie zamówić szafę w Gdańsku właśnie i znajoma poleciłą indeco, a znalazłem dwa - Wybrzeże i Trójmiasto i się zastanawiam czym się mogą różnić i po co aż 2 tu są.
Edytor zaawansowany
  • malami899 24.08.17, 12:55
    To jest chyba franczyza więc muszą czy chcą czy nie chcą reprezentować tę samą jakość, style, mieć te wszystkie charakterystyczne firmowe element. Jedyne czym mogą się różnić to ceny, szerokość oferty i przede wszystkim jakością obsługi.
    Nie wiem czy wszystkie Indeco tak mają, ale z Indeco Wybrzeże podobało mi się, że wymiary pobierał i miejsce na szafę oglądał pan majster, a po zamontowaniu zostawili względny porządek - w porównaniu do ekipy innej firmy, która mi kuchnię robiła :D
  • 8becia8 18.04.18, 14:36
    Zdecydowanie kwestia franczyzy - najprostszy przykład to Żabka tak btw. Generalnie mam znajomych, co korzystali z Trójmiasto, ale ja wybieram Wybrzeże. Raz, ze lokalnie, bo Gdynia. Druga rzecz, to polegałam na nich przy 3 różnych szafach i jeszcze nigdy nie zawiodłam się na wykonaniu. Mam do nich sentyment. :)
  • itciakitcia88 25.05.18, 08:21
    Serdecznie polecam Indeco Wybrzeże! Skorzystałam z bonu rabatowego, dostępnego na stronie dla nowych klientów (www.indecowybrzeze.pl/) oszczędziłam 100 złotych i otrzymałam solidną i pięknie wykonaną szafę. Zgadzam się, że osoby odpowiedzialne za montaż nie zostawiają nieporządku. Do tego fachowo podchodzą do swojej pracy i bez problemu odpowiadają na wszelkie pytania - a ja ich mia lam trochę. W biurze było to samo. Mi wykonanie podoba się bardzo, także polecam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.