Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

okna, drzwi Warszawa - rekomendacja

11.02.08, 18:31
    Czy ktos moze polecic firmy z Warszawy zajmujace sie sprzedaza i
    montazem okien oraz drzwi wewnetrznych i zewnetrznych? Chodzi mi o sprawdzone
    firmy, z uslug ktorych korzystaliscie i jestescie zadowoleni.

Dziekuje!
    Edytor zaawansowany
    • 13.02.08, 11:22
      Co do drzwi wewnętrznych - polecam firmy Entra. Mają
      przedstawicielstwo na Bartyckiej, chyba nazywa się Interno czy jakoś
      tak (sprawdz na stronie entry). Mam drzwi Entry od roku, moi rodzice
      chyba od 3 lat. fajne wzornictwo, współpraca z przedstawicielem
      bezprobelmowa i sympatyczna, szybki i sprawny montaż. Jednynie cena
      nie taka znów niska :-(
      pozdrawiam
    • Gość: amelie_pi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.08, 20:02
      Dzieki! Niestety budzet mam ograniczony, ale moze pamietasz, jaki byl
      przyblizony koszt tych dzrwi wraz z montazem?
    • 15.02.08, 11:33
      Od ok. 1800 do 2200 zł, z montażem, w zależności od rodzaju
      pozdrawiam
    • Gość: sony IP: 145.248.195.* 25.07.08, 14:13
      Chciałbym zdecydowanie odradzic sklep Centrum Drzwi Gajda z
      Bartyckiej. Maja m.in. drzwi Porty. Chyba, że ktoś (w
      przeciwieństwie do mnie) nie wpłaci im zaliczki przed ostateczna
      wyceną. Wstepna wycena różniła się od ostatniej o 30%. Na moje
      pytanie, z czego to wynika, dostalem odpowiedz, ze pewnie sam sobie
      pierwotna kwote wymyslilem. Zapytalem wiec dlaczego wiec pobrali ode
      mnie nizsza zaliczke niz standardowo od kwoty wyceny. Dostalem na to
      odpowiedz, ze nie wiedza, ale pewnie dlatego, ze poszli mi na reke,
      gdy ich o to polecilem. Oszusci i tyle...
    • Gość: przemek IP: *.acn.waw.pl 01.06.09, 00:32
      Witam
      Polecam firme oknotex montowali mi drzwi i okna w mieszkaniu
      wszystko fajnie poszlo i cena niska i bez zaliczek
    • Gość: Paweł IP: *.pwpw.pl 07.10.09, 08:05
      Mają konkurencyjne ceny, to fakt, ale podejście do klienta jest nie
      do przyjęcia. Wymienili mi okna w kwietniu i mimo moich próźb i
      monitów do dnia dzisiejszego nie otrzymałem faktury ani nawet
      rachunku. 10 letnia gwarancja, którą wystawiają jest nic nie warta
      bez dowodu zakupu (faktura), dlatego nie polecam nikomu tej firmy.
    • 14.04.15, 14:30
      Dokładnie jestem tego samego zdania. Oszuści...
    • 20.08.09, 09:50
      Witam, ja polecam firmę Venessa na Puławskiej. Montowali mi okna i drzwi
      zewnętrzne w domu. Fachowa robota i jestem zadowolona.
    • Gość: Anonim IP: *.warszawa.vectranet.pl 09.09.13, 00:26
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: annnaz IP: *.182.157.17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 16.11.13, 20:38
      Zupełnie nie rozumiemy negatywnej opinii na temat firmy Nestor z Bartyckiej! Kupowalismy tam drzwi do większej części pokoi w naszym mieszkaniu i odnieślismy zupełnie inne wrażenie. Wszystkie przyjechały do nas w terminie, a właścicielka sprawiła wrażenie osoby bardzo kompetentnej. Doradzila i pomogła w sprawach technicznych.
      Montaż tani i solidny, nie mamy żadnych zastrzeżeń!

