Dodaj do ulubionych

Łóżko do salonu

27.08.16, 11:16
Szukam łóżka ze zdejmowanym pokrowcem białym, w stylu angielskim, ale niestety muszę na nim spać, nie rozkładając go, bo nie mam sypialni. Więc dobrze gdyby miał płaski materac. Obecnie mam Ikea Beddinge, śpię na jednej połówce, ale nie jest to stylowe w wyglądzie łóżko, a zależy mi na czymś stylowym i praktycznym. Wiem, że Dekoria ma białe pokrowce na Beddinge, ale cena prawie 800 zł. za cienki pokrowiec przypominający prześcieradło to dla mnie przegięcie. Możecie coś zasugerować ?
Edytor zaawansowany
  • 03.08.17, 09:04
    Meble łódź Polecam ten salon meblowy, znajdziesz tam nietypowe rozwiązania i wykonują meble na wymiar.
  • 07.09.17, 11:25
    Polecam www.meble-adamski.eu. Fajne i niedrogie kolekcje zestawów wypoczynkowych.
    Pozdrawiam
  • 17.10.17, 08:35
    Polecam www.prosbud24.pl , nie sprzedają materacy, ale ich łóżka są na lata . Drewniane , a nie jakaś sklejka.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.