Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

meble prowansalskie

IP: *.bm.cm-uj.krakow.pl 16.01.03, 09:24
    czy ktoś może wie na czym polega styl prowansalski w meblarstwie i gdzie
    mozna poogladac zdjecia takich mebli, wzglednie same meble (sklep, muzeum?)
    z gory dzieki
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Anula IP: *.novartis.com 17.01.03, 08:17
      Zajrzyj na strone fabrykawnetrz.com.pl - mają tam meble w różnych stylach -
      toskana, antyczne itp - jest też styl provence ...
      Niektóre bardzo piekne, niestety nie na mój metraż :(
    • Gość: m IP: *.bm.cm-uj.krakow.pl 17.01.03, 09:34
      wielkie dzieki!
      m
    • prov-ence 20.08.14, 19:23
      Zajrzyj na stronę www.MileMaison.pl - do kategorii Meble Prowansalskie - mają tam piękne meble prowansalskie: do kuchni, sypialni, salonu, jadali - przepiękne! Ja mam upatrzony stylowy stolik kuchenny do krojenia: milemaison.pl/Stolik-Kuchenny-do-krojenia-Prowansja-Malowany
    • meble_kuchenne_vena_opinie 17.10.14, 16:26
      Ciekawa publikacja na stronie:
      Meble kuchenne - styl prowansalski
      Meble kuchenne Lublin
    • kamila.sauf 10.12.15, 10:38
      Ja serdecznie polecam sklepy internetowe, na których figurują meble prowansalskie na zdjęciach i w przykładowych aranżacjach. Ładnie to wygląda, chociaż ceny nie są zbyt niskie, no ale wiadomo, za jakość się płaci...
    • passiaasta 28.04.16, 16:17
      odkopuje temat bo mam pytanie - jak wam taka laweczka sie podoba? www.kare24.pl/lawka-wing-i-p-278
    • kisajmujona 28.04.16, 16:33
      bardzo specyficzna - chcesz u siebie w domu to dać? bo wszystko zależy od tego jak masz urządzone. jeżeli jest dość minimalistycznie to nie wiem czy sie sprawdzi ;)
    • woodica 29.04.16, 15:58
      Styl prowansalski w meblarstwie charakteryzuje się licznymi zdobieniami i bogatym wzornictwem. Dominującym kolorem jest biel.
      Przykład mebli w takim stylu:
      www.woodica.pl/kolekcje/nicea.html
    • kamila.sauf 18.08.16, 15:39
      Styl prowansalski w domu to nie tylko meble i dodatki, ale również tkaniny i na przykład fototapety i naklejki na ścianę, które umożliwiają szybką zmianę aranżacji pomieszczenia.
    • larsonson 26.08.16, 16:28
      Meble prowansalskie można zobaczyć na przykład na meble-prowansalskie.com.pl - jest tam kilka fajnych kolekcji
    • monia875 07.12.16, 10:47
      Meble prowansalskie znajdziecie Państwo w ofercie firmy Green Valley. Stelaże krzeseł, stołów, foteli, stolików do kawy i wielu innych. Jesteśmy w stanie wyprodukować dowolną ilość mebli. Konstrukcje drewniane, szkielety mebli w stylu francuskim, z możliwością indywidualnego wykończenia przez klienta.
    • zuza060 11.12.16, 08:43
      Ja swoje do jadalni kupiłam w Flori Meble i jestem z nich bardzo zadowolona. Całkiem spory mają wybór, a i te ich aranżacje są ciekawie zrobione, można to i owo sobie podejrzeć. Warto sprawdzić ich outlet, gdzie często są meble przecenione nawet o połowę, mi tak udało się kupić drewniane krzesła do kuchni.
    • zuza060 24.01.17, 07:46
      Niedawno zakończyliśmy meblowanie naszej nowiutkiej jadalni i sporo mebli kupiliśmy w Meble Hot. Mają dość spory wybór, a i cena jest przystępna, najbardziej jestem zadowolona z meblehot.pl/zestawy-stolowe/519-zestaw-stol-rozkladany-st62-i-4-krzesla-kt22.html Drewno tao najlepszy materiał na meble, a ten stół i krzesła posłużą nam długie lata.
    • kiki63 10.03.17, 20:34
      Wystarczy zaadoptować stare meble używane, które można przemalować wg własnego upodobania. Farby Tikkurila aqua Everal 40, lub 10 mat. 1000ce kolorów do wyboru. Chyba kazdy z nas znajdzie w rodzinie po babci meble, które wytarczy odnowić i pomalować, a będą służyć kolejna 100 lat. Niejednokrotnie te stare meble maja ciekawe formy. Wystarczy przejść sie po wystawkach śmieciowych, a można wyszukać istne cuda.
      Zobaczcie na stronie www.meblena5.pl tam sa przykładowe meble malowane znalezione na smietniku.
    • kiki63 10.03.17, 20:36
      www.meblena5.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.