Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

pomoc w sprzątanie

05.10.18, 18:21
    Cześć, czy ktoś z Was korzystał kiedyś z pomocy firmy sprzątającej? Chciałabym trochę pomóc babci, ale mieszkam daleko i myślałam właśnie o firmie sprzątającej. Czy możecie podzielić się opinią?
    Edytor zaawansowany
    • szumuszumi 06.10.18, 15:14
      szumuszumi napisał(a):

> Cześć, czy ktoś z Was korzystał kiedyś z pomocy firmy sprzątającej? Chciałabym
      > trochę pomóc babci, ale mieszkam daleko i myślałam właśnie o firmie sprzątające
      > j moppy.pl/sprzatanie-uslugi-sprzatajace/sprzatanie-mieszkan . Czy możecie podzielić się opinią?
    • katarzwyska 12.10.18, 16:22
      Może to nie firma, ale ja dziadkowi ostatnio kupiłam mop ze spryskiwaczem www.tvokazje.pl/dom-i-ogrod/2346-flip-flop-mop-dwustronny-mop-ze-spryskiwaczem.html, żeby nie musiał się schylać ani dźwigać ciężkiego wiadra. Babci już dawno nie ma z nami, więc staramy się często dziadka odwiedzać i mu pomagać, ale lubi sprzątać sam ;) Mop się na razie sprawdza i spełnia swoją funkcję. Myślę, że mop ze spryskiwaczem może być jednym ze środków pośredniej pomocy babci, zanim wybierzesz firmę. Pozdrawiam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.