Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Brak czasu a sprzątanie domu

06.06.18, 10:58
    Ostatnio wraz z mężem skończyliśmy budowę domu, wnętrze zostało urządzone ale ja pracuje do wieczora mąż podobnie nie mamy czasu zbyt często sprzątać w domu itp a dzieci wiadomo jak to dzieci nie biorą tego na poważnie za bardzo. Czy korzysta któraś z Pań na tym forum z usług jakichś firm sprzątających? Zaufanych oczywiście? Po wpisaniu w google sprzątanie domu Warszawa wyskakuje mi masa firm ale wolę szczególnie zapytać co wy polecacie. Czy ogólnie warto
    Edytor zaawansowany
    • sambolejro 12.06.18, 11:19
      Ja zawsze znajduję czas na sprzątanie.
    • vartus 14.06.18, 13:40
      Lepiej samemu posprzątać, nawet raz w tygodniu (wyłączając wyrzucanie śmieci oczywiście).
    • dartosto 18.06.18, 08:52
      Sprawdź opinie w google - jeśli firma ma tam profil. Tam nie da się, tak jak na fb, usuwać opinii, więc będzie wiarygodnie. ;)
    • bianka85 18.06.18, 09:25
      Warto poczytać blogi i zrobić harmonogram sprzątania, wtedy człowiek nie musi poświęcać na to całej soboty. Ja robię tak od lat i bardzo mi to pomaga.
    • morlintos 09.07.18, 09:05
      Ae rady, szczególnie z tym harmonogramem - szukasz firmy, a ludzie Ci wyjeżdżają, że lepiej samemu. Również poleciłbym sprawdzenie opinii w google lub znalezienie kogoś z polecenia od znajomych - może np. mają biuro, w którym ktoś sprząta.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.