Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

dobry stolarz

29.08.16, 23:16
    Czy ktoś może zna i może polecić dobrego stolarza- solidnego i w miarę niedrogiego- do wykonania szaf wnękowych i jakiś innych mebli na ubrania/ dziecięce skarby... w Warszawie?
    Edytor zaawansowany
    • 16.09.16, 09:28
      Poszukaj bardziej na lokalnych portalach. Stolarze bardzo często ogłaszaja sie na tablicy, itp.
    • 23.09.16, 17:31
      Jesteśmy firmą stolarską z długoltenim doświadczeniem. Niezwykle istotne jest dla nas zadowolenie naszych Klientów, dlatego też wszystkie powierzone nam zlecenia wykonujemy sprawnie, dokładanie i terminowo. Zakres naszych usług to: pełne zabudowy kuchni wraz ze sprzętem AGD (rabat dla klientów), blaty z konglomeratu, drewna lub granitu; zabudowy szaf oraz garderób, meble łazienkowe oraz wiele innych. Oferujemy fachowe doradztwo, rzetelność wykonania oraz udzielamy gwarancji. Działamy na terenie Warszawy i okolic! Zapraszamy! tel 697 562 600
    • 14.12.16, 15:49
      Jak jeszcze jest potrzebny to mogę polecić frescomeble, znalazłam ich podobnie -przez forum. Oni nie są z WARSZAWY, ale dojeżdżają. Nam robili całe mieszkanie na Kaliny Jędrusik (nowe osiedle). Co do ceny to nie mam pojęcia, my wydaliśmy na mieszkanie prawie 34000zł. Czekaliśmy ponad miesiąc, i wykonanie na przyzwoitym poziomie. Ich strona to www.frescomeble.pl Magda.
    • 02.01.17, 22:02
      Ja mogę polecić firmę JPP meble pana Arka robiłam szafę wnekową robiłam 2 tygodnie czy też trochę mniej firma z pod Warszawy kontakt 530 885 335
    • 09.06.17, 17:56
      Solidny terminowy stolarz 605 203 742
    • 16.06.17, 11:48
      Proszę sobie zobaczyć stronę ankon meble ankon24.pl/

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.