Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Czyszczenie dywanów Wrocek

17.09.18, 20:31
    witam. niebawem moje dziecko będzie raczkować, a ma dużą nadwrażliwość na kurz i alergoe na niektóre środki chemiczne. w związku z tym muszę znaleźć dobrą pralnię, która wypierze wszystkie dywany i chodzi głównie o to żeby nie stosowali ostrych i drazniących środków chemicznych. do tych co dzwoniłem to niestety nie gwarantowali mi takiego prania. może ktoś miał podobny problem i ma zaufaną pralnię i poleci? pozdrawiam.
    Edytor zaawansowany
    • adapter73 19.09.18, 00:03
      jak małe dziecko, alergia, to faktycznie musi być dobra i automatyczna pralnia. akurat u mnie zajmowała się pralnia z psiego pola, a chodziło o wypranie dywanów i ich transport. na terenie wrocławia to są całkiem niskie koszta, a więc warto. taka potrzeba była, bo córka ma przewlekłą astmę i od byle czego się duzi. profilaktyka jest konieczna. mam do nich numer to go podaję 514 514 824. powodzenia.
    • mauretanian 20.09.18, 22:33
      bardzo dziękuję za podanie namiarów i po dodzwonieniu się okazało, że ti pralnia z ulicy Kiełczowskiej 62 Pierrzdywanan. Nie było problemówz uzyskaniem informacji nantemat mojego problemu i zajmą się wypraniem dywanów.zobaczymy. jak narazie kontakt sympatycny

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.