Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Negatywne Opinie o Andrych Okna Dzrzwi Szczecin!

17.04.15, 21:13
    Poniżej link do wiarygodnego portalu z opiniami o firmach budowlano-wykończeniowych

ocenyfirm.com/biz/andrych-okna-drzwi-rolety-kamil-andrych-gryfino,1407416
    Opinie zawiedzionych klientów którzy zostali poszkodowani przez firmę ANDRYCH OKNA DRZWI ROLETY SZCZECIN!
    Edytor zaawansowany
    • 27.04.15, 20:56
      Witam, dziwna sprawa ponieważ ja współpracuje z P. Kamilem ładnych parę lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, zawsze wszystko jest zrobione na najwyższym poziomie i bezproblemowo. Fachowo doradzi i zamontuje zamówioną w jego firmie stolarkę, wiec niezrozumiałe są dla mnie i moim zdaniem niewiarygodne negatywne opinie. GORĄCO polecam prężnie rozwijająca się solidną firmę.
    • 02.10.15, 11:43
      Obecnie napisane opinie

27.07.2015r. Firma nie jest solidna !!! czekam na wykończenie drzwi suwanych od 5.02.2015r terminy są przesuwane z miesiąca na miesiąc .Moja cierpliwość się wyczerpała.NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU !!! TO SĄ PARTACZE bez odpowiednich narzędzi,a obiecują przed podpisaniem umowy złote góry

2014-01-31 10:49:59 Afrodyta Szczęsna napisał:
      Obsługa i ogólnie organizacja beznadziejna. Nawet nikt nie raczy odebrać tel. Czekałam 4 tyg na rolety. Miały być w tydzień. Głupie wymówki, Umawiane 3 terminy realizacji i dopiero 4 doszedł do skutku. Panowie notorycznie się spóźniają są to poślizgi do 3 godz. i to ty musisz zadzwonić czy wogóle łaskawie przyjdą. Wykonanie usługi jak za tą cenę wcale nie jest takie fajne. Dookoła robią duży bałagan nie liczą się z tym że mogę uszkodzić ściany , drzwi. Dużo więcej kosztowało mnie jeszcze naprawianie innych rzeczy po ich wizycie. A sama roleta ...daje wiele do życzenia. Myślałam że tego nie da się popsuć za 1,600 zł. jakie se panowie zażyczyli. Po prostu nigdy więcej.

2014-02-06 08:55:30 Urszula Parda napisał:
      Widzę,że nie tylko ja jestem niezadowolona. Po fakcie znalazły się jeszcze 2 znajome osoby które również nie mają dobrego zdania na temat wykonanej usługi.Szkoda,że wcześniej nie wiedziałam. Panowie u mnie też umawiali się ze 3 razy za każdym razem to ja dzwoniłam czy łaskawie przyjadą po czym w odpowiedzi były głupie wymówki suma sumarą realizacja 4 tyg. Bałagan niemiłosierny. Już nie raz korzystałam ze wszelakich firm usługowych w szczecinie ale ta pobiła wszystkich na łeb na szyję. Porysowane ściany z odpryskami musiałam ganiać z pędzlem dobrze że po roku remontu odcień jeszcze się dużo nie różnił. Zakładałam rolety zewnętrzne. Wyjmowali skrzydła okien po czym musiałam wołać innego fachowca do regulacji ponieważ wiało jak na peronie. Ściany upaćkane brudnymi łapami. Dziury na sznurki wiercili 2 razy bo zamiast w narożniku to gdzieś 2 cm od zawiasów a gdzie jeszcze musiało się zmieścić rolka na sznurek i zaślepka zawiasu. No cóż zapomnieli że jeszcze skrzydło okna tam jest. Efekt końcowy po prostu masakra. Ściema totalna. Słodziutkie odpowiedzi. Szybko się zawijają po skończonej pracy, musiałam szybko sprawdzać i cofnąć panów "fachowców" bo zapomnieli zasilikonować szczeliny, założyć zaślepki na zawiasy we wszystkich oknach i śrubek wkręcić w mocowania boków. Po prostu żenada. Zakładałam aby spełniały również funkcję nie tylko ocieplenia, ale też antywłamaniową, z tym że roleta miejscami nie dotyka parapetu który mieli wypionizować. Nie warto tu pchać swoich oszczędności. Najchętniej założylibyśmy se to sami albo żeby zabrali to "G...." i zrobili jak było. Niczego tak w życiu nie żałowałam jak zrobienia tych rolet przez tą firmę. Jak by można było to bym tu zdjęcia wrzuciła. Ludzie zastanówcie się 8 razy zanim weźmiecie tych "fachowców" Nawet super rabat nie załatwi sprawy. Totalne nieporozumienie.

