Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Gadżety na imprezę

08.03.16, 09:33
    Organizuję za tydzień urodziny męża i z tej okazji robimy domówkę. Szukam aktualnie jakichś fajnych, ciekawych, niebanalnych gadżetów, jednak w okolicy (Szczecin) nic ciekawego nie znalazłam. Polecicie jakiś sklepy internetowe? Jak teraz zamówię, to raczej dojdą.
    Edytor zaawansowany
    • 08.03.16, 09:46
      TakaPaka, ostatnio stamtąd zamawiałam. Fajne, dobrej jakości rzeczy.
    • 08.03.16, 09:57
      Niektóre są naprawdę fajne! ;) Ale czy jak zamówię dziś / jutro (chcę się jeszcze porozglądać) to przyjdzie w ciągu 5-6 dni?
    • 08.03.16, 10:04
      Spokojnie dojdzie.
    • 17.12.16, 11:57
      na imprezę, domówkę czy nawet do klubu polecam Foto ramki społecznościowe. Rozkręcają imprezę momentalnie, wywołują naturalny uśmiech na zdjęciach i integrują. Polecam www.fotoramki.eu
    • 28.12.16, 19:45
      Ja znalazłam taki fajny gadżet :D Fontanna gorącej czekolady do chrupek i owoców :D
      homlando.com/media/cache/product_large/uploads/productPhotos/285/58011b4dd18b5_58011b4dd18f0.jpg

link do strony: homlando.com/fontana-fontanna-do-czekolady,1894.html
      Taki mały prezent dla gości :D ja sama uwielbiam owoce w czekoladzie więc goście również :D

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.