Pozdrawiam,
      A.Z.
    • Gość: W.P. IP: *.warszawa.mm.pl 23.01.14, 09:49
      To gratuluje mieliście Państwo wiele szczęścia.
      Zamówiłem w firmie Nestor drzwi do mieszkania, faktycznie pierwsze wrażenie dobre, do podpisania umowy. Trzy tygodnie po umówionym terminie dostawy i braku kontaktu telefonicznego, dowiedziałem się że Pani Nestoruk zwyczajnie nie ma kasy na odbiór moich drzwi od dostawcy. Omijając więc ustalenia umowy z firmą Nestor wpłaciłem pieniądze by móc normalnie mieszkać. O montażu napiszę tylko że Panowie się starali i mimo że jeden z nich był pijany montaż wyszedł przyzwoicie.
      WP
    • Gość: NESTOR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.14, 16:53
      Złośliwa opinia i działanie byłych współpracowników jest bezcenne.
      Dodam jeszcze, że internet nie do końca jest anonimowy i przekazanie sprawy odpowiednim jednostkom może spowodować bolesne skutki szkalowania i oczerniania kogoś lub czegoś.
      Sylwia Nestoruk - właściciel NESTOR Sylwia Nestoruk.
    • Gość: anne IP: *.dynamic.chello.pl 21.05.14, 18:47
      Zlosliwa czy nie- opinia to opinia, raczej nie zostala wyssana z palca. Poza tym to forum do wyrazania opinii a nie informowania o ew konsekwencjach, pani N.
    • Gość: andzia IP: *.warszawa.vectranet.pl 21.05.14, 22:09
      Zrealizowałem z firmą NESTOR kilka inwestycji i nie rozumiem tego wątku.
      Pracuję w branży kilkanaście lat i wiem że nawet najlepszym zdarzają się potknięcia zwłaszcza w terminach,jest tak najczęściej kiedy korzysta się pośredników.
      We współpracy ze mną Pani Sylwia wykazuje się bardzo profesjonalnym podejściem i fachową ekipą montażystów.
      Rozumiem że jednorazowy klient może spotkać się z potknięciem firmy,jeżeli w ogóle tak owe było,ale to nie jest zaraz powód do "obsmarowywania"anonimowo dobrej firmy.
      Poszperałem trochę w internecie i nie znalazłem żadnej negatywnej opinii na temat NESTORA.
      Dobrze jest czasem zastanowić się i ochłonąć zanim takimi wpisami zrobimy komuś krzywdę.
      Ciekawy jestem czy pani,panu wszystko zawsze wychodzi dobrze.

Pozdrawiam
      Zadowolony kontrahent firmy NESTOR
    • 14.10.09, 15:16
      Proponuję dopisanie do umowy na montaż okien lub drzwi dodatkowego
      punktu.ROZLICZENIE PRAC NASTĄPI PO WYKONANIU ZDJĘĆ KAMERĄ TERMOWIZYJNĄ.
      Jeżeli firma się zgodzi tzn że jest dobra i wykona prace prawidłowo.
      Koszt badania to ok. 250 zł , ale bardzo się opłaca. Jak firma jest "krzak" to
      od razu się wycofa z roboty. Ja tak zrobiłem i jest ok.
      Mam namiary na wykonawcę zdjęć.
    • Gość: klient IP: 89.72.88.* 18.10.09, 13:06
      okna z Warszawy? nie ma w Warszawie liczącego się producenta okien
      pvc, z tego co się zorientowałem i poczytałem w necie to najlepsi w
      Polsce są Oknoplast, Jezierski i MS. Zależy na czym Ci zależy..
      porównaj oferty tych producentów.. Wszyscy mają swoich
      przedstawicieli w Warszawie lub okolicach..
    • Gość: dorota IP: 77.255.242.* 18.10.09, 22:19
      Ja wybrałam firmę z Konina - b. polecam. Przyjechali, wmierzyli, czekaliśmy 5
      tygodni. Budowaliśmy pod Warszawą. Okna drewniane, meranti, piękne... Wszystko
      na czas. Te same okna wyceniono mi znacznie drożej w Wawie. Polecam:
      konin@slowinscy.pl

Drzwi jest dobra firma, w ogóle się nie reklamują Bartyka 175, pan K. - robi
      tylko z litego drewna. Dobre ceny. Konkurencyjne do drzwi fornirowanych, a
      jakość nieporównywalna!
      Dorota

