Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

DQM - czy ktoś może zna tą firmę?

01.11.05, 19:48
    Czy ktos może zna firme budowalna DQM? Będę wdzieczna za wszelkie opinie, tu
    lub pod adresem gazetowym.
    Edytor zaawansowany
    • bobek8609 22.09.15, 09:24
      Lepiej wziąć przysłowiowego "Staśka" z sąsiedztwa niż tą firmę.Nie mają żadnych własnych narzędzi nawet młotka nie wspominając o maszynach wszystko wypożyczają a podpisując z nimi umowę oczywiście nic o tym nie wspominają.My niedopatrzyliśmy tego i teraz się mamy,robią kiedy chcą i nie opłacają faktór jak wypożyczają maszyny. Szkoda gadać.
    • arow999 17.08.16, 08:21
      Witam, jestem zainteresowany tą firmą. Jak idzie budowa?
    • wla_a 16.09.16, 21:51
      Witam! Jeżeli zapytanie dotyczy firmy DQM z Białegostoku to zdecydowanie polecamy!!! Terminy, jakość, porządek, doradztwo, zaangażowanie - rewelacja. Budowa przebiega bez zarzutu! Nie jest to jedynie nasza odosobniona opinia, gdyż na etapie poszukiwania wykonawcy mieliśmy kontakt z dotychczasowymi inwestorami i ich relacje brzmiały podobnie.
    • qwrq33 23.12.16, 23:14
      Uważajcie na firme DQM.
      Roboty wykonane niezgodnie z projektem. Pod koniec budowy ucieczka z budowy wraz z pobranymi zaliczkami na materiały.
      Kilka "kwiatków"/oszustw:
      - izolacja dachu niezgodnie z projektem (grubosc wełny)
      - brak podparcia domu bloczkami zgodnie z projektem
      - zbyt płytko pociagnieta woda do domu (niezgodnie z przepisami)
      - krzywy komin stykający się z folią i płytami drewnianymi (zagrożenie pożarem)
      - odpadające kafelki
      - instalacja elektryczna gołym kablem obok rur z wodą
      Nigdy nie wpłacajcie zaliczek tej firmie.
    • vlog 09.02.18, 20:19
      Wraz z małżonką mamy bardzo złe doświadczenie z budową pierwszego domu. Budowa trwała 2lata!!!!, mnóstwo wad i przepłacone 30% planowanego budżetu nie licząc nerwów i prawie rozwodu. Nigdy nie podjąbym się budowy nowego domu i ostrzegałem przed tym mojego brata, który zafascynował się firmą DQM , że niby najlepsza i wiarygodna firma z doświadczeniem na rynku. Mając już przetarte szlaki zaproponowałem mu pomoc w tej prawdziwej krucjacie. A tu pełne zdziwienie: kompleksowa realizacja, ogrodzenie budowy, porządek i terminowość. Nie było się do czego przyczepić i do tego w 6mies odebrał dom. Niemożliwe a jednak prawdziwe dlatego zdecydowaliśmy się na budowę nowego pięknego domu z katalogu DQM. Projekt dali w gratisie i po 3mies. dom stoi w stanie surowym otwartym. Czekamy do wiosny na zakończenie prac w terminie. Stary dom sprzedaliśmy i finansujemy budowę nowego. Wynajęliśmy mieszkanie na ten czas i nie martwię się terminem, ponieważ mam zagwarantowane w umowie odsetki za każdy dzień opóźnienia. Trochę było zabawy z dopracowaniem umowy ale DQM jest w tej kwestii elastyczne i osiągnęliśmy (z prawnikiem) to czego oczekiwaliśmy aby czuć się bezpiecznie. BRAWO DQM !!!!
    • vlog 09.02.18, 20:23
      Razem z mężem długo szukaliśmy wiarygodnego wykonawcy do budowy domu. Oboje jesteśmy zajęci przez cały dzień i nie mamy czasu ani wiedzy żeby tego dopilnować. Zależało nam na jakości wykonanych prac, terminowości i bezpieczeństwie finansowym. Oczywiście każda firma reklamowała się jak najlepiej natomiast jak przyszło do konkretów czyli warunków umowy i dotrzymania terminów (mąż jest prawnikiem) to ostatecznie została jedna firma, która sprostała naszym oczekiwaniom - było dużo papierków na początku ale mogliśmy spokojnie spać a dom odebraliśmy po 5 miesiącach szybciej niż deklarował DQM. Pomijając fakt że nie było tanio to podobał nam się sposób rozliczania poszczególnych etapów budowy zawsze po ich zakończeniu i podpisaniu protokołu odbioru prac. Nie chcieli zaliczki na początek, pierwszą wpłatę zrobiliśmy po zakończeniu pierwszego etapu. Nieprawdopodobne ale mieszkamy już 3lata i nic nie pęka. DQM to pierwsza firma budowlana, którą gorąco polecam.
    • vlog 09.02.18, 20:31
      Polecam DQM!!!!!!! Mieszkam na wyspach i postanowiłem zainwestować w budowę domu w rodzinnej miejscowości pod Krakowem. Szukałem wiarygodnego i bezpiecznego wykonawcy oczywiście przez internet bo nie mieszkam w Polsce i nie często bywam w kraju. Wybrałem DQM bez żadnych wątpliwości. Załatwili za mnie pozwolenie na budowę i postawili dom katalogowy w pól roku. Do kontroli jakości i odbioru etapów budowy wynająłem znajomego budowlańca. Pozostało tylko płacenie transz w ustalonych terminach. Cała rodzina i znajomi twierdzili, że zwariowałem bo przeczytali negatywną opinię o firmie i wiadomo budownictwo w Polsce. Teraz mam piękny wymarzony dom, że chce się wracać z emigracji.
    • vlog 09.02.18, 20:33
      Polecam DQM!!!!
      Chciałbym podzielić się swoją opinią jako specjalista od wykończenia wnętrz. Miałem przyjemność realizować pod klucz dom w Małopolsce wykonany przez DQM niecały rok temu. Ogólnie pełen profesjonalizm wykonanych posadzek, instalacji c.o. i Elektr. Sciany proste, wszystko trzyma pion i poziom. Tynki nie wymagające większych poprawek poddasze zaizolowane i wykończone płytą G.K. Do dzisiaj nic się nie dzieje a ponoć jeszcze DQM daje gwarancję na cały budynek. Wkładają bardzo dobre okna nie widać oszczędności na izolacjach i zbrojeniu. Wszystko zgodnie ze sztuką, nie ma się za bardzo czego czepiać. Bardzo fajna robótka - szkoda że tak mało firm buduje w ten sposób. Dobra firma :-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.