Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    IP: *.zasada.com.pl / 192.168.110.* 02.10.02, 10:21
    Witam
    Mam pytania dotyczace materacy
    Na rynku jest ich mnostwo w roznych technologiach, sprezynowe, spreżynowe w kieszonkach z pianki, latexowe itp.
    Czy mozecie podzilic sie doswiadczeniami z uzytkowania ? chodzi mi o materac srednio twardy

Pozdrowka
    Robert
    Edytor zaawansowany
    • 02.10.02, 13:43
      spalem dosc dlugo na materacu sprezynowym. kregoslup dawal sie we znaki. od
      roku mam lateksowy - jak reka odjal. wszystko w najlepszym porzadku. dobrze sie
      spi, odpoczywa, wypoczywa itp. Ten moj lateksowy jest wlasnie srednio-twardy:
      ma tez zroznicowane strefy twardosci. Polecam lateksowe!
      Jan (kostelijk)
    • Gość: Robert IP: *.zasada.com.pl / 192.168.110.* 02.10.02, 14:42
      A jakiej firmy i model - jesli mozna wiedziec - jest ten materac ?? i gdzie mozna sie obecnie o nim cos popytac
      mam na mysli warszawe

Pozdrowka
      Robert
    • 02.10.02, 15:20
      materac szafir, producent Dunlopillo
      www.dunlopillo.pl/
      w Warszawie na pewno znajdziesz, ale nie wiem niestety gdzie... moze na www
      bedzie?
      owocnych poszukiwan zycze
      Jan
    • 02.10.02, 15:21
      oczywiscie lateksowy zawsze bedzie najlepszy i one
      wystepuja chyba tylko jako srednio twarde. Tyle ze maja
      jeden minus, sa okolo dwa razy drozsze do kieszonkowych.
      Ja od jakiegos czasu mam kieszonkowy Sembelli i bardzo
      sobie chwale.
      Bardzo dobre sa tez niemieckiej firmy, ale nie pamietam
      nazwy, na pewno sprzedaje je Swarzedz.A oto kilka adresow
      gdzie mozna kupic materece dobrych firm:

Materace RELAKS
      Selene, ul. Jana Pawła II 52-54, tel. 636 55 88:
      www.selene.pl
      Selene, ul. Puławska 81, tel. 845 49 03
      Selene, ul. Grochowska 249/251, tel. 870 04 76
      Waterspring, ul. W±wozowa 33, tel. 649 33 76
      EMPOL, ul. Płocka 21, tel. 632 18 73
      EMES s.c., ul. Płowiecka 25, tel. 815 35 98:
      www.meblesosnowe.pl
      WIK, Al. Jerozolimskie 262 c, tel. 723 90 33:
      www.cmwik.com.pl
      Salon Meblowy, ul. Modlińska 164, tel. 814 21 51
      Sklep Meblowy, ul. Przeskok 2, tel. 827 02 80
      Atta, ul. Towarowa 22, tel. 620 15 96
      Atta, ul. Grójecka 45, tel. 822 10 04
      ------------------------------------------------------------------------
      Sembella
      1. LILAM, Przeskok 2, Walbrzyska 11
      2. STOLMAR, Wroclawska 8a
      3. WIK, Al.Jerozolimskie 262c
      4. SUNTAI, Pulawska 366
      5. COALA, Prymasa 1000-lecia 38
      6. BARTICO, Kleszczowa 18
      7. sklepy SWARZEDZ Market (np. Promenada, Galeria Mokotów)
      --------------------------------------------------------------------------
      Janpol
      DOMO FABER ul. Modlinska 154a,
      DOMO FABER ul. Towarowa 22,
      SALON MEBLOWY FORTE ul. Radzyminska 338, Zabki,
      SALON MEBLOWY FORTE ul. Surowieckiego 3, Warszawa,
    • Gość: Virgin IP: *.gdynia.cvx.ppp.tpnet.pl 06.10.02, 23:18
      A ja polecam polska firme M&K Foam
      Spie na Estrelli 140x200, materac sprezynowy kieszonkowy, cena 585zł !
      Maja bardzo bogaty katalog-wszystkie rodzaje materacy.
      Ponizej podaje maila jezeli bedziesz chcial znalezc najblizszy sklep handlujacy
      ich towarem. Ja tak zrobilem i po kilku dniach dostalem odpowiedz.

