Dodaj do ulubionych

meblarnia.com.pl OPINIE meble skandynawskie

27.04.16, 14:46
Zbieram opinie na temat firm które produkują meble w stylu skandynawskim. Czy ktoś zna takie firmy które może polecić?
Anna Wolak
Edytor zaawansowany
  • 27.04.16, 14:58
    kupowałem skandynawskie meble w sklepie seart.pl i meblarnia.com.pl.
    seart ma krótki czas dostawy ale meblarnia zdecydowanie lepszej jakości meble.
    kupowałem komody biurka i stoły.
  • 09.06.16, 18:40
    Ja korzystałam szczerze mówiąc z wielu sklepów internetowych z meblami. Zdecydowanie jestem zadowolona z mebli kupionych w meblarnia.com.pl na ich łóżko natchnęłam się na jednym z moich ulubionych blogów i musiałam kupić moje córce dokładnie takie samo:) Potem domówiłam szafę, komodę i biurko. Pokoik cieszy nie tylko mnie, ale i gości.
  • 30.01.17, 15:36
    Ja już kilkanaście lat kupuje w Seart i zawsze jestem zadowolona. Meble super, miła obsługa. Polecam
  • 02.05.17, 07:34
    Tak jak najbardziej Masz kilka marek: Treku wiecej tutaj barcelonaconcept.pl/producenci/treku
    czy druga to Mobles114 barcelonaconcept.pl/producenci/mobles114
  • 02.06.17, 14:24
    Ja zawsze sprawdzam czy gdzieś w sklepie stacjonarnym nie ma mebli, które upatrzyłem sobie na internecie, oglądam wtedy w tym sklepie, ale zamawiam bezpośrednio u producenta bo jest dużo taniej. I tak właśnie zrobiłem w przypadku zakupu szaf do każdego pokoju. Obejrzałem meble w sklepie a zamówiłem na stronie internetowej www.ankon24.pl. Nie przepłaciłem, a zakup to strzał w 10!
  • 10.06.17, 14:24
    Zdecydowanie sklep z meblami skandynawskimi KONSIMO konsimo.pl/style/scandinavian.html
  • 04.08.17, 17:59
    Ten sklep to porażka, sprzedają wadliwy towar i mają brudne opakowanie. Brak kontaktu i strata czasu. Nie polecam!!!
  • 31.08.17, 14:56
    Polecamy się, seart.pl
  • 06.09.17, 15:22
    Bardzo polecam meblarnia.com.pl Doskonała jakość, meble są ciężkie, solidne i pięknie wykonane. Mam kilka mebli od tego producenta i jestem bardzo zadowolona. Kredens przepięknie prezentuje się w salonie jak i również stół, konsola i RTV-ałka oraz stolik kawowy. Całość wyglada przepięknie. Zamówiłam jeszcze komodę oraz stolik nocny. Adekwatna cena w stosunku do jakości, wykonania mebli. Polecam 🙂

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.