Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

wentylacja

01.01.09, 12:44
    teraz gdy dom prawie na ukonczeniu ,doszlam do wniosku,ze mam słaba wentylację
    (praktycznie oprocz dwoch kominow w łazience i kuchni nie ma wcale
    wentylacji)nie wiem jak ten problem rozwiazac?moze ktos mi doradzi?DOSIEGO ROKU
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Mróweczka IP: *.adsl.inetia.pl 28.11.13, 15:06
      Hej mewka, ja bym spróbowała zadzwonić do kogoś, żeby się skonsultować. Znajomi robili cośz klimatyzacją z firmy apeco. Radzę Ci nie pisać maila, nie czekać na cud, tylko zadzwonić. Z doświadczenia wiem, że szybciej się załatwia w ten sposób sprawy.
    • spacememdo 24.10.17, 11:12
      Może wentylacja mechaniczna z gruntowym wymienikiem ciepła, takim jak w geoheat.eu/ mogaby pomóc?
    • miskoalaaa 28.01.18, 11:34
      A brałaś pod uwagę budowę systemu wentylacyjnego? Ostatnio czytałem dość interesujący artykuł, który dotyczył systemu wentylacji, a także sposobów jej konserwacji. Może kogoś zainteresuje jego treść więc podaje linka: brawent.pl/dezynfekcja-kanalow-wentylacyjnych/ . Przyznam szczerze, że to czym oddychamy ma duże znaczenie dla naszego zdrowia.
    • dooominik_b 16.04.18, 09:42
      Myślę, że najlepiej zlecić to fachowcom a najlepiej firmie, która zajmuje się przeglądami budowlanymi. Od siebie polecę www.lublin.przeglady-budowlane24.pl/ bo sam korzystałem z ich usług i wiem, że podchodzą do każdego zlecenia w sposób indywidualny, z dużą wiedzą i zaangażowaniem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.