Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Czym oświetlić dom

• 22.10.08, 10:41
      gwarancja na nie tylko 2 lata - w porownaniu 10 lat philipsa.

sa swietlowki dwu i trzy rurkowe o roznych rozmiarach, mocy i kolorze swiatla
      (rozne odcienie bieli i zolci) i na nich oprzyj oswietlenie, szczegolnie w
      pomieszczeniach ciemnych i tam, gdzie beda uzywane przez dlugie godziny nocne
      (klatka schodowa, oswietlenie przed dzwiami wejsciowymi i na rogach domu, dla
      bezpieczenstwa.

jakkolwiek nie nadaja sie one do sciemniania, choc mozesz uzywac kolorowych
      kloszy - nikt nie bedzie wiedziec, czy swietlowka energooszczedna, czy zarowka
      pradozercza.
      --
      sprzedam dom dzialki budowlane rekreacyjne Prazmow k Piaseczna masaztajskiwarszawakursy.googlepages.com/domturystycznydowynaj%C4%99ciabangkoktajlandi23

massagethai.info kursy
      masazu tajskiego warszawa kurs
    • Gość: aaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.08, 20:05
      Odpowiadasz kretynowi od reklamy suszarek do grzybów?;)
    • 15.12.16, 09:15
      Polecam systemy świetlne firmy SOLATUBE. Ich rozwiązania to najprostszy i najbardziej efektywny sposób na uzyskanie naturalnego oświetlenia poprzez wykorzystanie systemów rurowych. Znane pod popularnym terminem jako świetlik tubowy dostarczą naturalne światło od świtu do zmierzchu w każdym obiekcie, również tam, gdzie dotychczas wydawało się to niemożliwe. To także mniejsze koszty zużycia energii elektrycznej. Polecam zdecydowanie bardziej niż światła LED. Ich rozwiązanie doświetla mój ciemny korytarz i jestem bardzo zadowolona.
    • 20.12.16, 09:06
      Polecam zainstalowanie systemów światła dziennego firmy SOLATUBE. Można je wykorzystać praktycznie w każdym pomieszczeniu. Dają naturalny efekt światła dziennego. Instalacja jest bardzo łatwa i szybka. Wszystko bardzo elegancko i gustownie prezentuje się, a co najważniejsze zmniejszyły się rachunki za prąd. Szczerze polecam.
    • 30.12.16, 12:30
      dobrym rozwiazaniem na pewno będa żarówki ledowe, które światło mogą mieć bardzo zbliżone do swiatła żarówki
    • 31.12.16, 11:59
      wg mnie warto zainwestować w inteligentny system i lampy z czujnikami ruchu - też zwiększają oszczędność energii, bo światło nie zostaje zapalone na kilka godzin gdy ktoś wyjdzie z pokoju i nie zgasi światła. Ja mam coś takiego dzięki majca technology - montowali mi z całym systemem takie oświetlenie i jak najbardziej super sprawa
    • 02.01.17, 16:23
      Polecam świetliki tubowe, zainstalowałam je w swoim biurze. Dostarczają tyle naturalnego światła, że moi pracownicy mają zapewniony nieporównywalnie wyższy komfort pracy. Dzięki ich zainstalowaniu moje wnętrze ma niepowtarzalny design. Polecam serdecznie Solatube.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.