Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

jakie drzwi ?

01.06.07, 23:38
    poszukuję drzwi do mieszkania. Chciałbym wymienić wejściowe na antywłamaniowe
    i wstawić wewnętrzne.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.07, 16:06
      To dawaj, google, i po kolej ;-)
      Gerda, capek, Juwent, kmt terma stalprodukt zamosc, wszyscy robia naprawde
      porzadne drzwi.
      Pozniej z zagranicznych masz np. dierre, ale polecam polskie.
      Uwazaj na chinszczyzne. Robiane z czarnej, rdzewiejacej po roku blachy, i
      wypelnione plastrem miodu.
    • 03.06.07, 10:10
      Dziękuje za informacje, postaram się przeszukać internet. Wstępnie oglądałem
      różne drzwi i muszę powiedzieć że najbardziej spodobały mi się wejściowe Diere,
      inne są robione bardzo siermiężnie. Dam znać co wybrałem
    • Gość: gosc IP: *.spray.net.pl 03.06.07, 11:41
      jeżeli jesteś z Warszawy to polecam Bartycką, tam jest duży wybor
    • Gość: Grodek IP: *.chello.pl 03.06.07, 13:29
      Przy wyborze firmy montującej drzwi zwróć uwagę czy jest to autoryzowana ekipa
      montażowa. W wypadku Gerdy wygląda to tak, że jeśli zamówisz drzwi wraz z
      montażem u autoryzowanego partnera gwarancja wydłuża się do dwóch lat. Jeżeli
      kupisz drzwi w nieautoryzowanym punkcie gwarancja trwa jedynie rok. Nie wiem
      jak wygląda to u innych producentów, ale lepiej się upewnić. Tak nawiasem
      mówiąc ostatnio zamontowałem sobie właśnie Gerdę i jestem bardzo zadowolony z
      jakości i wyglądu drzwi, oraz z montażu.
      Pozdr
    • Gość: barausse IP: 217.153.171.* 06.06.07, 09:56
      naprawdę piękne włoskie drzwi barausse wysokiej jakości
      www.gipa.pl/drzwi_nowoczesne.html
    • 08.06.07, 01:19
      barause - co to zaproducent? Czy jest sprawdzony? Jakie są ceny. Czy wejściowe
      antywłamaniowe też są
    • Gość: janek 111 IP: *.spray.net.pl 09.06.07, 21:19
      Czesc, Barause jest włoską firmą ale nie mają u nas przedstawicielstwa, jeżeli
      musiałbyś coś zareklamować to szukaj wiatru w polu. Z włoskich producentów
      polecam Dierre (odziały w całym kraju), którzy są w Polsce od wielu lat i mają
      kompleksową ofertę. Najbardziej podoba mi się elettra - drzwi antywłamaniwe
      otwierane kartą
      pozdrawiam
    • Gość: smyk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.06.07, 08:45
      Elettra?? co to za nazwa co to za drzwi? czy karta to coś w rodzaju klucza? ja
      się boję nowinek a ty?? Nie wolałbyś mieć pewności że wkładasz klucz w dziurkę
      i jesteś w kieszkaniu??
    • Gość: janek111 IP: *.spray.net.pl 13.06.07, 21:11
      nie jestem ekspertem, ale polecał mi te drzwi znajomy architekt który ostatnio
      projektował apartamentowiec w Warszawie. Jak chcesz więcej informacji wejdź na
      stronę www.mojedrzwi.pl,
    • 02.10.14, 16:40
      Barausse? Żart jakiś. Wiem, bo mam! Po zakupieniu drzwi i całkowitej opłacie przed montażem (taki wymóg Barausse) okazało się, że drzwi po montażu wyglądają bardzo źle. O ile nie były podrapane czy zniszczone o tyle wyszło na jaw, że to co mówiono przy sprzedaży drzwi nijak ma się do rzeczywistości. Drzwi zostały zainstalowane ze szparami między ścianą a drzwiami, montażyści 3 krotnie (!!!!) próbowali coś zmienić i na koniec rozłożyli ręce. Szefowa stwierdziła, że szpary uwidaczniają się, bo mam białe ściany i białe dzrwi a do tego za drzwiami mam okno! SKANDAL!!! Reklamacje nie pomagają, sugerują zainstalowanie uszczelek, które miały nie być potrzebne bo to ich niby wyróżnia od konkurencji. Przez tygodnie byłem zapewniany, że wszystko będzie ok i rozwiążą problem i nagle twierdzą, że ja czegoś nie zrozumiałem! Butność Barausse w Polsce nie zna granic, zgarnęli kasę (25 tys w moim przypadku) i teraz mają gdzieś klienta. ODRADZAM. NIE POLECAM!!!!!
    • 12.09.17, 20:49
      A ja jestem bardzo zadowolona z drzwi firmy Barausse. Kupiliśmy u nich kilka par drzwi przesuwnych i wszystko jest jak należy - są funkcjonalne, wykonane z dobrych materiałów. Nam służą już kilka dobrych lat, kontakt z firmą tez zawsze ok. Nie wiem może kiedyś było inaczej ale teraz jak najbardziej na plus.
    • 25.09.17, 23:23
      W jakim systemie przesuwnym są te drzwi, od jakiego dostawcy? W jakiej technologii skrzydła?
    • 28.09.17, 15:12
      Polecam zobaczyć drzwi zewnętrzne na www.strzalka.pl Grubość skrzydła 88cm i wypełnienie ciepłym gęstym styrodurem! W ofercie można znaleść również drzwi wewnętrzne.

www.strzalka.pl/drzwi/drzwi-zewnetrzne-czarne/

www.strzalka.pl/drzwi/drzwi-biale-rustykalne/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.