Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Gatunek drewna desek na taras

22.11.18, 10:43
    Sam nie wiem na co się zdecydować: deski drewniane na taras czy może kompozytowe, wykonane z tworzywa sztucznego. Jestem raczej zwolennikiem naturalnych rozwiązań, ale jeżeli miałoby to być mało praktyczne, to sam nie wiem. Będę wdzięczny za wszelkie za i przeciw, osób które już to wcześniej przerabiały.
    Edytor zaawansowany
    • respondi 23.11.18, 10:28
      Jest kilka gatunków drzewa, które dosyć dobrze powinny się sprawować takich jak modrzew europejski lub syberyjski. Przewagą modrzewia jest to, że jest to drzewo rosnące w trudnym, zimowym, mroźnym klimacie. Jest więc bardzo twarde, posiada dużą gęstość. Świetnie więc sprawdzi się w trudnych warunkach. Warto więc dołożyć tych kilka złotych i zdecydować się na ten gatunek drzewa. Ceny możesz sprawdzić tutaj: www.komplexmarket.pl/12-deski-tarasowe
      Ewentualnie trochę tańsze rozwiązanie z kompozytu - pod względem cenowym wygląda tak jak tutaj: www.komplexmarket.pl/87-kompozyt-mydeck-pvc

• onaorkana 27.11.18, 13:07
      No i właśnie jest dylemat, kompozyt czy prawdziwe drewno. Kompozytem w zasadzie nie trzeba się przejmować. Montuje się i jest to rozwiązanie na lata. Odpowiedni gatunek drzewa jak modrzew w zasadzie też jest dobrą opcją. Z pewnością przyjemniejszą gdy się spędza czas.
    • tomasz.arvaniti 01.12.18, 18:17
      Prosze wybrac deski z drewna iglastego.
    • 13piatek13 11.12.18, 17:11
      Kompozyt jest trwały, wyglądem przypomina drewno, a nie wymaga kompletnie żadnych zabiegów z biegiem czasu, zerknij sobie na dobretarasy.pl jak to wygląda u mnie są zamontowane takie ciemnobrązowe deski i nikt ze znajomych się nie zorientował że to nie jest prawdziwe drewno.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.