6/16/2014 6:55:43 AM Ja napisał:
      Nie radze nikomu ich robią taka kiche że masakra nic na czas szef tej firmy to jakiś....(nie będe pisać tego) po podpisaniu umowy mają cie w dupie i czekasz nie wiadomo ile na nich i pomyłki w zamówieniach.Takich firm niepowinno być na rynku!!!!!!!!!!!
      Obecnie napisane opinie

2014-01-31 10:49:59 Afrodyta Szczęsna napisał:

Obsługa i ogólnie organizacja beznadziejna. Nawet nikt nie raczy odebrać tel. Czekałam 4 tyg na rolety. Miały być w tydzień. Głupie wymówki, Umawiane 3 terminy realizacji i dopiero 4 doszedł do skutku. Panowie notorycznie się spóźniają są to poślizgi do 3 godz. i to ty musisz zadzwonić czy wogóle łaskawie przyjdą. Wykonanie usługi jak za tą cenę wcale nie jest takie fajne. Dookoła robią duży bałagan nie liczą się z tym że mogę uszkodzić ściany , drzwi. Dużo więcej kosztowało mnie jeszcze naprawianie innych rzeczy po ich wizycie. A sama roleta ...daje wiele do życzenia. Myślałam że tego nie da się popsuć za 1,600 zł. jakie se panowie zażyczyli. Po prostu nigdy więcej.

2014-02-06 08:55:30 Urszula Parda napisał:
      Widzę,że nie tylko ja jestem niezadowolona. Po fakcie znalazły się jeszcze 2 znajome osoby które również nie mają dobrego zdania na temat wykonanej usługi.Szkoda,że wcześniej nie wiedziałam. Panowie u mnie też umawiali się ze 3 razy za każdym razem to ja dzwoniłam czy łaskawie przyjadą po czym w odpowiedzi były głupie wymówki suma sumarą realizacja 4 tyg. Bałagan niemiłosierny. Już nie raz korzystałam ze wszelakich firm usługowych w szczecinie ale ta pobiła wszystkich na łeb na szyję. Porysowane ściany z odpryskami musiałam ganiać z pędzlem dobrze że po roku remontu odcień jeszcze się dużo nie różnił. Zakładałam rolety zewnętrzne. Wyjmowali skrzydła okien po czym musiałam wołać innego fachowca do regulacji ponieważ wiało jak na peronie. Ściany upaćkane brudnymi łapami. Dziury na sznurki wiercili 2 razy bo zamiast w narożniku to gdzieś 2 cm od zawiasów a gdzie jeszcze musiało się zmieścić rolka na sznurek i zaślepka zawiasu. No cóż zapomnieli że jeszcze skrzydło okna tam jest. Efekt końcowy po prostu masakra. Ściema totalna. Słodziutkie odpowiedzi. Szybko się zawijają po skończonej pracy, musiałam szybko sprawdzać i cofnąć panów "fachowców" bo zapomnieli zasilikonować szczeliny, założyć zaślepki na zawiasy we wszystkich oknach i śrubek wkręcić w mocowania boków. Po prostu żenada. Zakładałam aby spełniały również funkcję nie tylko ocieplenia, ale też antywłamaniową, z tym że roleta miejscami nie dotyka parapetu który mieli wypionizować. Nie warto tu pchać swoich oszczędności. Najchętniej założylibyśmy se to sami albo żeby zabrali to "G...." i zrobili jak było. Niczego tak w życiu nie żałowałam jak zrobienia tych rolet przez tą firmę. Jak by można było to bym tu zdjęcia wrzuciła. Ludzie zastanówcie się 8 razy zanim weźmiecie tych "fachowców" Nawet super rabat nie załatwi sprawy. Totalne nieporozumienie.

6/16/2014 6:55:43 AM Ja napisał:
      Nie radze nikomu ich robią taka kiche że masakra nic na czas szef tej firmy to jakiś....(nie będe pisać tego) po podpisaniu umowy mają cie w dupie i czekasz nie wiadomo ile na nich i pomyłki w zamówieniach.Takich firm niepowinno być na rynku!!!!!!!!!!!

