Dodaj do ulubionych

Stolarz meblowy okolice Warszawy

22.04.16, 13:30
Czy może mi ktoś polecić jakiegoś stolarza meblowego z okolic Warszawy?
Czy ma ktoś jakieś sposoby jak poznać że stolarz zna się na rzeczy? :)
Edytor zaawansowany
  • 08.07.16, 07:11
    Polecam Agatol Meble wczoraj zrobili mi szafę dodam Mam w mieszkaniu krzywe ściany co za tym idzie to i podłogi Panowie bardzo dobrze i dokładnie bez pośpiechu postawili Mi szafę z której jestem bardzo zadowolony+ zamówiłem u nich komodę w tym samym kolorze co szafę.Są naprawdę dokładni sumienni i z poczuciem humoru oraz ceny konkurencyjne a wyceniałem w kilku firmach.
  • 20.09.16, 13:03
    Witam,
    Ja szukałam długo kogoś żeby zrobić kuchnie i szafę wnękową i dostałam polecenie od koleżanki, która robiła meble u Pana Andrzeja. Pan ma firmę od 10 lat i zna sie na rzeczy. Może doradzić inne rozwiązania i tak wyszło, ze zrobiłam i kuchnię i szafę wnękową jestem bardzo zadowolona. Ceny bardzo dobre, wszystko na czas i bardzo miło. Polecam www.dobreszafy.pl
  • 15.11.16, 17:21
    mam sprawdzoną firmę dom na wymiar od nich n aprawde mam solidne meble
  • 06.12.16, 17:55
    Mogę polecić z całą pewnością stolarnię z pod Warszawy, nazywa się Meble FROMEX. Są bardzo przyzwoici, robią bardzo dokładnie, na najwyższym poziomie jakościowym, do tego wykonali mi projekt bezpłatnie. Kontakt dla zainteresowanych 690 000 262
  • 02.01.17, 21:08
    3 miesiące temu robiłam szafę wnękową a komentował ją pan Arek bardzo miło człowiek ktòry zrobił szafę tydzień za rozsądną cenę. Z całą odpowiedzialnością mogę go polecić kontakt 530 885 335 z okolicy otwocka
  • 13.01.17, 11:10
    Jeśli szukasz takich mebli jak stoły kuchenne, stoliki kawowe, stoliki rtv, regały półki etc. w stylu industrialnym, skandynawskim, minimalistycznym to polecam meble z drewna i stali www.brumbull.pl
    Robią wszystko na zamówienie, bardzo precyzyjnie i z dobrych materiałów. Poza standardową ofertą robią też projekty z pomysłów klientów
  • 17.02.17, 15:52
    Polecam Ci firmę Bizzara: www.bizzara.pl www.facebook.com/BIZZARAonline/
    Robili dla mnie meble do całego mieszkania kuchnia, garderoba, szafy wnękowe, szafki łazienkowe. Jedyne co to spóźnili się 2 dni, ale to był jedyny minus. Ale ogólnie jestem bardzo zadowolona. Jakość mebli jest bardzo dobra, ceny też były niższe niż wyceniałam w innych miejscach. Oni robili też u moich 2 znajomych i wiem że one też są zadowolone. Także ze spokojem mogę polecić:) Powodzenia:)!
  • 06.03.17, 16:38
    Ja polecam Konara sklep.konarmeble.eu/
  • 06.03.17, 22:13
    Cześć, polecamy się :) Co prawda jesteśmy z Lublina, ale mamy bardzo dużo realizacji z Warszawy, więc nie ma problemu by wykonać realizację także dla Ciebie :) Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, przejrzenia zdjęć i mamy nadzieję kontaktu :) www.ulubionemeble.pl
  • 02.06.17, 14:24
    Ja zawsze sprawdzam czy gdzieś w sklepie stacjonarnym nie ma mebli, które upatrzyłem sobie na internecie, oglądam wtedy w tym sklepie, ale zamawiam bezpośrednio u producenta bo jest dużo taniej. I tak właśnie zrobiłem w przypadku zakupu szaf do każdego pokoju. Obejrzałem meble w sklepie a zamówiłem na stronie internetowej www.ankon24.pl. Nie przepłaciłem, a zakup to strzał w 10!
  • 05.06.17, 11:59
    naprawa i wykonanie nowych szaf wnekowych warszawa pomiar wycena gratis nie przepłacaj sprawdz cene 506469319 krotkie teminy
  • 09.06.17, 19:47
    Solidny uczciwy stolarz 605 203 742

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.