Dodaj do ulubionych

SOFA AVIGNON-Mat. CARABU-ODBARWIENIA-Agata Meble

06.09.15, 10:38
Witam serdecznie. Około 4 miesiące temu zakupiłem w sklepie Agata Meble SOFĘ AVIGNON wykonaną w materiale z GR7 CARABU (kolor jasno szary, biały). Po 4 miesiącach sporadycznego użytkowania zaważyłem wyraźne odbarwienia materiału w miejscach gdzie były ułożone poduszki . Odbarwienia występują zarówno na sofie jak i na poduszkach po stronie gdzie miały one kontakt z sofą (w miejscach gdzie materiał poduszek miał kontakt z materiałem którym jest obita sofa-materiał jest ten sam). Odbarwienia maja charakter pożółkniętych plam dużo ciemniejszych od rzeczywistego koloru sofy. Nadmieniam iż sofa była używana sporadycznie, nigdy nie była prana lub czyszczona, nie jest narażona na działanie promieni słonecznych, pomieszczenie w którym jet ustawiona jest suche. W moim mniemaniu materiał lub partia materiału z którego wykonana jest sofa jest wadliwa. O zaistniałym fakcie poinformowałem sklep Agata Meble. Producent nie widząc wadliwego towaru wysłał pismo w którym stwierdził że nie zgadza się z reklamacją. Po 4 tygodniach od zgłoszenia pojawił się servis od producenta celem oględzin. Serwisant stwierdził że jeszcze czegoś takiego nigdy nie widział. Podejrzewam że mogę mieć problemy z pozytywnym rozpatrzeniem tej reklamacji dlatego też opisuje ten przypadek na forum. Może któryś z was lub waszych znajomych miał taki sam problem. Sofa była wyprodukowana z określonej partii materiału wiec może znajdą się ludzie którzy mają ten sam problem. Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • 14.09.15, 17:16
    Moim zdaniem powinieneś zaczekać z tym wątkiem do tego, aż będziesz wiedział czy reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie czy negatywnie. AM to porządny salon, chyba jeden z najporządniejszych obecnie, tak szczerze mówiąc... raczej nie będą robic problemu z taką reklamacją bo jednak niezadowolony klient to w rezultacie utrata wielu potencjalnych klientów :)
  • 09.08.17, 18:55
    Proszę napisać jak zakończyła się Pani historia. Ja obecnie też walczę z producentem Gala Callzone (zakup Agata Meble). Materiał Carabu jest jak szmatka a oni nie widzą problemu. Mam już meble wypoczynkowe w tym materiale ale producentem była Helvetia i jest super. Obecnego zestawu teraz w zasadzie nie używamy z obawy przed szybkim zniszczeniem.

Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.