Dodaj do ulubionych

Stoły i krzesła

29.04.16, 16:25
Polecam stronę z krzesłami i stołami www.meblextra.pl
Edytor zaawansowany
  • 23.11.16, 16:27
    widziałem fajne, ale www.konarmeble.eu mają bardzo oryginalne, dębowe krzesła i stoły
  • 30.11.16, 10:46
    Oryginalne i dobre jakościowo stoły i krzesła znajdziecie na www.indigodecor.pl
  • 31.12.16, 19:22
    Solidne i eleganckie meble z litego drewna, w tym stoły i krzesła - głównie dębowe.
    www.nalata-meble.pl
  • 13.01.17, 11:11
    Widzieliście meble z drewna i stali www.brumbull.pl ?
    Mi się bardzo podobają. Nowoczesne, industrialne, trochę skandynawskie.
  • 22.01.17, 15:01
    Osobićie bardzo podobają mi się te propozycje stołów i krzeseł z Dobrodzienia: butik.novelle.pl/28-stoly-krzesla
  • 17.02.17, 13:14
    Akurat przymierzamy się do zakupu stołu z krzesłami, trochę już oglądaliśmy ofert, ale jedna spodobała się nam najbardziej, Gdm Meble maja tak ciekawy i niedrogi wybór, że chyba każdy znajdzie tam coś interesującego. Nam bardzo spodobały sie te stoły z balatami ze szkła hartowanego, zresztą zobaczcie sami jakie cudeńka gdmmeble.com/15-stoly-szklane-i-lakierowane naszym faworytem jest ten Nexus idealnie będzie nam pasował do salonu
  • 07.06.17, 15:36
    troche drogie :/
    może coś w tym stylu? : www.mirjan24.pl/31-stoly-i-krzesla
  • 14.06.17, 11:26
    A takie? www.biesiadne-meble.pl/sklep/krzesla-debowe.html To są też meble dębowe, solidne i przy tym stylowe. Wiadomo, że jest to konkretny styl, więc na pewno nie każdemu się spodoba, ale można go wpasowac w niejedno wnętrze i niejeden styl.
  • 20.06.17, 10:30
    Eleganckie i uniwersalne stoły i krzesła znajdują się tutaj: www.seart.pl/marco-k-58.html
  • 21.06.17, 12:46
    Tutaj jest duży wybór www.resmar.pl/sklep/stoly.html są tańsze i droższe rozwiązania kogo na co stać.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.