Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

jaki odkurzacz kupić?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.04, 11:54
    no własnie, co radzicie?
    Edytor zaawansowany
    • szaser 27.07.04, 09:15
      Może elektryczny?
    • Gość: Adam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.04, 10:35
      najlepiej zielony
    • Gość: z_agatka IP: *.aster.pl / *.aster.pl 30.07.04, 12:49
      Ja mam electroluxa i jestem bardzo zadowolona. Nie znosze glosnych odkurzaczy,
      wiec poszlam do sklepu z nastawieniem ze kupie ultra silencer - tak sie chyba
      nazywa. Kosztowal jakies 700-800 zl, a za 500 zl byl bardzo podobny, tylko
      troszke glosniejszy, z regulowana moca, kabel zwija i rozwija sie sam podczas
      odkurzania. Nie musisz rozwijac calego. Ma filtr Hepa. Bardzo dobrze odkurza.
      Nazywa sie clario Z2020. Z serii clario jest kilka do wyboru, maja rozne ceny i
      zawartsc. Poza tym jak potrzebujesz jakis specjalnych szczotek to moze takie
      zakupic na stronie electroluxa. A najlepiej do idz do jakiegos sklepu AGD i
      poogladaj sobie. Ja wybralam trzy, poprosilismy sprzedawce zeby je wlaczyl.
      sprawdzilismy glosnosc i jaka maja moc ssania. Kiedys mialam mozliwosc
      korzystania zelmera wodnika - on ma filtr wodny, strasznie wielki, niewygodny.
      Zmiana wody, babranie sie itp. Ja go nie polecam. Korzystalam tez z Philipsa -
      sa dosc tanie, maja dosc duza moc. Ale zdecydowanie wole Electroluxa.
    • Gość: suel IP: 217.153.49.* 30.07.04, 14:15
      To zależy na co się czlowiek nastawia ile ma metrow do sprzatania.
      Ja mam sporo (domek) i do tego "mam rozeznanie w profesjonalnym sprzątaniu"
      wiec kupno odkurzacza bylo dla mnie "przmyslanym zakupem". Długo uznawałem
      tylko karchera (żotego dla profesjonalistow) - maja takie male do domow
      tzw. "biedronki" ale jest to wydatek ok. 700 zł. Jest to odkurzacz na długie,
      długie lata.....nie do zajechania. Swego czasu naszym pracownikom kupowalismy
      tylko takie.. ale ostatnio przerzucamy sie na odkurzacze PROFI (tez dla
      profesjonalistow... do domu polecam PROFI 1) cena ok. 400. Poki co w "wielkich
      sprzataniach" sprawdzaja sie genialnie! Mam taki tez w domu i jest super! Sa
      male, ciche, dlugie kable, i rewalacyjnie wciągaja wszystko co napotkaja. A
      cena taka jak innych "lepszych" odkurczaczy .....(poszykaj ich strony w
      internecie.. jest tam troche napisane). Moim, zdaniem nie warto kupowac
      odkurzacza zabawki o mocy 1500 i placic za kolorowa obudowe ......no i jak
      dlugo one są wstanie wytrzymac intensywne uzytkownie? Z drugiej strony wszystko
      zalezy od potrzeby!
    • woszka79 12.09.18, 14:02
      Warto sprawdzić kilka modeli i porównać ze sobą oferty, zanim wybierzecie tę konkretną. Ja póki co mam jeszcze stary odkurzacz, ale też myślę o zmianie. Koleżanka z pracy ma ten z firmy Hoover i bardzo sobie chwali. Model bez worka jest bardzo wygodny, bo nie trzeba nic wymieniać, a pojemnik na kurz szybko i łatwo się czyści.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.