Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Gdzie przechować meble na kilka miesięcy w W-wie

IP: *.aster.pl / *.aster.pl 19.09.04, 15:02
    Witam,
    Poszukuję informacji czy w Warszawie lub jej okolicach można znaleźć jakieś
    pomieszczenie do przechowania mebli z jednego pokoju. Proszę o informacje na
    email pablo1974@wp.pl.
    Może są jakieś magazyny lub firmy które oferują takie usługi.
    pozdrawiam,
    Edytor zaawansowany
    • Gość: pyziaa IP: *.subscribers.sferia.net 30.05.14, 13:20
      Coraz więcej jest miejsc do przechowywania rzeczy. Ostatnio na Woli przy Olbrachta otworzyła się nowa przechowywalnia.
    • nasil82 11.02.15, 14:25
      Ja przechowywałem meble w magazynie który mieści się na Marysinie Wawerskim.Znalazłem ich na olx.pl gdy szukałem ekipy przeprowadzkowej.Miałem zawieść meble na Aleje Krakowską lecz u nich przechowałem o połowę taniej i jestem zadowolony.tel.510-800-500 Polecam.www.stolicatrans.pl
    • biuropov 30.03.15, 14:10
      ostatnio pojawiło się nowe zjawisko takie jak wynajęcie skrzyni. można wynająć skrzynie na 2 tygodnie, miesiąc , kilka miesięcy w której przechowamy rzeczy. skrzynie sa różnej wielkości. firma może do nas przywieść skrzynie, spakujemy rzeczy i zabiera skrzynie do magazynu lub możemy przywieść swoje rzeczy i spakować na miejscu w magazynie. tylko my mamy klucze do danej skrzyni. fajna niedroga opcja.
      www.wynajmijskrzynie.pl
    • rafal_kolomanski 23.11.15, 01:14
      Zapraszamy do Więcej Miejsca - www.wiecejmiejsca.pl. Przechowujemy rzeczy małe (dostarczając nasze solidne pojemniki), meble, rowery itp. Szczegóły na stronie.
    • robak.kosmita 18.01.17, 11:07
      Są przechowalnie rzeczy, ja w Krakowie trzymam swoje graty w mikro max storage przechowalnia-rzeczy-krakow.pl ale w Warszawie napewno też coś jest, poszukaj.
    • blondyneczka_83 24.08.17, 20:17
      W Besto przechowuje swoje graty, bo w bloku nie mam gdzie ich podziać, a wyrzucić szkoda. Dobrze, że coś takiego istnieje. To wybawienie dla mieszkańców bloków.
    • minow343 26.02.18, 12:09
      Potwierdzam. Besto ma jedną z tańszych ofert na rynku. Ja za box płacę 50zł miesięcznie.
    • pinodesign 30.08.17, 09:26
      wydaje mi sie ze w jakims magazynie ,, jakies boksy na wynajem
      pinodesign.jimdo.com
    • andronus2 18.11.17, 21:04
      polecam www.lessmess-storage.pl w Warszawie mają kilka punktów.
    • jas_ko80 04.01.18, 15:25
      no to akurat prawda, nic im nie można zarzucić, chociaż rabaty dla stałych klientów by się przydały :)
    • mc_piter 31.03.18, 12:12
      Zdecydowanie Less Mess. Są cztery lokacje i każda z nich zapewnia naprawdę wysoki standard usług. Nawet nie ma sensu szukać czegokolwiek innego
    • aga-miski 29.04.18, 17:50
      Potwierdzam. Każdy powie, że Less Mess to najlepszy magazyn w Warszawie.
    • puszkinio 10.07.18, 21:36
      W Wawie to najlepiej w Less Mess storage. To takie magazynki, które sobie wynajmujesz i wciskasz tam co chcesz (w ramach rozsądku). www.lessmess-storage.pl/ to ich stronka
    • b.piorun97 07.10.18, 17:13
      Chyba najodpowiedniejszą firmą do tego będzie Lessmess Storage. Mają 4 punkty w Polsce, w wawie też. Ja korzystam we Wrocławiu akurat ale myślę, że poziom mają taki sam albo i lepszy :) www.lessmess-storage.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.