Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Automatyka do bram

30.05.16, 18:42
    Pomóżcie w dobrze automatyki. Co się liczy oprócz masy bramy? Czy tylko ten parametr jest konieczny do prawidłowego dobrania napędu do bramy? (zaznaczam, że garażowej, nie wjazdowej)
    Edytor zaawansowany
    • ondrzejs 22.07.16, 20:18
      Konieczne są wymiary, wiadomo, że liczy się typ bramy. Wiele napędów może obsługiwać napędy np. segmentowe i uchylne (BFT Tiziano), więc możesz w przyszłości np. zmienić typ bramy, a pozostawić ten sam napęd.
    • arrefo 30.03.18, 21:24
      Z BFT dobrze się sprawuje jeszcze Botticelli. Nie kosztuje znacznie więcej, a ma 25% większą moc niż Tiziano.
    • phu_bemex 25.01.17, 13:35
      Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym - sklep.phubemex.pl/
      Szeroki wybór asortymentu, m.in napędy do bram garażowych, dwuskrzydłowych a także przesuwnych.
      Sprzedaż, montaż oraz fachowe doradztwo

Zapraszamy PHU BEMEX
    • moctom 09.02.17, 11:06
      Przyznam szerze, że ja się na tym nie znam po prostu zaufałem fachowcą! Postal postal.pl/ montowało mi wszystko! Najpierw przyjechali i sprawdzili co gdzie i jak, a potem dobrali najlepszą opcję. Zdecydowanie znają się na rzeczy, bo wszystko śmija jak marzenie!
    • lo-loa 27.07.17, 17:24
      Myślę , że firma Nice pomoże ci we wszystkim . Jest producentem systemów automatyki do bram , rolet oraz bram garażowych. Zajmują się również fachowo montażem , więc myślę ,że będziesz zadowolony . Sprawdź tutaj www.nice.pl/ .
    • puskakarinka17 08.03.18, 09:17
      Wcześniej brama nieustannie mi się zacinała i miałem z nią problemy. Od kiedy zmieniłem bramę nie mam z tym problemów. Podczas montażu dowiedziałem się, że poprzednia brama była dobra tylko źle zamontowana. Dlatego warto wynająć fachowca, który się tym zajmie. Polecam firmę mikea-tychy.pl/bramy-segmentowe/.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.