Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

opinie o meblach FORTE

22.04.17, 17:56
    Cześć, planuję zakup biurka do swojego gabinetu. Obecnie najbardziej podoba mi się ten model: www.burzynscymeble.pl/pl/p/Biurko-ARB50/720 Producentem jest fabryka mebli FORTE. Czy może ktoś z was korzystał z ich oferty? Jak sprawdzają się meble? Są trwałe? Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc.
    Edytor zaawansowany
    • 27.04.17, 22:34
      no fajnie to wygląda. koleżanka ma meble kuchenne od Burzyńskich i sobie chwali. więc pewnie o jakość nie musisz się obawiać.
    • 07.05.17, 17:37
      Mam szafę z serii FORTE i ma rewelacyjną jakość. Porządnie wykonana, solidne drewno, służy nam już drugi rok. Cena jest adekwatna do jakości- według mnie będziesz zadowolony :)
    • 08.05.17, 08:58
      Podoba mi się ;) Bardzo uniwersalne i na pewno będą pasować do każdego wnętrza.
    • 09.05.17, 14:25
      ja również zastanawiam się nad zakupem mebli z forte, czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej na ich temat? :)
    • 12.05.17, 10:19
      Co prawda link, którzy wrzuciłeś już nie działa, ale seria Forte jest zdecydowanie godna polecenia- mam od nich lozko, szafe i biurko. Calosc wyglada super, fajnie, ze w sklepie mają mila kompetentna obsluge, ktora dobrze doradza. Mi podpowiedzieli wlasnie meble z Forte i jestem zadowolona. Duzy plus za szybką realizację- okolo 10 dni roboczych. :)
    • 14.05.17, 23:01
      Dzieki! zakup zrobiony, biurko wyglada ekstra- prezentuje sie klasycznie, elegancko, w sam raz do mojego gabinetu w tradycyjnym stylu. a realizacja zamowienia byla bardzo szybka, do tego spoko personel i niezle ceny :D

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.