Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Meble kuchenne - Warszawa

10.10.13, 11:21
    Czy ktoś z was mógłby mi polecić solidnego wykonawcę mebli kuchennych z W-wy i okolic? Radziłam się po znajomych, ale kiepsko to wygląda, sąsiad zamówił i już po 2 miesiącach blat jest do wymiany, inna znajoma na początki zachwalała, a po 2 latach okazało się, że z mebli zaczęła odłazić okleina... czy ktoś ma meble, z których jest zadowolony, w których nie odpadają drzwiczki, nie wypaczają się szuflady i nie odłazi lakier?
    Edytor zaawansowany
    • Gość: domosia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.13, 17:16
      Witaj, ja w poszukiwaniu firmy z meblami kuchennymi przewertowałam chyba wszystkie możliwe strony i fora. Po długich poszukiwaniach trafiłam na archiwalny wątek właśnie z forum gazeta i poleconego tam stolarza. Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam że facet wie o czym mówi, doradził mi cały układ mebli i po ponad miesiącu (niestety trzeba na niego trochę poczekać:() stałam się właścicielką przepięknej kuchnii. Meble były zrobione na czas, wszystko idealnie dopasowane i chyba na mojej parapetówce to własnie meble kuchenne zrobiły największe wrażenie na znajomych. Podaję namiary na stolarza - 514270135. Chciałam zamówić u niego jeszcze meble do salonu ale niestety się tym nie zajmuje - za to mały minusik :)
    • 13.04.14, 21:48
      w WARSZAWIE mogę polecic ma dobre ceny pan 506469319
    • Gość: Mariola IP: 195.184.82.* 22.11.13, 11:22
      Jeśli jeszcze szukasz wykonawcy mebli kuchennych to mogę Ci polecić firmę Top Mebel z Warszawy. Są solidni i meble również są dokładnie zrobione, a ceny całkiem przystępne w porównaniu z konkurencją. Adres ich strony Tekst linka
    • 28.06.15, 13:29
      Miałem zle doświadczenie z meblami wrzosowa tego odradzam
    • 30.11.13, 10:49
      Skontaktuj się z firmą For Płyt www.forplyt.pl/. To firma zajmująca się sprzedażą płyt laminowanych, blatów kuchennych i tego typu akcesoriów dla meblarstwa producentów, którzy stawiają na jakość np. Pfleiderera. Z racji tego czym się zajmują współpracują także ze sprawdzonymi stolarzami i pracowniami projektowymi, więc na pewno polecą Ci dobrego fachowca.
    • Gość: Mariola Kubiak IP: *.205.30.11.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 16.01.14, 16:35
      Nie wiem czy jeszcze aktualne, ale sama zamawiałam ostatnio meble. "Stare" 3 letnie musiałem wyrzucić. Zakupione były z pewnej słynnej sieci i okazały kiepskiej jakości. Więc zamówiłam u p. Darka z "meble na czas". Co ważne wycena nic nie kosztuje bo byłam pytać u kilku innych i jedni nawet chcieli 1000 zł :/
      Meble już są i widać "gołym okiem", że to nie są lipne meble.
    • Gość: nowiczki IP: *.212-91-26-0.dynamic.chello.pl 26.02.14, 19:10
      Potwierdzam darmową wycenę w meble na czas można wejść na stronę meblenaczas.pl/kontakt/ i dzwoniąc pytać o Darka. Dobry fachowiec wie co robi. Szafki w kuchni wiszą dobrze są dopasowane nic nie odstaje, nie ma szpar między szafkami, a drzwiczki otwierają się normalnie.
    • Gość: edith_83 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.14, 14:44
      Ja polecam p.Krzysztofa (792 517 502). Przyznam, że bardzo ostrożnie podeszłam do niego po poprzednich przejściach ze stolarzami, ale wybór jak najbardziej trafny - zrobił mi już kuchnię, szafę w przedpokoju i dużą w sypialni i poprawił po poprzednich specjalistach szafki w łazience. Jestem bardzo zadowolona, wytłumaczył wszystko i zaproponował lepsze rozwiązania moich pomysłów, po pracy zawsze zostawiał porządek i co z mojego punktu widzenia było istotne dotrzymywał terminów, no i ceny też są miłe dla oka i portfela:) na pewno jeszcze skorzystam z jego usług.