• Gość: anaTOLL IP: *.multimo.pl 19.10.09, 18:30
      nie umiem się pogodzić z hasłem "te same okna". bardzo często to nie
      są nawet podobne okna tylko podobnie się nazywają etc. Nigdy nie
      mogą to być takie same okna, bo producenci mają zróżnicowanych
      dostawców profili, szyb, okuć a poza tym różny park maszynowy, różną
      kulturę pracy, kontrolę jakości etc. Nie dajcie się oszukać, że 20-
      30% taniej za takie same okna to deal życia.. bo to niemożliwe
    • Gość: dorota IP: 77.255.242.* 19.10.09, 22:19
      Nie zamierzam z panem polemizować. Każdy ma swój rozum, a ja doświadczenia
      budowlane. Dobrze wyszłam na tym, że rozesłałam zapytania na te same okna (czyli
      ten sam gatunek drewna, szyba, klamki, niski próg, ilość, gatunek drewna,
      uszczelki - każdy dostał ten sam projekt) i dostałam tyle ofert różnych cenowo,
      ile wysłałam;).
      Pozdrawiam,
      d.
    • Gość: anaTOLL IP: *.multimo.pl 20.10.09, 21:15
      Nie zamierzam Pani wyprowadzać z błędu bo to ludzkie mylić się.. ;)
      Też mam doświadczenia i to nie tylko budowlane, ale ściśle związane
      z branżą stolarki okiennej.. Może dlatego bardziej podejrzliwie
      patrzę na "takie same" okna. Życzę jednak pozytywnych doświadczeń w
      użytkowaniu powyższych..
    • Gość: aaa IP: *.dynamic.chello.pl 05.10.11, 19:40
      Niestety ale po za tym samym gatunkiem drewna liczy się jeszcze jakość wykonania i co najwazniejsze w oknach drewnianych czy są one skręcane czy klejone i czopowane (w 90% jest to opcja nr 1 czyli ta znacznie tańsza i niestety mało trwała)
    • Gość: gosc123 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.10.11, 06:01
      Nie kupujcie stolarki od Urzędowskiego!

Właśnie mam z nimi straszne klopoty, a budowa się przeciąga

Tak naprawdę to są DWIE firmy z taką samą nazwą i logo! Jedna zajmuje się produkcję a druga tylko sprzedażą i montażem. W razie problemów to Wy będziecie mieli problem!!!

Kiedyś nie było alternatywy a oni chcieli robić dobrą stolarkę, teraz tylko pieniądze.

Są alternatywne dobre i znacznie mniejsze firmy - im nadal zależy na jakości i zadowoleniu klienta.

