Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

zestaw kluczy nasadowych Unior czy Honiton?

31.07.18, 01:59
    Witam. Planuję kupić do użytku prywatnego zestaw kluczy nasadowych i podobają mi się zestawy firm wymienionych w tytule. cena jest porównywalna, tyle że ta druga firma ma nieco więcej elementów. chcę zasiegnąć porady u doświadczonych użytkowników w kwestii wyboru zestawu kluczy. chodzi mi konkretnie o to które są bardziej trwałe i funkcjonalne. byle nie była to jednorazówka. pozdrawiam.
    Edytor zaawansowany
    • mateuszwrobel78 31.07.18, 22:54
      Siema. ten Honiton nawet dobrze wygląda, ale tego jest coś za dużo na allegro i podejżewam, że to może być tylko ładne opakowanie. miałem kiedyś bardzo duży zestaw nieznanej firmy, który kupiłem w Selgrosie i niestety kilka nasadek pękło podczas użytkowania. podejżewam, że to wina kiepskiego stopu, ale mniejsza o to. wymieniłeś jeszce Uniora i tej firmy osobiście nie znam, ale z tego co się orientuję cieszy się dobrą opinią jako sprzęt markowy. może ktoś bardziej kompetentny się wypowie na ten temat? narka.
    • adapter73 09.08.18, 23:29
      Dzięki za odpowiedzi i widzę, że jednak będzie trzeba się zastanowic nad kupnem zestawu Unior. możliwe, że faktycznie ta druga firma to tylko eleganckie opakowanie i produkt made in china. może wiecie czy będzie taniej kupić na allegro, czy poszukać w sklepie internetowym?
    • joannamorowiec 16.08.18, 14:04
      Prowadzę z mężem sklep z narzędziami i u nas Unior cieszy się dużym powodzeniem.
    • tryptyk 28.10.18, 13:33
      Miałem kiedyś narzędzia Honitona i byłem zadowolony, jednakże faktem jest to, że dosyć szybko popękało mi kilka końcówek, jednak to co się trzyma to się trzyma, Unior zaś faktycznie w necie ma dobre opinie, które też skusiły mnie na jeden z ichkompletów, zamówiłem w piątek i czekam aż dojdą, mam nadzieję ,że się nie zawiodę,
    • mononokebakeneko 30.10.18, 12:26
      Ja posiadam zestaw kluczy z Uniora i jestem zadowolony.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.