Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

eco nanotechnologia, powłoki w służbie czystości.

16.04.17, 19:50
    Cześć, chciałem wam polecić doskonałe rozwiązanie do impregnacji mieszkań, domów i firm. Eco nano impregnaty hydrofobowe najnowszej generacji do impregnacji powierzchni. Jakie plusy płyną ze stosowania technologii? Po pierwsze wyddłuża cykl życia produktu i powierzchni impregnowanej, po drugie ułatwia znacząca czyszczenie powierzchni a po trzecie wydłuża cykle pomiędzy którymi czyścimy powierzchnie. Aby znaleźć produkty w gogle należy wpisać hydrofobowy pl
    Edytor zaawansowany
    • 17.05.17, 17:37
      Impregnaty hydrofobowe faktycznie są świetne, dzięki temu powierzchnie dłużej są czyste i nie musimy martwić się zabrudzeniami. Sama używam sklep.hadwao.net/impregnaty/25-nano-shower-50-ml.html i polecam
    • 22.05.17, 14:20
      Również korzystam z impregnatów hydrofobowych sklep.hadwao.net/ i jestem bardzo zadowolony. Dzięki nim powierzchnie wolniej się brudzą i sprzątanie jest o wiele łatwiejsze.
    • 24.05.17, 12:10
      szkoda tylko że większość filmów promocyjnych ukazujących efekt działania ich produktów wymienionej przez Panią firmy są robione nie na ich produktach tylko na produktach konkurencji której zresztą zwędzili nazwę.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.