4/4/2015 10:54:09 AM tom.owecki napisał:
      Uwaga na firmę ANDRYCH OKNA DRZWI ROLETY działającą w GRYFINIE SZCZECINIE I OKOLICACH STARGARDU!!! Kompletnie nieprofesjonalny właściciel Kamil Andrych i personel nie znający się na proponowanych potencjalnym klientom usługach!. Firmę zatrudnia dweloper DOMY NAD MIEDWIEM DOMY NA WYBRZEŻU o również bardzo negatywnej opinii wśród klientów z tym deweloperem związanych. Montaż każdego elementu okien , drzwi, rolet czy też bram garażowych wymagał niekończących się poprawek przez nieuków i partaczy,kompletnie nie znających się na tym co robią! Próbując naprawić jedno - psują kolejne elementy drzwi, okien i rolet. Nie potrafią zamontować zwykłej klamki do drzwi. Kompletnie nie znają się na systemach sterowania rolet, montażu bram garażowych, proponują najniższej klasy okna za wysoką cenę . Montaż jakiegokolwiek elementu bramy garażowej nie spełnia norm producenta i nie odpowiada nawet zwykłym zasadom fizyki. Otaczające niedbalstwo, amatorszczyzna, głupota prowadzi do uszkodzeń montowanych elementów. Firma nie nadaje się nawet na rynek afrykański. Każdy kto chce przekonać się jak niską jakość usług proponuje firma ANDRYCH OKNA DRZWI ROLETY powinien to zobaczyć i zapytać mieszkańców osiedla kryształowego w Morzyczynie nad Miedwiem. Ponadto właściciel Kamil Andrych proponuje umowy ustne, materiały z niewiadomych żródeł , bez przelewów, bez paragonu czy faktury, bez podatku, zatem właściciel ma również aspiracje do oszustw podatkowych. Montowane okna przez firmę ANDRYCH OKNA DRZWI ROLETY ulegają ciągłym usterkom których ta firma nie potrafi naprawić. Brak pojęcia o wykonywanej pracy powoduje uszkodzenie materiałów i straty finansowe zamawiających. O naprawy gwarancyjne nie można się doprosić . Właściciel Kamil Andrych nie poczuwa się do odpowiedzialności za wykonane partactwa. Firma ANDRYCH OKNA DRZWI ROLETY to zlepek be
    • 30.06.16, 12:03
      Jestem bardzo zadowolona, pracownicy profesjonalni, po skończeniu pracy wszystko posprzatane( gdzie rzadko to się zdarza w innych firmach), produkty wysokiej jakości, wszystko skończone na czas. Napewno skorzystam jeszcze z usług Pana Kamila. Z przyjemnością polecam ;-)
    • 30.06.16, 12:35
      Witam jestem właścicielem tej firmy i nie mam sobie nic do zarzucenia. Pozdrawiam Pana z osiedla nad Miedwiem który nie wypłacił firmie pieniędzy za wykonanie usługi brawo za niestosowny opis wulgaryzmy i opisy na poziomie patologicznym z obraźliwymi hasłami. Zapraszam na osiedle Miedwie mamy tam mnóstwo wykonanych inwestycji i klientów którzy do mnie wracają i będą dalej polecać z wyjątkiem jednego Pana którego wszyscy dobrze znają ze sposobu rozliczania i swojego specyficznego zachowania.

Zainteresowanym mogę podać wiele numerów telefonów do mieszkańców osiedla gdzie kompleksowo wykonywałem im usługi ze swojej branży. Dla domy nad Miedwiem wykonywałem tylko i wyłącznie prace polegające na usuwaniu usterek i wad po montażach innych firm i do tej pory jak mają z czymś problem dzwonią z prośbą o wykonanie usług przez moją firmę bo wiedzą że jesteśmy najlepsi na jakich natrafili.