mkfoam@materace-mkfoam.com.pl
    • 08.11.16, 13:43
      Ja uwielbiam materace lateksowe. Od kiedy kupiłam taki materac to nie boli mnie kregosłup. Warto poznać jego zalety: www.materaceblog.pl/rodzaje-materacy/materac-lateksowy-wady-zalety.html
    • 09.11.16, 13:33
      Witam.
      Po pierwsze zachęcam do samodzielnego wypróbowania materacy. Ja lubię miękkie, Ty rozumiem średnio-twarde, ale każdy materac (nawet obarczony napisem średnio-twardy) ma inną twardość i wygodę. Dlatego tym bardziej należy się położyć. Świetny asortyment materacy ma MAgniflex
    • 17.11.16, 11:12
      Mi się bardzo podobają sofy, które mają dodatkową funkcję spania. Z wyglądu nie przypominają niczego ze znanych w Polsce mebli, kiedy rozłoży się taką sofę, wygląda jak materac: www.sardot.eu/product-pol-2326-Sofa-z-funkcja-spania-SHIN-SANO-BLACK.html Na polskim rynku jest to nowość, która przyszła do nas od północnych sąsiadów.
    • 04.06.17, 18:17
      Kupując materac najlepiej jest się na nim położyć i zdecydować czy dana twardość nam odpowiada. Dla jednych lepszy będzie twardszy materac, innym wygodniej będzie na materacu bardziej miękkim. tradycyjne materace sprężynowe i piankowe nie są najwygodniejsze, a materace piankowe dodatkowo mogą być szkodliwe dla zdrowia, bo w piance znajduje się dużo substancji ropopochodnych. Alternatywą są materace ekologiczne, które można konfigurować pod swoje preferencje. taki materac jest też zdrowy dla organizmu, bo do jego produkcji wykorzystane są oleje roślinne.
    • 07.06.17, 04:38
      Ja tez miałem ten problem z wyborem. Po przeczytaniu kilku tematów na forach wybrałem piankowy strefowy. jak dla mne najwazniejszym kryterium bylo to aby wygodnie spac i w razie jakiejs awari dobrze sie prał materiał na materacu. Suepr sprawa jest pianka visco, czym grubsza tym lepsza. U mnie jest tylko 3 cm i zaluje ze nie dolozylem kasy na 6 cm. Sam material super sie pierze gdyz sie tym zajmuje zawodowo www.ekosprzatanie.com.pl nie jest to moja reklama a porada dla ludzi co szukaja dobrego materaca. Dodam ze materac jest 2 osobowy gdzie kazda z osob ma wage 65-70kg

--
      pranie dywanów

pranie wykładzin biurowych, obiektowych
    • 07.06.17, 15:27
      poczytaj na ten temat ten artykuł: blog.mirjan24.pl/idealny-materac-do-spania/
      a potem możesz zrobić zakup tutaj :P : www.mirjan24.pl/36-materace-i-stelaze
    • 22.06.17, 12:08
      Czasem nie wystarczy się położyć w sklepie i zobaczyć czy taka twardość nam odpowiada, potem w domu po przespaniu paru nocy okazuje się, że jednak coś nam przeszkadza, to za twardo to za miękko, więc fajnie jest jak się ma możliwość zwrotu takiego materaca, ja miałam 60 dni na to w sembella, daje to poczucie takiego spokoju, że w razie czego pokażnej kwoty nie wyrzuciło się w błoto:)
    • 06.12.17, 11:41
      Ja pół roku temu zainwestowałam w lateksowy materac ibiza www.sklep.angus-materace.pl/materace/716-materac-lateksowy-ibiza-kolo.html Sprawdza się na prawdę świetnie. Warto wydać troszkę więcej ale cieszyć się komfortem snu i nie borykać się z bólem kręgosłupa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.