Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Stolik do wnętrza loftowego

20.11.18, 15:30
    Kochani, mam dylemat ponieważ stoję przed zakupem stolika do loftowego salonu. chodzi o stolik kawowy. cały pokój mam zachowany w barwach szarości, dodatki miętowe, dużo drewna i stali (meble, drewniana ściana na tv itd.) Najwięcej trudności przysparza mi stolik kawowy albo raczej stoliki kawowe. Mam ogromny narożnik (3,6m). Chciałabym przy dużej ilości gości mieć gdzie ich ugościć, natomiast kiedy ich nie ma zależy mi na oszczędności miejsca. Znalazłam takie wkładane trzy stoliki pod siebie i zastanawiam się czy to dobra opcja. Wstawiam link, bo nie chce mi wstawić zdjęć (przepraszam moderatora)-----> stoliki . Czy to dobre rozwiązanie? Czy lepiej postawić na rozkładaną większą ławę z brw? Dziękuję.
    Edytor zaawansowany
    • maciejkaa 06.12.18, 22:46
      Bardzo łatwo taki stolik zrobić samemu taki jaki Ci pasuje, sama do salonu zrobiłam swój wymarzony stolik, jedyne co potrzebne to kilka kantówek, desek, lakierobejca, wkręty, na pewno przyda się wkrętarka i wyrzynarka, ja akurat mam od ryobi i to i to i bardzo się przydaje przy takich projektach diy a jak się raz kupi to ię przyda nie raz

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.