Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Zabezpieczenie domu monitoringiem ?

16.09.16, 11:07
    Hej, sprawa jest trochę nietypowa bo mam do zabezpieczenia spory dom z dużą ilością pomieszczeń, był jeden gość na wycenie ale jak zobaczyłem ilość czujek i kamer jakie chciał mi zamontować to byłem w szoku. Monitoring domu kojarzył mi się z paroma kamerami i czujkami a nie z kamerą nawet w łazience, chciałbym zabezpieczyć dom dyskretnie a nie żeby kamery było widać na każdym kroku. Pomożecie ?
    Edytor zaawansowany
    • 16.09.16, 12:29
      Witaj Stefan, właśnie się mebluje w nowym domu w którym już był monitoring ale miałem z nim problemy. Dostałem kontakt do firmy która zajmuje się monitoringiem przemysłowym ale zajmuje się też mniejszymi nieruchomościami, pozmieniali trochę rzeczy które bardzo ułatwiły mi obsługę i wszystko działa bez awarii. Tym sposobem tani monitoring zmienili mi na profesjonalny monitoring posesji.
    • 04.12.16, 18:05
      Zobacz jeszcze model KZ8 od JBP HD Camera jakość obrazu w Full HD, wbudowana detekcja ruchu z alarmem oraz funkcją ONVIF. Cena nie jest wysoka jednak za tak przygotowaną kamerę, która ma w sobie już chyba wszystkie funkcje nawet z otrzymywaniem powiadomień na e-mail na prawdę warto moim zdaniem.
    • 15.12.16, 16:48
      Mogę polecić Ci firmę z Krakowa zajmującą się instalacją monitoringu. www.iinstalacjekrakow.pl/alarmy/ instaluje kamery i alarmy. Projek jest dobierany indywidualnie, w zależności od Twoich potrzeb. Na pewno nie ma potrzeby, by montować kamerę w łazience. I na usługę masz rok gwarancji a na sprzęt aż dwa lata. Masz pewność, że jest to dobrze zrobione i mieszkanie jest bezpieczne.
    • 10.01.17, 22:38
      Firma Scazi jest bardzo dobra z tego co się orientuję bo mojemu znajomemu robili okamerowanie całej firmy warto zadzwonić do nich i sie zapytać jaką mają ofertę
    • 12.01.17, 12:53
      My zdecydowaliśmy się na coś takiego: nietopiel.pl/oferta/monitoring/ Niedawno nam go zakładali. Moi domownicy od razu jakoś tak bezpieczniej się czują.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.