Dodaj do ulubionych

Stoły i krzesła

29.04.16, 16:25
Polecam stronę z krzesłami i stołami www.meblextra.pl
Edytor zaawansowany
  • j-kiekol 23.11.16, 16:27
    widziałem fajne, ale www.konarmeble.eu mają bardzo oryginalne, dębowe krzesła i stoły
  • pola_kr 30.11.16, 10:46
    Oryginalne i dobre jakościowo stoły i krzesła znajdziecie na www.indigodecor.pl
  • animorph 31.12.16, 19:22
    Solidne i eleganckie meble z litego drewna, w tym stoły i krzesła - głównie dębowe.
    www.nalata-meble.pl
  • cataleya7 13.01.17, 11:11
    Widzieliście meble z drewna i stali www.brumbull.pl ?
    Mi się bardzo podobają. Nowoczesne, industrialne, trochę skandynawskie.
  • pandupa 22.01.17, 15:01
    Osobićie bardzo podobają mi się te propozycje stołów i krzeseł z Dobrodzienia: butik.novelle.pl/28-stoly-krzesla
  • zuza060 17.02.17, 13:14
    Akurat przymierzamy się do zakupu stołu z krzesłami, trochę już oglądaliśmy ofert, ale jedna spodobała się nam najbardziej, Gdm Meble maja tak ciekawy i niedrogi wybór, że chyba każdy znajdzie tam coś interesującego. Nam bardzo spodobały sie te stoły z balatami ze szkła hartowanego, zresztą zobaczcie sami jakie cudeńka gdmmeble.com/15-stoly-szklane-i-lakierowane naszym faworytem jest ten Nexus idealnie będzie nam pasował do salonu
  • ewcia342 07.06.17, 15:36
    troche drogie :/
    może coś w tym stylu? : www.mirjan24.pl/31-stoly-i-krzesla
  • mirelka2290 14.06.17, 11:26
    A takie? www.biesiadne-meble.pl/sklep/krzesla-debowe.html To są też meble dębowe, solidne i przy tym stylowe. Wiadomo, że jest to konkretny styl, więc na pewno nie każdemu się spodoba, ale można go wpasowac w niejedno wnętrze i niejeden styl.
  • seart.pl 20.06.17, 10:30
    Eleganckie i uniwersalne stoły i krzesła znajdują się tutaj: www.seart.pl/marco-k-58.html
  • damian-76 21.06.17, 12:46
    Tutaj jest duży wybór www.resmar.pl/sklep/stoly.html są tańsze i droższe rozwiązania kogo na co stać.
  • klika12 15.09.17, 22:47
    Jeśli chodzi o trwałości, to nie ma lepszych krzeseł niż krzeslabankietowe.com.pl/ nasze są już z nami ok 5 lat nic się z nimi nie dzieje, krzesła są skręcane, nie sklejane, więc wiele zniosą, wiem co mówię, są przetestowane na wszystkie sposoby i na prawdę mocni zawodnicy na nich siedzieli. Przetrwają wszystko i wszystkich.
  • jagmac86 02.10.17, 15:16
    ja szukam dobrych, solidnych, zestawów krzeseł + stół, w stylu glamour, ktoś coś poleci?
  • al.nowicka3 03.10.17, 12:55
    Hej, ciekawe zestawy możesz tutaj znaleźć mojekrzesla.pl/dom/zestawy-jadalniane.html generalnie krzesła drewniane Fameg są ostatnio bardzo popularne
  • seart.pl 31.01.18, 15:48
    Najlepsze, najbardziej trwałe i najbezpieczniejsze są stoły i krzesła z litego drewna
  • adusia856 21.03.18, 11:46
    Szukam wyjątkowe stołu do ogrodu i bardzo mi się podobają te z oferty www.meble-laciak.pl/oferta/stoly-i-lady.html . Kupował ktoś? Jak wam się wydaje producent?
  • klaudiamal321 10.04.18, 11:34
    www.mirjan24.pl/61-stoly-krzesla-salon czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej o tym sklepie? Bo mają ciekawy asortyment i niskie ceny, jednak bardzo mało opinii na forach :)
    ktoś, coś?
    Będę wdzięczna!
  • klaudiamal321 10.05.18, 13:07
    Co prawda stołów u nich nie kupowałam, ale ogólnie z zakupów jestem bardzo zadowolona :) Dostawa na czas i wszystko porządnie zapakowane.
  • oskarro70 08.05.18, 15:25
    Co Wy tu wypisujecie za bzdury... Ja już się przejechałem na kilku takich firmach... Teraz kupiłem meble od Kieleckiej Fabryki Mebli i tam to robią porządne i solidne.
  • alergiczna 15.05.18, 23:39
    Ja mam stół i krzesła do kuchni z stolpluskrzesla.pl i jestem bardzo zadowolona. Kolejny rok trzymają i nie ma z nimi żadnych problemów.
  • marecki2458 14.06.18, 16:02
    Jak robiłem kiedyś remont swojej jadalni, to także szukałem jakiegoś solidnego stołu no i oczywiście krzeseł do niego. Udało mi się fajnie kupic na kalwariameble.eu i to w nie jakiejś dużej cenie, a meble sa na prawde porządnie wykonane
  • krezowska 30.06.18, 18:56
    Jeśli ktoś ma życzenie kupić ładną sofę, narożnik, fotel lub szezlong w dobrej cenie i jakości wykonania to polecam sklep Adriana Furniture. www/adrianafurniture.pl lub sklep w Warszawie.
  • kivvvi 07.07.18, 20:57
    Cały komplet kupowalismy w salonie agaty. Maja przerozne ksztalty a jak wiadomo dobor wlasnie ksztaltu musi byc dopasowany do ksztaltu pomieszczenia. Do malych powierzchni najlepsze sa stoly okragle, a do duzych te ktore jeszcze powieksza i otworza przestrzen czyli prostakatne.
  • kubaaaab 17.08.18, 11:15
    BioFire Technology Ja polecam tu zajrzeć wykonują meble stalowe indywidualne projekt. Zajmują się obróbką stali
  • kubaaaab 17.08.18, 11:19
    Produkty na indywidualne zamówienie dostosowane do każdego wnętrza. Polecam firmę BioFire Technology wykonują meble stalowe, meble loftowe, meble ze stali nierdzewnej oraz różnego rodzaju inne konstrukcje

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.