      A u niego za wycenę też nic nie płaciłam.
    • 28.06.15, 13:30
      Byle nie meble Wrzosowa!!!
    • 28.06.15, 13:28
      Byle nie wrzosowa!
    • 17.01.14, 14:03
      Polecam Ci firmę z warszawy, wykonuje super meble kuchenne na wymiar.
      www.szafy-kuchnie.waw.pl
    • 25.01.14, 17:28
      robiłam remont kuchni przed świętami i między innymi wymieniałam meble, kuchnia nietypowa więc wchodziły w grę tylko meble pod wymiar. Robili mi je ludzie z Meble Na Czas - fachowcy, to można o nich śmiało napisać. Wycena faktycznie nic nie kosztowała, meble po burzliwych konsultacjach sa takie jak chciałam (trochę musiałam pomarudzić) - nowoczesne, funkcjonalne, kolorowe:)
    • 27.02.14, 18:22
      Kuchnię zamawiałam też w firmie Meble na Czas - faktycznie ok. Sprawdzeni fachowcy. Zdecydowanie lepiej meble kupić/zamówić u stolarza niż w dużych sklepach meblowych, jakość mebli różni się diametralnie.
    • 02.04.14, 21:53
      Ja dalej przy swoim człowiek godny polecenie 506247900 ( a dlaczego się upieram można poczytać na innych wątkach )
    • Gość: goscia IP: *.dolsat.pl 03.04.14, 07:22
      a ja polecam super fanatstycznego fachowca: www.mkmeblenawymiar.pl
      email: markuch77@wp.pl
      Pol Waszawy chyba juz robil w meble.
    • Gość: MK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.14, 15:24
      Ja polecam firmę Monter p.Krzysztofa, choć na rynku jest krótko, to z całą stanowczością są specjalistami - meble takie jak sobie wymarzyłam, na podstawie zdjęcia kuchni jakie znalazłam w necie i sobie wymarzyłam, on zrealizował moją kuchnię - w dobrej cenie, w terminie i nie tylko świetnie wyglądającą, ale i funkcjonalną. Polecam go moim bliskim i znajomym z zamkniętymi oczami. Podaję nr tel. może ktoś chciałby: 792-517-502.
    • 19.01.15, 11:40
      Ja też mogę z ręką na sercu polecić firmę www.mebelserwis.pl/
    • Gość: przemek IP: *.free.aero2.net.pl 13.04.14, 17:15
      Chyba jedna z najlepszych firm z Warszawy www.szafy-kuchnie.waw.pl
    • Gość: MONTER IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.14, 14:00
      Dziękuję za polecenie moich usług:) przyjemnie się czyta miłe słowa pod moim adresem.

Pozwolę sobie przedstawić się krótko:
      Moja firma istnieje krótko na rynku, ale w ciągu swojego życia zdobyłem kilkunastoletnie doświadczenie przy produkcji mebli na wymiar i wykorzystuję je w swojej pracy, dbając przy tym o wysoką jakość świadczonych usług.
      Wykonuję meble na indywidualne zamówienie, zarówno kuchnie (w dowolnym stylu), jak i szafy i zabudowy wnęk, meble łazienkowe, pokojowe, garderoby i inne wg życzeń oraz potrzeb Klienta.
      Nie posiadam sztywnego cennika, ustalam go indywidualnie, dopasowując wszystko do warunków finansowych Klienta.
      Dysponuję sporym wyborem materiałów oraz okuć znanych i lubianych firm.

Termin realizacji zamówienia do 3tyg. od dnia podpisania umowy.
      Bezpłatnie mogę dokonać wyceny.

Pozdrawiam,
      Krzysztof Wojdyr
      Usługi Stolarskie MONTER
      tel. 792-517-502
    • 22.05.14, 23:04
      Witam, skorzystaliśmy z usług pana Krzyśka i polecam go. Facet zna się na robocie, a żona z szafy zadowolona. Drzwi przesuwne może nie komandora ale wyglądają dość solidnie, cena przystępna. A i dostaliśmy gwarancję.
