Dodaj do ulubionych

vintage home opinie

20.04.17, 15:38
Witam, tak jak w temacie: interesują mnie opinie o Vintage home z Ostrowa Wielkopolskiego. Firma zajmuje się produkcją mebli w stylistyce vintage, które bardzo ładnie prezentują się na zdjęciach. Wiadomo jednak, że zdjęcia nigdy nie oddadzą realnych cech produktu, takich jak chociażby jakość wykonania. Dlatego właśnie postanowiłam napisać na forum, i poprosić o opinie na temat firmy Vintage Hone, oraz wykonywanych przez nich mebelków. Jeśli więc posiadacie jakieś informacje na ten temat, piszcie w komentarzach do wpisu, lub na mój prywatny adres email: embe83@gmail.com. Z góry dziękuję za wasze opinie o Vintage Hone!
Edytor zaawansowany
  • 24.04.17, 17:12
    o ile się nie mylę, to właśnie w sklepie vintage home, swego czasu wyposażaliśmy salon w naszym nowym mieszkaniu. mebelki mają naprawdę stylowe, ładnie wykonane, a i cenowo nie wychodziło to źle w porównaniu do konkurencji (chodziarz niewiele jest tego typu firm). od momentu zakupu minęło już dobre kilka miesięcy, a meble z vintage home nadal prezentują się równie dobrze. meble użytkujemy praktycznie na co dzień, i jak do tej pory nie stwierdziliśmy uszkodzeń, które mogłyby wynikać ze złego wykończenia, czy słabego doboru materiałów. sam nie wiem co jaszcze mam ci napisać. no ogólnie rzecz biorąc, to gdyby mnie ktoś pytał, to raczej byłbym skłonny polecić sklep vintage home.
  • 26.04.17, 12:16
    Witam serdecznie :) Jakiś czas temu znalazłam stronę z meblami Vintage Home i byłam zauroczona zdjęciami mebli które tam zobaczyłam. Troszkę się obawiałam zamawiać przez internet,ale w rozmowie telefonicznej uzyskałam wszystkie szczegółowe informacje. Meble są wykonane wyjątkowo starannie i solidnie,zamawiałam w Vintage Home stół do jadalni i krzesła i z czystym sumieniem mogę polecić te firmę,bo pewnie sama jeszcze nie raz skorzystam z ich usług :) pozdrawiam serdecznie
  • 26.04.17, 12:32
    Świeżo po realizacji zamówienia składanego w sklepie Vintage Home rekomenduje Jego produkty i usługę szefa Firmy p. Rafała. Szukaliśmy "mebli z duszą". Po przeglądzie ofert z Polski, w końcu krótkiej rozmowie z p. Rafałem razem z małżonką zdecydowaliśmy o zakupie. Nie zawiedliśmy się. Meble pełne drewno, przed dostarczeniem odświeżone, lakier jeszcze pachniał. Wygląd wyjątkowy. Termin realizacji: p. Rafał bez zbędnej zwłoki osobiście dostarcźyl meble przed ostatnimi świętami. Jednym słowem: właściciel - człowiek z pasją, merytoryczny doradca o wysokiej kulturze osobistej.
  • 27.04.17, 13:36
    Z tego co zdążyłam zauważyć, w Internecie przeważają pozytywne opinie na temat vintage home. Prawdopodobnie zdecyduję się więc na współpracę z firmą vintage home, ale na wszelki wypadek jeszcze trochę poszperam za opiniami. Jakby ktoś życzliwy chciał coś podesłać, to będę bardzo wdzięczna. Maila kontaktowego w sprawie opinii na temat vintage home podałam powyżej, więc nie będę się powtarzać. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  • 28.04.17, 13:23
    Witam, podbijam temat. Także interesują mnie opinie na temat Vintage Home. Ktoś, coś?
  • 10.05.17, 12:29
    W mojej opinii meble z vintage home są bardzo ładne, no ale to już kwestia preferencji co do konkretnego stylu, bo vintage nie każdemu musi przecież odpowiadać. Pomijając jednak względy estetyczne - meble z vintage home wykonane są porządnie, przynajmniej nie zaobserwowałam mankamentów, do których można by się przyczepić. Warto też dodać, że przy długotrwałym użytkowaniu meble z vintage home wciąż wydają się wygodne, co nie jest regułą przy tego typu meblach. Ogólnie więc poleciałbym sklep, ale oczywiście jeśli ktoś gustuje w takiej a nie innej stylistyce. pozdrwiam.
  • 16.05.17, 12:42
    miriam_be napisał(a):

> Witam, tak jak w temacie: interesują mnie opinie o Vintage home z Ostrowa Wielk
    > opolskiego. Firma zajmuje się produkcją mebli w stylistyce vintage, które bardz
    > o ładnie prezentują się na zdjęciach. Wiadomo jednak, że zdjęcia nigdy nie odda
    > dzą realnych cech produktu, takich jak chociażby jakość wykonania. Dlatego właś
    > nie postanowiłam napisać na forum, i poprosić o opinie na temat firmy Vintage H
    > one, oraz wykonywanych przez nich mebelków. Jeśli więc posiadacie jakieś inform
    > acje na ten temat, piszcie w komentarzach do wpisu, lub na mój prywatny adres e
    > mail: embe83@gmail.com. Z góry dziękuję za wasze opinie o Vintage Hone!

W pełni zgadzam się z powyższą opinią na temat vintage home!
  • 22.05.17, 16:03
    miriam_be napisał(a):

> Witam, tak jak w temacie: interesują mnie opinie o Vintage home z Ostrowa Wielk
    > opolskiego. Firma zajmuje się produkcją mebli w stylistyce vintage, które bardz
    > o ładnie prezentują się na zdjęciach. Wiadomo jednak, że zdjęcia nigdy nie odda
    > dzą realnych cech produktu, takich jak chociażby jakość wykonania. Dlatego właś
    > nie postanowiłam napisać na forum, i poprosić o opinie na temat firmy Vintage H
    > one, oraz wykonywanych przez nich mebelków. Jeśli więc posiadacie jakieś inform
    > acje na ten temat, piszcie w komentarzach do wpisu, lub na mój prywatny adres e
    > mail: embe83@gmail.com. Z góry dziękuję za wasze opinie o Vintage Hone!

A widziałaś już filmik o tym jak powstają mebelki z vintage home z youtuba? Rzuć sobie okiem, warto:

www.youtube.com/watch?v=lo5hacKG0HE

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.