Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Ogrzewanie gazem płynnym ze zbiornika - kto ma?

13.01.09, 12:39
    Witam, mam pytanie do osób które ogrzewają dom za pomocą gazu z
    butli (zbiornika), jakie płacą rachunki. Niestety w mojej okolicy
    nie ma sieci grzewczej i pewnie długo nie będzie. Zastanawiam się
    ile kosztuje na dzień dzisiejszy ogrzewanie domu właśnie w ten
    sposób. Dom około 130m pow. użytkowej.

Edytor zaawansowany
    • 13.01.09, 14:09
      ja mam dom ok. 130-150 m2 z lat 80-stych (plan w mojej galerii), 3
      poziomy, nowe okna, nieocieplony (ściany zewn. 40 cm), temp.
      ustawiona na 20stopni, wody na 55 i w zeszlym m-cu zapłaciłam 1600
      zł...
    • 13.01.09, 15:33
      1600zł za 1 m-c ogrzewania?
    • Gość: tumoi IP: 217.173.195.* 14.01.09, 09:59
      niestety :(, co jakis czas zmieniamy parametry na piecu , ale i tak
      najniższy rachunek jaki dostaliśmy opiewał na 950 zł (miesiąc
      wiosenny...)zbieramy pieniądze na inne ogrzewanie...
    • 14.01.09, 15:13
      dziękuję za cenną informację - to ja szukam nowego rozwiązania na
      ogrzanie domu :)
    • 19.04.16, 17:35
      Gaspol to oszczędna instalacja gazowa do domu. Nie masz dostępu do sieci gazu ziemnego? Wybierz gaz płynny! Atrakcyjna cena gazu, 12 rat 0% za instalację, zbiornik podziemny w cenie naziemnego, możliwość płatności za gaz w ratach.

Wypełnij wniosek,skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy najlepszą ofertę!
      link do wniosku:

perlopezo.produktyfinansowe.pl/e/lead/1466/?source=lt
    • 13.05.16, 09:54
      Jeśli potrzebujecie Państwo ogrzać własny dom gazem płynnym, to polecam tę firmę www.sa-art.pl/oferta.html dostarczają zbiorniki gazu dla domu, przemysłu, rolnictwa. Doradzają i dostarczają odpowiedni zbiornik na gaz płynny, uzyskują decyzje o pozwoleniu na budowę, montują. Pełna kompleksowa obsługa, polecam ich.
    • 21.09.17, 21:58
      Na jakim etapie budowy domu najlepiej zacząć załatwiać pozwolenia, zbiornik itp? Wiecie coś na ten temat? Planujemy zbiornik podziemny, jesli to ma znaczenie.
    • 24.09.17, 19:08
      Postanowiłam odświeżyć nieco wątek, niż zakładać nowy :) A czy trzeba spełniać jakieś konkretne wymogi, warunki techniczne, żeby sobie wstawić taki zbiornik np. do ogródka? Jeżeli tak to jakie?
    • 10.10.17, 22:47
      o to samo chciałam zapytać! raz - jak wygląda instalacja i dwa - czy ktoś kojarzy jakąś ciekawą promocję teraz? sąsiad coś mi wspominał, że są teraz jakieś ciekawe oferty "sąsiedzkie", ale nie potrafił podać konkretów, bo też gdzieś to zasłyszał... no i tak się teraz rozglądamy wspólnie, gdzie można taniej takie zbiorniki wydzierżawić...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.