    • 15.05.15, 16:05
      Ja polecam Fairsquare.com. Nie zrobią tam może mebli na wymiar, ale mają ogromny wybór produktów i świetne ceny :)
      www.fairsquare.com/pl/category/dom-i-firma
      www.fairsquare.com/pl/category/elektronika-i-agd
    • 21.05.15, 11:36
      NIE POLECAM!!! || Pracownia Stolarska Kula ( AKA Izon ) ||
      Jeżeli chcecie uniknąć problemów to trzymajcie się od tej firmy z daleka.. Ogólnie moje doświadczenie z tą firmą wyglądało następującą:
      1. Opóźnienie w dostawie - dowiedziałem sie o tym kilka godzin przed planowaną dostawą. Nawet nikt nie odważył się zadzwonić / odebrać telefonu.. Po paru godzinach bezskutecznego wiszenia na telefonie otrzymałem krótki mail informujący mnie o opóźnieniu. Ogólnie mieli TYLKO tygodniowy poślig...
      2. meble dojechały tydzień później.. i też byli spóźnieni.. mieli dojechać na 9 rano ? dojechali na 15 no ale nie ważne. Dojechała kuchnia, szafa do przedpokoju i POŁOWA garderoby. W jakiś tajemniczych okolicznościach zapomnieli wyprodukować dwóch środkowych olbrzymich szaf ( 1.2 x 0.7x 2.5m ).. Do dzis ZERO ODZEWU!! A jak się upomniałem o szafy to mnie poinformowano, iż sam zrezygnowałem z zamówienia dlatego ich nie wyprodukowali.. jasne... zamówiłem sobie tylko połowę garderoby ( a co mi tam.. taki trick dizajnerski ? w końcu garderoba się optycznie powiększyła )
      3. Wiele elementów było źle nawierconych... niektóre nawierty były w złych miejscach. były za płytkie bądź też wcale ich nie było. Porysowane elementy etc.
      4. Próbowano mnie też oszukać!! Na koniec zostałem poinformowany, iż wartość zamówienia wzrosła o prawie 1000 złotych. Jak już się doprosiłem o cenę jednostkową poszczególnych elementów to się np okazało że doliczyli sobie prawie 300 dodatkowych nawiertów!! ..Muszę tu nadmienić, iż wycena została oparta o rysunki techniczne (plik CAD ) zawierające wszystkie dane: rozmiary, nawierty etc. || Nie wspomnę już o tym, iż w międzyczasie im się zdublowały moje rysunki a wartość zamówienia wzrosła o prawie 4000Pln ? taki tam drobne.. kto by się tam przejmował.
      5. Brak komunikacji - Nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile.
      6. Przepraszam też nie usłyszałem ? no cóź tak się traktuje klienta w tej firmie.
      7. Z tak niekompetentną firmą się jeszcze nie spotkałem w mojej 15 letniej karierze w branży architektonicznej.
      PS. Faktury za opłacony i dostarczony towar do tej pory nie ujrzałem.. i zostawie to bez komentarza!!
    • Gość: Jula IP: 85.12.5.* 09.07.14, 11:36
      Ja wyposażyłam kuchnię i łazienkę w Studiu Prostych Form. Tak mi się spodobała ta współpraca oraz jakość i wykonanie mebli, że zrobię sobie u nich jeszcze 2 pokoje. Najlepszą zaletą jest to, że oni nie rodukują mebli taśmowo - każdy model jest inny :)
    • Radziłabym opierać się na udzielanej gwarancji. Dobry front MDF powinien mieć gwarancję 7 lat, akcesoria Blum dożywotnią. Fronty mebli z początku wyglądają tak samo. Różnica jest po latach. Jeśli firma ma odpowiedni zapis w umowie to można spodziewać się, że produkt będzie solidny.
      Kuchnie Vena Opinie
    • 26.09.15, 09:50
      Jeśli temat jest nadal aktualny, to na Targówku polecam to miejsca: www.meble-halupczok.pl/salon/warszawa-targowek/salony
      Byłam, sprawdziłam, kupiłam - jestem bardzo zadowolona :)
    • 28.05.15, 14:04
      Znam super stolarza . Namiary mogę podać zainteresowanym na priva.