Nie wiem jak tacy ludzie mogą spokojnie spać. Współczuję temu Panu najwyraźniej musi mieć jakieś kompleksy z którymi nie może sobie poradzić. Zapraszam do współpracy. Chętnym mogę dać mnóstwo przykładów i opinii klientów u których wykonywałem swoje usługi. To nie przypadek ze moja firma tak dobrze prosperuje mimo opinii tego Pana i jego znajomych których namawia do pisania opinii. Centrum Szczecina al. Bohaterów Warszawy 15 salon drzwi i okien zapraszamy do współpracy jesteśmy profesjonalną firmą !!! Wystarczy przyjść porozmawiać i się przekonać - to nic nie kosztuje. Zapraszamy.
    • 01.07.16, 22:15
      Panie Kamilu zawsze się znajdą osoby, którym się nie dogodzi. A firmę ANDRYCH OKNA DRZWI ROLETY polecił mi znajomy, teraz wiem, że współpraca z Panem była najlepszą decyzją. Chciałabym podziękować za sympatyczną obsługę, za profesjonalizm, zaangażowanie. Widać, że jest Pan oddany swojej pracy. Porządna jakość towaru, ceny konkurencyjne, aktualnie na rynku trudno znaleźć firmy, które w 100% wywiazują się z ustalonego terminu, dlatego taka cenna jest praca z Panem. Nie mam żadnych co do pracowników ani do wykonywaną przez nich pracę, wszystko szybko i sprawnie. POLECAM!!
    • 02.07.16, 17:19
      Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Firma bardzo uczciwa i rzetelna. Jesli tylko będę miala okazje napewno skorzystam z usług tej firmy. A i dodam ze podczas montażu Panowie byli bardzo mili i sumienni :-) Jak najbardziej polecam
    • 12.07.16, 17:09
      Witam , jestem montażystą okien i rolet od kilkunastu lat głównie firm niemieckich. Od kilku miesięcy mam zlecenia na naprawy okien i rolet które montowała ta firma. Przyznaje że uwagi klientów nie są bezpodstawne. Właściwie to powinienem być zadowolony ponieważ każde zgłoszenie jest dla mnie opłacalną pracą ale jedna sprawa skłoniła mnie opisania sytuacji której byłem świadkiem. Podczas naprawy jednej z rolet okiennych w mieszkaniu klientki doszło do zerwania i niekontrolowanego upadku płaszcza rolety balkonowej gdy tuż obok na balkonie znajdowało się dziecko. Sytuacja wyglądała bardzo niebezpiecznie. Gdyby płaszcz zerwał się chwilę wcześniej to uderzyłby w małego przechodzącego pod nim .Pancerz rolety skutecznie zablokował przejście. Dziecko na kilka minut zostało same,wystraszone i płaczące, niekontrolowane przez nikogo. Udało się podnieść i w zasadzie wypruć z prowadnic uszkodzoną część płaszcza. Matka przeżyła chyba najgorsze kilka minut życia i obiecała że nie zostawi bez konsekwencji tej sprawy. Po otwarciu klapy rewizyjnej widoczne były 2 zerwane wieszaki a gdzie reszta?-nie było( szerokość rolety prawie 1,6m wymagane jest 5-6 wieszaków). Ponadto rura nawojowa nie była wypoziomowana i pracowała pod prawym skosem zwijając nierówno płaszcz. Różnica w poziomach pomiędzy prawą a lewą stroną ponad 1cm, co spowodowało uszkodzenia w trakcie obrotu. Klientka zleciła przegląd jeszcze dwóch pozostałych rolet w mieszkaniu i wszędzie było podobnie nierówno. Ilość wieszaków w innych miejscach była większa ale też nie gwarantująca bezpiecznej pracy. Pokrywy boczne skrzynek rolet były ponawiercane kilkanaście razy jakby montujący nie potrafił zamocować łączników , łożysk, pogięte profile adaptacyjne, brak kilkunastu aretek ? no trochę się tego zebrało. Nie widziałem jeszcze tylu niedociągnięć i niedbałego montażu. Takie sytuacje są niedopuszczalne. Montowany osprzęt był nawet niezłej jakości lecz po niewłaściwym zamontowaniu uszkadzał się podczas pracy. Wielu producentów, np. Oknoplast, Framex, Drutex proponują dystrybutorom i montażystom szkolenia w ramach dalszej przewidywanej współpracy i dokonywania zakupów oraz utrzymania najwyższej jakości i opinii o swoim produkcie.Każdy odpowiedzialny właściciel firmy zajmującej się oknami, roletami czy też drzwiami ma takie informacje i może przejść takie szkolenia z pracownikami aby uniknąć złej opinii.