Nie kupujcie stolarki od Urzędowskiego!
    • Gość: andrzej75 IP: 174.34.141.* 19.10.09, 23:17
      z salonów polecam salon ebro w warszawie na bartyckiej, bardzo fajna obsługa, dobrze doradzą, znają się na rzeczy. z producentów to najbardziej polecam drzwi moric, z tego co wiem, to ebro ma je w swojej ofercie.
    • Gość: salony IP: 109.199.31.* 23.01.10, 18:46
      polecam phu rem-bud-gaz
    • Gość: tereczka IP: *.stroeer.pl 21.09.11, 10:38
      Zdecydowanie odradzam firmę rem-bud-gaz!! Firma niesolida, nierzetelna i wstawiaja badziewie!! Reklamacje ciągna sie miesiacami!!! Unikajcie ich jak ognia!!!
    • Gość: Tomasz IP: *.dynamic.chello.pl 28.07.13, 00:03
      Odradzam .Firma niesolidna.Nieprofesjonalnie wykonana usługa i nikt nie poczuwa sie do odpowiedzialności za fatalne wykonanie.
    • 19.02.10, 10:16
      Ja polecam szczególnie firme z łomianek Technika Okienna. Pierwszy
      raz klientką tej firmy byłam 9 -lat temu. Teraz zmieniłam mieszkanie
      i znów potrzebowałam okien i drzwi wejściowych. Obsługa
      Fantastyczna jak kiedyś. Mieszkanie 4-ro pokojowe zostało
      wymienione jednego dnia. Ta firma naprawdę wykonuje prace bez
      zaliczek a płatności dokonałam dnia następnego po umyciu i
      obejrzeniu okien i drzwi .Gwarancję 10-cio letnią dostałam razem z
      fakturą.
      Polecam szczególnie Mariola.
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.10, 16:05
      Ja kupiłam 4 szt Pol-skone na Bartyckiej. Firma nie wyględna, terminy dosyć
      długie ale za to solidnie . Firma MDM.
    • 13.02.11, 20:26
      Szczerze odradzamy usługi Pana Jacka Świdzińskiego z firmy Impuls-Plus na Bartyckiej (pawilon 91 i 227), robiliśmy u niego wewnętrzne drzwi drewniane z olchy, do tanich nienależące. Sama stolarka niby nie jest najgorszej jakości, ale pomiary, montaż i odzew na uwagi i zastrzeżenia w trakcie i po montażu nawet ciężko wyrazić słowami. Pomiary były zrobione przez Pana J. Świdzińskiego nierzetelnie, co wpłynęło na końcowy efekt przy montażu. Dałoby się to przeboleć, sami w końcu prawie wszystko poprawiliśmy, lecz chamskie zachowanie kierownika tej firmy powala z nóg. Pan jest miły dla klienta tylko do momentu podpisania umowy. Wszystkie zgłoszenia o usterkach w trakcie i po montażu były ignorowane i komentowane wręcz obraźliwie dla nas, jedynie groźba opisania tego wszystkiego w internecie zmusiła tego Pana poprawić niektóre z usterek. Ale sama wizyta kosztowała nas dużo nerwów: Pan ten cechuje się bardzo niską kulturą osobistą i jeżeli ktoś jest chętny płacić za dreszcz emocji wywoływanych fuszerką i chamstwem, to polecamy.
    • Gość: marecka.1 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.11, 14:39
      Polecam firmę Pol-Skone. Mają duży wybór okien i drzwi drewnianych, do tego są solidni i "na czas",a ceny niewygórowane, więc polecam sprawdzić :)
    • Gość: k IP: 195.187.250.* 27.04.11, 12:28
      tylko nie firma Ebro!!!!!! Odradzam zdecydowanie. Njagorsza frima z kt mialam do czynienia podczas wykanczania wnetrz, jedyna o ktorej pisze negatywne opinie w internecie.
      Ludzie sa bardzo mili ale nic nei bedzie zrobione tak jak nalezy a opoznienie bedzie GIGANTYCZNE, mnostwo zszarganych nerwow i opuszczonych dni w pracy bezskutecznie czekajac na umowiony trnasport ktory po przyjezdzie znowu okazuje sie byc pomylony.... i nastepny za miesiac... i tak dalej.
      Odradzam.
    • Gość: Okna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.11, 20:53
      Witam
      Jak się zakończył spór z FIRMĄ OKNOTEX, czy można ryzykować z jej usług okiennych?
    • Gość: katarzyna IP: *.warszawa.mm.pl 25.07.13, 15:07
      Nie polecam tej firmy. Wszystko ładnie wyglądało dopóki nie zareklamowałam zamontowanych okien. Jak sie okazało pracownicy firmy stwierdzili iż okna były bez dodatkowych metalowych części które miały wzmacniać szczelność okien. Najpierw próbowałam polubownie załatwić sprawę ,jednak ignorowano moje prośby o naprawę. Przez dwa miesiące czekałam na części od producenta. Ponieważ się nie doczekałam zwróciłam się o pomoc do Fundacji do spraw konsumenta. Tam sprawą zajął się prawnik który też został z ignorowany przez firmę Oknotex. W tej sytuacji sprawa trafiła do sądu gdzie bardzo szybko wydano decyzję o zwrocie mi kosztów za okna. Po uzyskaniu Postanowienia z klauzulą wykonalności ponownie zwróciłam się do firmy Oknotex o zwrot kosztów ale nie otrzymawszy żadnej odpowiedzi zwróciłam się do komornika i dzieki niemu odzyskałam szybciutko pieniądze. Dlatego powtórzę-NIE POLECAM TEJ FIRMY!
