Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Trwałe szamba betonowe

23.08.15, 12:43
    Nasze szamba betonowe i zbiorniki na deszczówkę, posiadają gotowe otwory na rurę ściekową z uszczelką. Oszczędzasz na wykówaniu otworu przez hydraulika. Otwór z uszczelką jest w 100% szczelny, pierścień z uszczlką wstawiany jest w zbiornik na etapie wylewania zbiornika. Na rzyczenie możemy wyprodukować zbiornik z otworem w miejscu przez Ciebie wskazanym. Aby to zrobić napisz do nas wiadomość.

Szeroki wybór zbiorników, niskie ceny sprawdź.
    Sprawdź na : szamba-betonowe.org bądź abc-szambabetonowe.pl/
    Zadzwoń pod numer: 515 360 795

Edytor zaawansowany
    • jutrzenka28 07.04.16, 14:21
      Ja mam szambo betonowe z firmy ekologiczne-szamba-betonowe.pl/ i jestem bardzo zadowolona z jakości zbiornika. Współpraca z tą firmą przebiegła bardzo sprawnie do tego ludzie pracujący tam mają bardzo profesjonalne podejście do człowieka. Szczerze polecam zajrzeć i zapoznać się z ich ofertą.
    • mrdarstan 03.02.17, 21:20
      Współpracujemy z tą firmą już od dawna,dlatego mogę śmiało polecić jej usługi. Chodzi mi o firmę Olbet Kraków zajmującą się produkcją szamb, kręgów betonowych, studzienek itp. Wszystkie szczegóły znajdziecie tu :olbet.com.pl / olbet / olbet kraków

• loyezoo 07.02.17, 14:55
      Kvrva w czasach tanich przydomowych oczyszczalni,ktoś to gó..no jeszcze kupuje?? Mogę oddać za darmo kręgi,nowe.

--
      Beer will change the world! I don't know how,but it will:)

Life is too short to drive boring cars
    • lucy-dunin 14.02.17, 14:50
      Jest tyle rozwiązań i producentów, że ciężko podjąć decyzję jak doknać wyboru. W sieci można wyszukać sporo publikacji w temacie szamba betonowe, każdy znajdzie to tego szuka.
    • barmiz1 25.04.17, 17:18
      Ja mogę polecić znajomego, u którego kupowałem szambo.
      Szamba Bydgoszcz
    • pani-poscieli 06.11.18, 12:21
      Co do jakości to zawsze najlepiej poczytać opinie w internecie, teraz firmy mają też opinie od google dlatego ja wybrałam firmę szambabetonowe-brat-bet.pl/ ponieważ miała bardzo dobre opinie, na miejscu okazało się, że naprawdę im zależy, miło było patrzeć jak praca idzie do przodu. Dlatego ich polecam
    • polya1982 12.11.18, 18:30
      Szambo jest taką instalacją w domu, że na pewno nikt nie chce jej awarii :) Dlatego bardzo rozważnie trzeba wybrać odpowiedniego wykonawcę (np. www.szczelneszambabetonowe.com.pl), żeby mieć pewność, że zbiornik będzie odpowiednio wytrzymały i zbrojony, ale i sam montaż będzie prawidłowy, z dbałością o każdy szczegół. Dzięki temu nie będziecie musieli się martwić o wybijanie czy przelewanie szamba.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.