Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Gaz płynny - pytania

30.08.17, 00:18
    Moja działka nie ma dostępu do gazu ziemnego, dlatego pomyślałem o gazie płynnym, czy to dobry pomysł? Zastanawiam się też czy lepiej kupić zbiornik, czy wydzierżawić? Możecie polecić jakieś oferty?
    Edytor zaawansowany
    • 20.09.17, 21:10
      Troche się interesuję tematem ostatnio, bo również stoimy przed takim wyborem. Jeśli chodzi o zbiornik to wydzierżawienie to mniejszy koszt na początek na pewno. Można też dostać stała cenę na 2 czy 3 lata, przynajmniej gaspol tak ma. Ale jak to dokładnie w praktyce to mogę dać znać za jakiś czas, bo jeszcze umowy nie podpisalismy.
    • 05.10.17, 13:26
      Dzień dobry,

jeżeli ceni Pan komfort, wygodę oraz czystość ogrzewanie domu gazem płynnym ze zbiornika jest optymalnym wyborem. Takie rozwiązanie jest całkowicie bezobsługowe i nie wymaga wydzielenia pomieszczenia na kotłownię. Dzierżawa zbiornika bezpośrednio od dystrybutora LPG jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, ponieważ nie wymaga nadzoru dostaw i zapewnia całodobową usługę serwisową. W przypadku podpisania umowy na dostawę paliwa gazowego z firmą GASPOL można uzyskać gwarancję stałej ceny zakupu paliwa nawet na okres 3 lat, a także płacić rachunki jedynie za zużyty gaz. Nie trzeba się martwić o poziom napełnienia zbiornika. GASPOL jest automatycznie informowany o niskim poziomie gazu w zbiorniku i konieczności dostawy paliwa.
      W celu uzyskania szczegółowych informacji o naszej ofercie zapraszam do odwiedzenia strony www.gaspol.pl/dla-domu/instalacja-zbiornikowa-lpg lub do kontaktu z Działem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 606 800 400.

Pozdrawiam,
      Ekspert marki GASPOL SA
    • 11.10.17, 18:15
      też już trochę poczytałam i stwierdziłam, że dzierżawa jednak trochę bardziej mi się opłaci... a w ogóle orientujesz się czy teraz jest dobry czas na podpisywanie umowy? w sensie kiedy są szanse na jakieś promocje czy coś takiego?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.