Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

materac hilding -polecacie?

IP: 193.142.112.* 02.10.08, 10:03
    Znalazlam materace firmy hilding na stronie materace.sklep.pl. Macie jakies
    zdanie na ich temat? Maja tez materace firmy janpol i kolo, moze te sa lepsze?
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Małgo IP: *.doplaty.gov.pl 17.02.14, 10:22
      Absolutnie nie polecam!! Kupiłam z Hildinga wysokoelastyczny i miał mieć 19 cm- ma może 16 i pianka jest rozłożona nierównomiernie. ręce drętwieją podczas snu !!!
    • 28.06.16, 16:23
      Dziwią mnie takie opinie, jak ktoś kupuje produkt i od razu na niego narzeka, trochę to podejrzane, przecież jeśli produkt nie odpowiada ofercie i jak piszesz, że ma źle rozłożoną piankę to po prostu jak każdy inny produkt reklamujesz go. Takie prawo konsumenta. W masowej produkcji zdarzają się błędy i dlatego zgłasza się je i producent swój błąd naprawia. Ja się zastanawiam nad Hildingiem ale akurat termoelastycznym Salsa i szukam właśnie o nim opinii ? ale drażnią mnie takie opinie jak ktoś pisze tak, że w sumie sam sobie jest winien ? że nie zgłosił od razu jaki napotkał z produktem.
    • 29.06.16, 17:53
      Dokładnie, zgadzam się z Panią wyżej, ja słyszałem również o tym, by przez pierwsze tygodnie użytkowania nowego materaca, przekręcać go co jakiś czas ze strony na stronę. To podobno pomaga w rozłożeniu się pianki równomiernie. A co do Hildinga to również nad takowym się zastanawiam, mają całkiem ciekawą ofertę.
    • 29.06.16, 20:27
      No to ciekawe z tą pianką, nie wiedziałam ... no mi się raczej nie przyda , bo już decyzja raczej zapadła termoelastyczny Salsa, a on nie jest odwracalny. Dziś udało mi się w końcu samej wypróbować materac na sobie - powiem .... bajka. Mięciutki, lekko się zapadasz, ale jednocześnie nie za miękki aby dobrze się ciało układało i wygodnie się przewracało. Ale sama nie wiem czy to kwestia marki, czy po prostu nie kupowałam materaca - to się sporo zmieniło. A może słyszałeś coś więcej o termoelatycznych materacach ?
    • 30.06.16, 16:20
      co to znaczy "wypróbować materac"? Producenci oferują taką usługę przed zakupem? Ciekawa jestem, poszukujemy z mężem nowego materaca, chcemy by się nie odgniatał i żeby był po prostu wygodny do spania, bez potrzeby kręcenia się z boku na bok. Materace hilding poleciła mi koleżanka z pracy, ale jeszcze się rozglądam... wstępnie przypodobał mi się model mambo, który chyba własnie tez dostosowuje sie do temperatury ciała i co mnie zaskoczylo ma kilka stref twardosci by lepiej podpierac kregosłup.
    • 30.06.16, 17:59
      No normalnie, idziesz do salonu gdzie kupujesz i kładziesz się :) na plecach, na boku, przewracasz się i czujesz , czy to jest to, a ten Mambo to też termoelastyczny kojarzę, ale dla mnie był trochę za miękki, bo Salsa jest twardszy. No właśnie musisz się położyć i od razu wiesz, że jesteście dla siebie stworzeni ;)
    • 14.07.16, 13:00
      Dzięki, zrobiłam tak jak mówiłaś :) "próbowałam" kilka, Salsa dla mnie za twarda, ostatecznie zdecydowaliśmy się na Rumbę w pokrowcu elips, ma optymalną twardosc i jest sprezysty, pasuje i mi i mezowi.. mega wygodny nawet jak spię na brzuchu :)
    • 27.07.17, 11:18
      Możliwe, że ten materac nie odpowiadał Pani nawykom podczas spania. Warto trochę poczytać o cecha materaca bo nie każdemu pasuje elastyczny. Polecam ten artykuł: jaki materac do spania ?
    • 28.06.16, 21:59
      Ja nigdy nie przywiązywałam uwagi do materacy. Zawsze były to jakieś zwykłe najtańsze gąbkowe i wydawało Mi się, że śpi się na nich dobrze. Jednak mój mąż uparł się abyśmy w końcu wymienili materac na sprężynowy właśnie z tej firmy. Powiem Wam - rewelacja. Nie spodziewałam się, że można odczuwać taką różnice w komforcie snu. Materac idealnie się dopasowuje do ciała, niestety mam kilka kilogramów za dużo i teraz z perspektywy czasu widzę, że na tym gąbkowym po prostu się zapadałam. Jestem o wiele bardziej wypoczęta. Mąż miał jednak rację ( do czego oczywiście za szybko Mu się nie przyznam :D ).
    • 03.09.16, 10:39
      Kupilem ostatnio materac tej firmy. Bardzo kiepsko wykonany. Nie polecam. Czekam na nowy..
    • 13.09.16, 21:07
      lukasz,a co było dokładnie z tym materacem nie tak, "kiepsko wykonany", czyli co ? Czekasz na nowy - czyli reklamacje została uznana, udało się reklamację załatwić bez problemu. Bo chcę w końcu kupić dobry materac, i hilding w moim rankingu wypada dobrze. Pani w salonie pow. mi, że oni produkują w Polsce, czyli w sytuacji reklamacji odsylane jest do fabrtki w Polsce, to krócej trwa załatwianie formalności w ewentualnym przypadku. Myślałam o Tempur, ale pomimo tego, że jest sporo pozytywnych opinii, no i reklama wygląda zachęcająca ;) to też sporo jest takich mocno na nie - czyli spory jest tutaj rozdzwięk, a hildingowe właśnie sensownie wypadają.
    • 09.09.16, 09:44
      Ja bardzo polecam - mój mąż pracował w ich fabryce przez ponad 5 lat. Materace są na prawdę dobre.
    • 10.09.16, 09:32
      normalne, fajne materace mogę powiedzieć tylko na przykładize dla dziecka kupionego niedawno, ale póki co się sprawdza.
    • 17.09.16, 22:44
      u nich w zależności od modelu jest różna ilość lat gwarancji, ale nawet są z taką na 15 lat. Więc chyba (mam nadzieję) wiedzą co robią.
    • 28.09.16, 13:06
      Jak za materacem stoi marka, które jest już X lat dostępna na rynku, to nie powinno być z nią problemu, sama się zweryfikowała, skoro jest, to musi mieć klientów, szczególnie na takim rynku jakim są materce, gdzie jest konkurencja.
    • 23.10.16, 16:51
      Moim zdaniem materac to indywidualna sprawa i wybór i nie jakiej firmy ale w ogóle jaki i z czego. W tej sytuacji mogę podpowiedzieć, że warto poradzić się i kupić u fachowców, którzy tym się zajmują, ja będę zawsze wdzięczna Meble Hot, to krajowy producent, gdzie do mojego problemu podeszli ja prawdziwi zawodowcy, wybrali mi materac idealnie i nie wciskali mi najdroższych. Dlatego warto poszukać i popytać, to nic przecież nie kosztuje, a tylko może zaowocować udanym zakupem.
    • 31.12.16, 11:30
      Jak maja tyle lat gwarancji i do tego ktoś tu pisała, że pracował w ich fabryce i są na prawdę ok, to chyba nie ma się czym przejmowac :)
    • 28.02.17, 23:43
      wydaje mi się, że długa gwarancja mówi sama za siebie i świadczy o dobrej jakości materaca.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.