    • 23.06.15, 22:46
      Sie ma
      Jak możesz to czekam na namiary x-troll@o2.pl
      pozdrawiam Piuotr
    • 02.06.15, 08:07
      A może warto zainteresować się dobrym sklepem internetowym i kupić meble prosto od producenta ? :)
      Wiadomo meble z litego drewna są droższe,ale będą służyć przez lata i przez długi czas świetnie wyglądać ;)
      Ze swojej strony polecam www.meblewoskowane24.pl/ bardzo solidna firma, która doskonale wywiązuje się ze swoich zadań ;)
      Wiele rodzajów wykończeń(wosków,lakierów) sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie :)
    • 19.06.15, 17:14
      Solidnym wykonawcą mebli na zamówienie/ na wymiar z całą pewnością jest chmeble.pl (chmeble.pl/ ), ul. Bartycka 26 pawilon 16a I piętro, salon 964.
      Na próbę zamówiłam u nich meble łazienkowe - rozsądny koszt, aby sprawdzić wykonawce. Nie zawiodłam się.
      W kolejnym etapie założyłam zamówienie "prawie hurtowe" tj. meble kuchenne, komoda do salony, zabudowa do garderoby. Zamówienie zostało zrealizowane dość szybko tj. po 5 tygodniach od podpisania umowy. Montaż trwał 2 dni. Jakość bez zastrzeżeń.
      Kolejne meble zamówiliśmy w maju do mieszkania naszego syna - czekamy na realizację. Meble kuchenne nowoczesne, funkcjonalne i ergonomiczne. Przy trzecim zamówieniu otrzymaliśmy montaż gratis.
      Polecam współpracę i realizacje w chmeble.pl (chmeble.pl/)
    • 14.01.16, 13:07
      polecam meblewoskowane.pl
    • 14.01.16, 15:34
      Jestem zadowolona i mogę polecić swojego. Robiliśmy meble do kuchni i do pokoju dziecka, wszystko wygląda i działa ok, nie było problemów, w sumie współpraca miła. Podaję tel. 606 815 713
      W razie innych pyt. służę na priv, mogę wtedy przesłać zdjęcia naszych mebli.
    • 14.01.16, 15:35
      coś mi nie wyszło, odp do Laury998 - jestem zadowolona i mogę polecić swojego. Robiliśmy meble do kuchni i do pokoju dziecka, wszystko wygląda i działa ok, nie było problemów, w sumie współpraca miła. Podaję tel. 606 815 713
      W razie innych pyt. służę na priv, mogę wtedy przesłać zdjęcia naszych mebli.
    • 26.05.16, 17:54
      Firma Pimtek (pimtek.pl) robi genialne kuchnie na wymiar. Z tak profesjonalną obsługą dawno się nie spotkałem, a sama kuchnia jest dokładnie taka jaką sobie wymarzyłem. 100% zadowolenia z mojej strony, polecam!
    • 26.05.16, 17:56
      Firma Pimtek ( pimtek.pl ) robi genialne kuchnie na wymiar. Z tak profesjonalną obsługą dawno się nie spotkałem, a sama kuchnia jest dokładnie taka jaką sobie wymarzyłem. 100% zadowolenia z mojej strony, polecam!
    • 26.05.16, 17:56
      Firma Pimtek ( pimtek.pl ) robi genialne kuchnie na wymiar. Z tak profesjonalną obsługą dawno się nie spotkałem, a sama kuchnia jest dokładnie taka jaką sobie wymarzyłem. 100% zadowolenia z mojej strony, polecam!
    • 29.11.16, 15:24
      ale auto-reklama:), proponuję wybrać firmę która udzieli certyfikat gwarancji na min 5 LAT, druga sprawa jeśli ma być dobrze, to tylko akcesoria firmy Blum

--
      www.brzyski-design.pl
    • 31.12.16, 13:58
      Mój przyjaciel zajmuje się od kilku lat robieniem mebli pod wymiar. Kiedy on planuje meble dla klientów, zwykle przegląda różne możliwości zastosowania akcesoriów meblowych, których mamy już do wyboru dużo. Dla mnie przykładem może być www.belmeb.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.