Dzisiaj już nie da się robić tandety bo zaraz wszyscy się o tym dowiedzą w internecie. Należy mieć cierpliwosć i zrozumienie dla klienta który wydaje swoje pieniądze. Oszczędzanie, niedbałosć i cwaniakowanie przy dzisiejszym przeplywie informacji po prostu nie przejdą. Całe szczęście roleta nie zrobiła nikomu krzywdy ale mgło się to skończyń inaczej.
    • 27.07.16, 15:45
      Witam Pana który cierpi na brak pracy i jeżdzi po ludziach, serwisuje rolety i szuka gdzie jeszcze montowała firma rolety o krzywo ustawionych bebnach nawojowych,
      Widze duży wzrost ludzi w tym kraju zazdroszczacych innym sukcesu, pan do nich należy z góry widac ze historia jest zmyslona a pan fachowiec oglada duzo telenowel brazylijskich.(fachowiec od telenowel!!!)
      Te idiotyczne opisy na temat niestarannie wykonanej pracy sa wyssane z palca, a podejrzewam że to kolejny opis konkurencji z naszych okolic lub jednego ze znajomych naszego przyjaciela firmy którego pozdrawiamy.
      Troche pana teraz douczę ,Przepisowo wieszaki stosuje sie 3 szt. przy podanej rolecie prawie 1,6m ?czyli zapewne okno 1,465 x 1,435 powyżej 1,5 mozna zastosowac 4 wieszaki,Nie jest możliwe żeby rura nawojowa nie była wypoziomowana bo nikt jej nie poziomuje,jak by pan pojechał na szkolenie i zobaczył jak brzebiega proces produkcji wiedział by pan że łozysko rury nawojowej ma swoje miejsce w bocznej czesci skrzynki roletowej i inaczej nie da sie tego zamontowac zas strona mechanizmu ma bolec trzymajacy szpule w centralnym srodku i także nie ma jak zmienic poziomu.
      wiedział by pan takze ze pisanie za mało wieszaków jest idiotyzmem bo to producent przydziela ilos według tabeli wymiarów a nikt nie chowa ich do kieszeni gdyż sprzedaż ich za bardzo dochodowa nie jest.Róznica pomiedzy prawą a lewą stroną o centymetr nie zezwala wogóle na prace rolety.
      Nawet gdyby tak było a jest to niemożliwe to firma która wykonuje usługe nie ma z tym nic wspolnego gdyż nie jest producentem i otrzymuje produkt gotowy,uwagi typu brakujące arietki nie maja miejsca,płaszcz jest zszyty przez producenta po całości i jest na to pełna gwarancja.
      Na koniec na przyszłosc jak chce pan ,,telenowela" kogos oczernic to prosze sie lepiej douczyc.Płaszcz rolety nie zrywa sie nagle w połowie zwijania wieszak może sie zerwac w przypadku sterowania elektrycznego zamontowany nie prawidłowo przy stronie silnika gdyż trzeba tam zwrócic uwage w którą strone nawija sie płaszcz przy roletach integro i natynkowych inaczej i nastawnych inaczej i tego trzeba pilnowac ,ale nawet jak miał by sie urwac to nie po nawinieciu czesci rolety gdzie cały cięzar i siły ciągnące rolete nie wywierają nacisku na wieszak tylko na samym starcie powodując upadek płaszcza z wysokosci 1 cm
      I prosze pamietac ze podczas pracy należy przestrzegac zasad bezpieczenstwa, nie wykonywac niebezpiecznych czynnosci przy dzieciach, tym bardziej jesli dziecko chodzi w pokoju bez drzwi wewnętrznych w takich pokojach gdzie wejscie jest tylko od podwórka jest to niebezpieczne .
      Człowieku!!!!!popatrz na to co piszesz przeczytaj zanim puscisz w swiat ze 2 razy
      Opowiesci o pokojach bez drzwi !!!
      Pozdrawiam firma ANDRYCH OKNA DRZWI ROLETY
    • 18.08.16, 14:11
      Witam Pana który cierpi na brak pracy i jeżdzi po ludziach, serwisuje rolety i szuka gdzie jeszcze montowała firma rolety o krzywo ustawionych bebnach nawojowych,
      Widze duży wzrost ludzi w tym kraju zazdroszczacych innym sukcesu, pan do nich należy z góry widac ze historia jest zmyslona a pan fachowiec oglada duzo telenowel brazylijskich.(fachowiec od telenowel!!!)
      Te idiotyczne opisy na temat niestarannie wykonanej pracy sa wyssane z palca, a podejrzewam że to kolejny opis konkurencji z naszych okolic lub jednego ze znajomych naszego przyjaciela firmy którego pozdrawiamy.
      Troche pana teraz douczę ,Przepisowo wieszaki stosuje sie 3 szt. przy podanej rolecie prawie 1,6m ?czyli zapewne okno 1,465 x 1,435 powyżej 1,5 mozna zastosowac 4 wieszaki,Nie jest możliwe żeby rura nawojowa nie była wypoziomowana bo nikt jej nie poziomuje,jak by pan pojechał na szkolenie i zobaczył jak brzebiega proces produkcji wiedział by pan że łozysko rury nawojowej ma swoje miejsce w bocznej czesci skrzynki roletowej i inaczej nie da sie tego zamontowac zas strona mechanizmu ma bolec trzymajacy szpule w centralnym srodku i także nie ma jak zmienic poziomu.
      wiedział by pan takze ze pisanie za mało wieszaków jest idiotyzmem bo to producent przydziela ilość według tabeli wymiarów a nikt nie chowa ich do kieszeni gdyż sprzedaż ich za bardzo dochodowa nie jest.Róznica pomiedzy prawą a lewą stroną o centymetr nie zezwala wogóle na prace rolety.
      Nawet gdyby tak było a jest to niemożliwe to firma która wykonuje usługe nie ma z tym nic wspolnego gdyż nie jest producentem i otrzymuje produkt gotowy,uwagi typu brakujące arietki nie maja miejsca,płaszcz jest zszyty przez producenta po całości i jest na to pełna gwarancja.
      Na koniec na przyszłosc jak chce pan ,,telenowela" kogos oczernic to prosze sie lepiej douczyc.Płaszcz rolety nie zrywa sie nagle w połowie zwijania wieszak może sie zerwac w przypadku sterowania elektrycznego zamontowany nie prawidłowo przy stronie silnika gdyż trzeba tam zwrócic uwage w którą strone nawija sie płaszcz przy roletach integro i natynkowych inaczej i nastawnych inaczej i tego trzeba pilnowac ,ale nawet jak miał by sie urwac to nie po nawinieciu czesci rolety gdzie cały cięzar i siły ciągnące rolete nie wywierają nacisku na wieszak tylko na samym starcie powodując upadek płaszcza z wysokosci 1 cm ,
      I prosze pamietac ze podczas pracy należy przestrzegac zasad bezpieczenstwa, nie wykonywac niebezpiecznych czynnosci przy dzieciach, tym bardziej jesli dziecko chodzi w pokoju.

