Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Gaz płynny - pytania

30.08.17, 00:18
    Moja działka nie ma dostępu do gazu ziemnego, dlatego pomyślałem o gazie płynnym, czy to dobry pomysł? Zastanawiam się też czy lepiej kupić zbiornik, czy wydzierżawić? Możecie polecić jakieś oferty?
    Edytor zaawansowany
    • wojcia85 20.09.17, 21:10
      Troche się interesuję tematem ostatnio, bo również stoimy przed takim wyborem. Jeśli chodzi o zbiornik to wydzierżawienie to mniejszy koszt na początek na pewno. Można też dostać stała cenę na 2 czy 3 lata, przynajmniej gaspol tak ma. Ale jak to dokładnie w praktyce to mogę dać znać za jakiś czas, bo jeszcze umowy nie podpisalismy.
    • ewela_123 11.10.17, 18:15
      też już trochę poczytałam i stwierdziłam, że dzierżawa jednak trochę bardziej mi się opłaci... a w ogóle orientujesz się czy teraz jest dobry czas na podpisywanie umowy? w sensie kiedy są szanse na jakieś promocje czy coś takiego?
    • sabina854 09.02.18, 10:27
      Reprezentuję firmę, która zajmuje się sprzedażą gazu płynnego oraz projektowaniem i pełnym montażem instalacji ogrzewania gazowego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Służymy pomocą w wyborze najlepszych dla Państwa wariantów instalacji. Zapraszamy: www.pegasrybnik.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.