    • Gość: wawa IP: *.180.110.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.08.11, 22:42
      odradzam firme rem-bud-gaz oraz drzwipol najgorsze firmy z olesnicy... polecam raczej firmy z miasta w ktorym ma byc przeprowadzany remont albo zaufana firme
    • Gość: Roman IP: *.acn.waw.pl 15.09.11, 15:00
      Czytam wpisy i nadziwić się nie mogę jaką złą opinię ma firma OKNOTEX - od trzech lat mam zamontowane przez tę firmę okna, cała wymiana trwała tylko pół dnia i do dziś nie ma najmniejszych problemów, miesiąc temu miałem założone rolety wewnętrzne przez tę firmę i z absolutną odpowiedzialnością za słowo polecam tę firmę.
      Pozdrawiam
    • Gość: Daro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.11, 00:03
      Firma STOL-KAM salon sprzedaży Bielańska 4. Tel. 604 846 491
      Wieloletnie doświadczenie w branży, podparte certyfikatami, firma rodzinna dbająca o klienta i swą opinię .
      Bazująca głównie na zleceniach z polecenia.
    • Gość: Mariusz IP: *.ip.netia.com.pl 05.12.11, 14:56
      Witam,
      Czytając forum też chciałbym podzielić się swoją uwagą o pomocą i bardzo polecam rzetelną firmę z Grodziska Mazowieckiego obsługa fachowa i do rzeczy, trzymają się umówionego terminu szczególnie przyjazdu oraz wykonania zajmują się między innymi w wykończeniówce mieszkań oraz domków jednorodzinnych oraz montaży okien oraz drzwi jak i podłogi. Firma budowlana JMM tel. 518-116-498 Co do cen to zawsze można się dogadać i nie jest ten Pan drogi.
      Pozdrawiam
      Mariusz
    • Gość: Joanna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.11, 12:16
      Jakie oni mają doświadczenie 12-letnie. Popracowali trochę w firmie w Łomiankach i wpadli na pomysł trzepania kasy. Za wszelką cenę.I wszystkimi sposobami. A żeby ich były pracodawca nie pozwał , to firmę zarejestrowali pod przykrywką.
    • Gość: aaaa IP: *.dynamic.chello.pl 24.04.12, 19:23
      Niestety,
      jestem w branży od 11 lat i płacę swoim podwykonawcą 27zł netto za 1mb ....
      Jest to najniższa możliwa stawka dla uzyskania prawdziwej, solidnej ekipy montazowej oraz na prawdę odpowiednich materiałów do użycia montażu okien. W życiu nie spotkałem się aby ktoś dostał coś za darmo, lub za pół darmo - ich niska cena bierze się z ilości która sprzedają oraz z "podwykonawców którzy biorą 15zł netto za 1mb" teraz każdy z nas może sobie sam odpowiedzieć, czy mając fach w rękach wolał by wykonać robotę za 400zł czy 700 zł (podkreślam wiedząc że jest to dobrze wykonana robota) ?? Następna sprawa, 90% wystawionych pozytywnych komentarzy jest wystawiona przez nich samych, po prostu prywatnie i we własnym otoczeniu Panowie z oknotexu wręcz cieszą się ze swojej manipulacji w internecie (opinie, reklamy) bo przecież P.Przemysław (26letni człowiek jest po studiach informatycznych i dobrze wie gdzie i za jakie sznurki ciągnąć by ludzie widzieli same pozytywy "Oknotex'u"). Niestety, bajka się zaczyna po zamontowaniu okien i w procesie reklamacji.
    • Gość: DARPLAST IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.12, 16:33
      Szanowny Panie Robercie!
      Bezpodstawne szkalowanie dobrej opinii firmy Darplast może skutkować sprawą sądową. Sytuacją, o której Pan pisze nigdy nie miała miejsca w długoletniej działalności naszej firmy. Jeżeli twierdzi Pan, że jest klientem naszej firmy proszę o podanie na tym forum numeru faktury i daty jej wstawienia oraz numeru zamówienie na podstawie, którego usługa została wykonana. Jeżeli prawdą byłoby to, co Pan napisał, iż zaistniała sytuacja została zgłoszona do Rzecznika Praw Konsumenta, to następnym krokiem jest zgłoszenie sprawy do sądu, w czym pomaga Rzecznik. Zadziwiające jest stwierdzenie faktu, że lekką ręką wydał Pan pieniądze na zamontowanie okien jeszcze raz i to w podwójnej cenie.
      Przypuszczam, iż jest Pan z firmy konkurencyjnej, której celem jest nieuczciwe postępowanie.
      Powinien Pan wstydzić się za takie praktyki i proszę pamiętać o tym, że internet nie zawsze daje anonimowość.
      Właściciel firmy Darplast Krzysztof Figarski
    • Gość: Konrad T IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 30.10.12, 20:33
      Popieram .
      Mówili okna energoszczędne . Ja sie nie znam ale oni powinni wytłumaczyć co to znaczy . Po kilku telefonach przyjechali ( 3 tygodnie opóźnienia ) i zamontowali . No i jak wialo ze starych tak wieje z nowych a mamy -4 na dworze .Ciekawe co oni mają na myśli energoszczędne ) Mam nadzieję że może takie posty pomogą i wkońcu się do mnie pofatygują .