Pozdrawiam firma ANDRYCH OKNA DRZWI ROLETY
    • 29.09.16, 23:41
      Zaraz pekne ze smiechu xD. Moze jeszcze gosciu napisz, ze na balkonie stala niepelnosprawna zakonnica w ciazy i ojciec swiety xD. Co za stek bzdur. Bazowanie na najtanszych emocjach, bo moze ktos sie przejmie dzieckiem. Nadajesz sie facet do brukowca typu Fakt. Juz widze ten tekst "zabojcza roleta sieje postrach na osiedlu" xD
      Jestem mozna powiedziec ze z konkurencji dla Andrycha ale po prostu nie moglem nie odpisac. :D. Ta cala opowiesc o wadliwych roletach jest nieprawdopodobna. Rolety sklada sie prawie jak klocki lego i jesli cos nie pasuje to nie bedzie chodzic, na wieszakach nikt nie oszczedza bo kosztuja w hurcie 50gr, a pancerz nie spada sobie nagle siejac zniszczenie i poploch.
      Wspolczuje Panie Kamilu tych wpisow musial Pan podpasc jakiemus mocno zakompleksionemu czlowiekowi. Pozdrawia kolega z branzy.
    • 23.12.16, 13:33
      Zapowiadało się obiecująco. Pomiar ok, zapewniają że szybka realizacja, cena przyzwoita - to zgodziliśmy się z mężem. Po złożeniu zamówienia jest już tylko gorzej. Czas realizacji ponad miesiąc. Kontakt słaby, brak profesjonalizmu, zamówienie na email, nie wiadomo z kim się rozmawia bo wiadomości nie są podpisywane, brak faktury za usługi, potwierdzeń wpłaty. Właściciel do tego kłamie i szuka jeleni - to naprawdę żenujące zachowanie w stosunku do klienta. Zawiedliśmy się bardzo na realizacji. Nikomu nie polecam. Jedyny plus za montażystę - bardzo sympatyczny człowiek.
    • 28.12.16, 12:36
      oknabia.pl.tl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.