Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Wszystko o betonie architektonicznym

10.12.13, 23:11
    Watek na forum poświęcony betonowi architektonicznemu. Który i dlaczego.
    forum.gazeta.pl/forum/w,15858,148484464,148484464,Plyty_z_betonu_architektonicznego_Ktore_wybrac_.html
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Stasiek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.04.14, 12:41
      Bardzo dobrej jakości beton architektoniczny ma firma Contractor , jesli ktoś potrzebuje to polecam skontaktowac się z nimi, na pewno tez doradzą i wsyzstko wyjaśnią.
    • 09.04.15, 00:01
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • 17.10.15, 20:06
      Beton architektoniczny to temat rzeka. Bardzo różni się od siebie. Najlepiej poszukać te płyty betonowe bez sztucznych włókien . Ja osobiście sporo projektuję wnętrz i elewacji z udziałem betonu architektonicznego.
      Moim zdaniem beton architektoniczny na stale zagościł w architekturze. W połączeniu z drewnem, czy innymi ciepłymi materiałami, potrafi dać zaskakujący efekt dekoracyjny. To nie tylko styl minimalistyczny, czy industrialny. O dobrym betonie architektonicznym warto poszukać np na forum budowlanym, albo Muratorze www.forumbudowlane.pl/vt/58455/0/beton-architektoniczny-plyty-opinie-problemy-zalety-i-wady , albo forum.muratordom.pl/showthread.php?242294-BETON-ARCHITEKTONICZNY-czy-tylko-nowoczesne-aran%C5%BCacje
    • 29.11.15, 19:43
      Mnie to podobałby się efekt betonu, farba strukturalna od Magnata. Może wy wolicie prawdziwy beton do okładania ścian? Myślę, że materiał nie jest tak ważny, liczy się efekt końcowy, współgranie z całą aranżacją no i oczywiście, przynajmniej w moim przypadku, wolałbym się liczyć z kosztami. :)
    • 08.01.16, 21:51
      Polecam beton architektoniczny firmy DekoStyl dekostyl.com.pl/Efekt-betonu-beton-dekoracyjny-rzeszow-ozdobny-architektoniczny-rzeszow super produkt jestem zadowolony ! Ciekawy efekt łatwy w montażu.
    • 23.02.16, 09:23
      Warto zobaczyć ofertę na www.concreteart.pl/klasyczny-beton-architektoniczny/
      Mają mnóstwo udanych projektów, a jeśli pojawiają się jakieś wątpliwości to we wszystkim pomogom.
    • 23.02.16, 09:25
      Ja skorzystałem z <a href="www.concreteart.pl/" />Concrete Art z okolic Wroclawia</a> - www.concreteart.pl/klasyczny-beton-architektoniczny/ świetna oferta, doradztwo i montaż.
    • 23.02.16, 09:27
      Ja skorzystałem z <a href="www.concreteart.pl/" class="" target="_blank" rel="nofollow">Concrete Art z okolic Wroclawia</a> - www.concreteart.pl/klasyczny-beton-architektoniczny/ świetna oferta, doradztwo i montaż.
    • 23.02.16, 09:28
      Ja skorzystałem z Concrete Art z okolic Wroclawia - www.concreteart.pl/klasyczny-beton-architektoniczny/ świetna oferta, doradztwo i montaż.
    • 26.02.16, 23:37
      Jeżeli beton architektoniczny, to z całą pewnością to nie ten szpachlą nakładany. Wygląda tandetnie, a dobre rezultaty są tylko w materiałach promocyjnych producentów. A jak wyszukać dobry beton architektoniczny w płytach? Prosta sprawa wystarczy wpisać w " googlach " beton architektoniczny bez sztucznych włókien i gipsu. Te z sztucznymi włóknami i gipsowe sobie darujmy.

--
      O gustach się nie dyskutuje, ale kanony piękna pozostają niewzruszone.
    • 12.04.16, 21:44
      ja z kolei skorzystałem z oferty firmy lusbet również z Krakowa - zachęcili przede wszystkim konkurencyjną ceną i dostępnością od ręki. co prawda strona www może i nie imponuje natomiast płyty są boskie :) polecam www.lusbet.pl
    • 18.05.16, 20:00
      A ja z kolei polecam powłoki betonowe, które mogą być stosowane na podłogach, ścianach, schodach i nawet w łazienkach www.deco-home.pl/produkty/farby-i-tynki-dekoracyjne/powloki-cementowe-hd
      Nie ma ograniczenia kształtem oraz przestrzenią, dostępne są w wielu kolorach.
    • 07.11.16, 14:14
      Ja tez jestem w temacie, zrobiłam w mieszkaniu ścianę w korytarzu, ale nie tradycyjny szary beton, tylko biały, ale też ze strukturą porowatą. Efekt naprawdę robi wrażenie!
      Wciągnęło mnie i szukam kolejnych miejsc w domu, gdzie mogę zaszaleć z płytami z betonu:D
    • 07.11.16, 14:15
      A! ja korzystałam z płyt firmy Artilos :) U mnei kładli te lekkie, montaż rzeczywiście szybki i łatwy, bez wiercenia, specjalnych klejów itp.
    • 23.01.17, 11:01
      Mogłaby pani wysłać mi na meila zdjęcia państwa ścian z białego betonu?
      ola_smart@buziaczek.pl
    • 07.11.16, 20:22
      Ja z kolei zawiesiłem lampę z betonu architektonicznego. Ciężko to znaleźć i nie wpadł bym, że można lampy z betonu robić. Lampę znalazłem przypadkowo, robi je firma blocco.pl. Wybrałem taki model i jestem super zadowolony.
      blocco.pl/lungo100.html
    • 22.12.16, 14:39
      jest dużo dobrych producentów płyt, myślę ze warto się zapoznać a kilkoma bo ważne gdzie chcemy mieć takie płyty. Nam bardzo pomogli w show roomie na Bartyckiej w Warszawie.
      bardzo profesjonalna obsługa i oczywiście miła, zawsze też pomogą. www.concrete-art.pl
    • 29.12.16, 11:53
      Przy wprowadzaniu płyt z betonu architektonicznego warto pomyśleć również o dodatkach do aranżacji wnętrz, właśnie z betonu! Wspaniale się prezentują, są oryginalne i piękne przede wszystkim! Polecam stronę ilikebeton.com - szeroki wybór betonowych mis, donic, itp. Mnie urzekła betonowa Lampa Edison Cube :)
    • 02.02.17, 10:37
      Racja, ciekawe lampy i donice robi firma blocco.pl. Mają też taką kostkę z żarówką edisona i z ledem. Fajna sprawa taka lampa :) mi spodobała się taka długa belka, robią ją nawet 130 cm! Lungo 130 - polecam!!
    • 14.01.17, 19:52
      Kupowałem płyty firmy AbcBetonu, płyty I klasy. Fajny kontakt z producentem, robią też na zamówienia, w kilku kolorach. Jestem zadowolony. Polecam www.abcbetonu.pl/index.html, www.facebook.com/AbcBetonu/
    • 31.05.17, 12:42
      Alternatywa do betonu to płyty z gipsu imitujące beton, są lekki i łatwe w montażu zddesign.eu/panele-scienne/beton-architektoniczny/concretgo/

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.