W sumie to i moja wina bo jak człowiek przychodzi i zaczyna rozmowę : Czy już była konkurencja ? Potem mierzy okna mówiąc jacy to oni są dobrzy a jaka ich konkurencja zła to powinienem już coś załapać , że temu handlowcowi coś brakuje . Szkoda a mogłem porównać chociaż 2 firmy . A nie zaufać uniesionemu kolesiowi w różowej podkoszulce.

Stanowczo mówię NIE i ośla ławka jest tego przykładem
      Czekam do poniedziałku i wymieniam okna na inne a Pani Sar... właścicielce wyślę rachunek . Chyba nic innego nie wymyślę. A jeżeli ktoś miał podobny problem , proszę pomocy ....

• Gość: Sarnowski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.13, 17:00
      A firma ma się całkiem dobrze , bo takich sytuacji po prostu nie ma. To wszystko to wymysł konkurencji oczywiście uczciwej. Pozdrawiam całą konkurencję a w szczególności tą co się wychodowała na mojej krwi.
    • Gość: WojCiech IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.09.13, 09:19
      Ja kupowałem jakiś czas temu okna w ms warszawa - oculux. Nie pamiętam co prawda dokładnego adresu ale można ich spokojnie znaleźć w sieci. Jestem zadowolony bo zarówno okna, które kupiłem się sprawdzają, jak i z montażem nie było problemu.
    • Gość: Fikumikunapatyku1 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.03.14, 10:06
      Ktos jeszcze cos moze polecic?
    • Gość: Grażyna Łomianki IP: *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl 28.09.13, 14:42
      Z czystym sercem mogę polecić firmę Kate-Bud. Wymieniałam u nich okna i drzwi wewnętrzne. Nie była to pierwsza firma do której się zgłosiłam, ale oni mnie przekonali z kilku powodów - mieli przyzwoitą cenę, zadbali o to żebym uzupełniła swoje informacje o oknach i drzwiach w ogóle i miała możliwośc porównania (przyznam, że to mi pomogło bo w przeciwieństwie do męża zbyt wiele nie wiedziałam), przyjeżdżali kilka razy i za żadnym nie pobrali opłaty, a obsługa była niezwykle rzeczowa i miła. Na koniec dostałam gratis moskitierę ;)
    • Gość: Walczuk Robert IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.14, 14:50
      A ja z czystym sumieniem polecam firmę.
      Okna zamontowane w 2008 zgłosiłem reklamacje w grudniu 2012 została załatwiona w ciągu miesiąca wymagało wymiany całego elementu okna.
      Oczywiście reklamacje zgłosiłem w formie pisemnej z potwierdzeniem zakupu itp. zgodnie z prawem, dlatego wypisywanie typu dzwoniłem 40 razy itp dla mnie to bez większego sensu jest. Bo to takie trochę głupie dzwoniłem, dzwoniłem odpuściłem napisałem opinie. Zaznaczam z dużej litery itp. Gdzie czytając te forum to wszystkie firmy są złe. Tylko w żadnej opinii o tej firmie czy innej nie ma faktycznego opisu jak powinna wyglądać reklamacja normalnie zgłoszona. Komorniki, cuda wianki, firma była tu poszła tam albo opinie kopiowane firma Darplast ma taką samą opinie jak firma Chwil. W firmie Darplast okna wymienił mój teść klika lat temu i słowa złego nie mogę o niej powiedzieć. Swoją drogą ciekawe jest to, że w tym naszym chorym kraju każdy każdego może opisać, zniesławić itp.
      Pozdrawiam i jak to czytacie to dzięki za załatwienie sprawy.
      Robert Walczuk ul. Szymczuka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.