Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Nowy program pomp ciepła od Viessmann!

12.02.18, 13:21
    Witam,

Mam dla Was dzisiaj informacje o nowym programie dotyczącym pomp ciepła od Viessmann!

Ty kupujesz pompę ciepła w Programie, a my zamontujemy i uruchomimy ją GRATIS. W standardzie zapewniamy moduł Vitoconnect 100 OPTO1. Umożliwi Ci on nadzór i sterowanie instalacją grzewczą przez aplikację na Twoim smartfonie.

Korzyści:
    - Gwarancja ceny wraz z montażem
    - Praca nawet do -20 stopni
    - Najcichsza pompa ciepła na rynku
    - Bezobsługowa praca
    - Niskie koszty eksploatacji

Promocyjne ceny zawierają:
    - Profesjonalne doradztwo
    - Montaż jednostki wewnętrznej i zewnętrznej
    - Uruchomienie przez profesjonalny serwis

Pomyśl, jak cicho działa powietrzna pompa ciepła Viessmann Vitocal 200-S, i jakie oszczędności zapewnia przez cały rok.

W zimie grzeje taniej, niż sądzisz, a w lecie może przyjemnie schłodzić dom. Do tego teraz my pokrywamy koszty montażu i uruchomienia! Zyskasz czas i pewność, że wszystko się dzieje pod opieką fachowca.

Zyskasz przy tym jeszcze więcej, bo gwarantujemy obniżony podatek VAT – z 23% do zaledwie 8% zaoferowany pakiet.
    Sprawdź teraz, bo to przyjemnie chłodna kalkulacja.

Szczegóły programu: TUTAJ

W razie pytań - jestem do dyspozycji!
    Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.