Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Drzwi - nietypowy wymiar

20.04.15, 19:39
    Witam,
    mam problem i mam nadzieję, że ktoś coś doradzi. Remontuję piwnicę i chcę wymienić również drzwi. Niestety mają one nietypowy wymiar wys. 175 cm i szer. 80 cm. Szukałem firmy, która zajmuje się produkcją drzwi na wymiar, ale u większości z tych, które znalazłem cena jest dla mnie za wysoka. Zna ktoś taką, która jest godna uwagi i robi to w miarę przystępnej cenie?
    Pozdrawiam.
    Edytor zaawansowany
    • 21.04.15, 09:25
      Miałam podobny problem, tyle że z drzwiczkami do spiżarni. Dom po babci, wejście maluteeeeeńkie (160x80 cm). Znalazłam w necie firmę Omnicorp. Bez problemu zrobili drzwi na wymiar, a i cena naprawdę fajna jak na tworzenie takiego niestandardowego cuda. Dorzucam link jesli jesteś zainteresowany/a www.omnidrzwi.pl/
    • 02.12.16, 09:25
      Spróbuj w Hardmecie, są w Łomiankach pod Warszawą. Nam zrobili na wymiar drzwi do garażu, więc podejrzewam, że z takimi do piwnicy też dadzą sobie radę ;) życzę powodzenia w poszukiwaniach
    • 30.12.16, 21:46
      A ościeżnica jest już? Czy też zamawiana. Ważny w takich wypadkach jest dobry montaż, bo jak nietypowo to niestety łatwiej przy wstawianiu się pomylić.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.